Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Pl. kihagyhatták volna a film eleji kannibálos részt, ott lehetne rajta igazán jól rövidíteni.

A spoilerben írtra csak annyit, hogy az a szál tényleg kicsit sok volt, nem igazán tudom, minek kellett Elizabethnek ezen görcsölnie.

Ja, a kannibálos rész a történet szempontjából tényleg céltalan volt. Kicsit King Kong-os érzésem volt emiatt :D

 

Viszont Depp ott van leginkább elemében :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most már szinte száz százalék, hogy Heath Ledger lesz Joker.

 

Szerintem jó lehet. Nolan biztosan tudja, mit csinál :D

Szerintem meg ultra-hülyeség.Nincs annak a palinak Joker arca.És tipikus jófió feje van.

Egyébként már pár hsz-el korábban írtam róla.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, a kannibálos rész a történet szempontjából tényleg céltalan volt. Kicsit King Kong-os érzésem volt emiatt :D

 

Viszont Depp ott van leginkább elemében :D

Szerintem meg a kannibálos részt kár lett volna kihagyni. Lehet, hogy a történetet nem viszi előbbre, de Depp, ahogy te is írtad, ott nagyon jól alakít, plussz tele van poénnal az egész :D

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, néhány trailer had jöjjön:

 

http://www.apple.com/trailers/miramax/renaissance/trailer1/

Ez nekem kissé erőltetenek tűnik. Kicsit..nah jó, szóval igen erősen hajaz a Sin City látványvilágára.

 

 

http://www.apple.com/trailers/rogue_pictur...arless/trailer/

Ez meg amolyan felüdülést hozhat talán :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem meg ultra-hülyeség.Nincs annak a palinak Joker arca.És tipikus jófió feje van.

Egyébként már pár hsz-el korábban írtam róla.

Szerintem Nicholsonnak se volt, de Nick Dudman azért elég jól megoldotta (BAFTA jelölés :D ). Az új Nolan filmekben is ő felelős a maszkokért szóval aggódni nem kell. Külöben is manapság bárkit át lehet úgy alakítani, hogy senki se ismerje fel az illetőt, még a saját szülei se! :D

 

Én kimondottan örülnék, ha tényleg ő lenne, végre megmutathatná, hogy a szépfiúkon kívül mit tud hozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Nicholsonnak se volt, de Nick Dudman azért elég jól megoldotta (BAFTA jelölés :) ). Az új Nolan filmekben is ő felelős a maszkokért szóval aggódni nem kell. Külöben is manapság bárkit át lehet úgy alakítani, hogy senki se ismerje fel az illetőt, még a saját szülei se! :)

 

Én kimondottan örülnék, ha tényleg ő lenne, végre megmutathatná, hogy a szépfiúkon kívül mit tud hozni.

Meg azért annak biztos van valami oka, hogy Nolan a sok fan jelölt - Bettany, Glover, Hulme - népszerűsége ellenére végig őt akarta a szerepre...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, valamit csak tudhat a fiú. Azért nehéz elképzelni őt a szerepben, mert tényleg nem nagyon játszott rosszfiú karaktert. De egy jó színésznek mindent el kellene tudnia játszani. Nem olyan színészt kell rögtön keresni egy szerepre, aki alkatilag pont jó, hogy ne kelljen vele sokat vesződni, hanem aki el tudja játszani jól. Ez pedig bárki lehet. No persze akiben a rendező lát fantáziát :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A meleg cowboyos film (Brokeback Mountain) egyik főszereplője, idén még eljátszotta Casanovát az ugyanilyen című filmben, azon kívül még játszott pl. a Szörnyek keringőjében (nem is rosszul), A hazafiban (Mel Gibson filmje), a Lovagregényben (ha jól rémlik) és mást most éppen nem jut eszembe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A felsorolt filmekből egyedül a Mel Gibsonos Hazafit láttam, na abban kit játszott, hátha be tudom lőni, ki az (vagy ha nem lennék lusta, a google-be is rákereshetnék, esetleg az IMDb-n... dehát lusta vok :)).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:):):) Venom benne van a Spiderman 3-ban!!!!!! 45 perc ruhafeladás 4 és fél óra sminkelés! :)http://aintitcool.com/display.cgi?id=23949

De hát ezt eddig is tudtuk. A moziban pl. láttam a trailerét, vagy teaserét a Pókember 3-nak, és az egész a fekete ruhás csávóra volt kiélezve.

 

Visszaolvastam, de még mindig nem értem ezt az egészet. Valaki részletesen magyarázza el, hogy ki ez a Venom, és hogy jön a képbe.

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú, ez elég korrekt volt, viszont lenne egy pár kérdésem.

 

1. A filmbe hogy fognak bevezetni egy ilyen földönkívüli lényt?

 

2. A film ezek szerint akkor nemcsak Pókember és Pókember-Venom harcról fog szólni, hanem Pókember - Eddie Venom harcról? Vagy a pszichés dolgokat elhagyják, és egyből Eddie-re kerül a jelmez?

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valamennyit biztos változtatnak rajta. Az RTL-en nyomtak egy pókos rajzfilmsort, amiben a szimbiótát egy űrrepülőgép hozta le és onnan került rá Pókfejre. Miután ő nagynehezen megszabadult tőle, az rácsurgott Brock-ra.

Ha ez lenne a filmben, nem lenne túl eredeti, mert a Lény 2-ben is így hozták le a Marsról azt az akármit.

Ha mázlink van, nem a rajzfilmre alapoznak. A képregényes sztori meg tényleg elég hosszadalmas lenne a filmbe.

A moziban majd kiderül, hogy dolgozták át.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.