Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Szerintem a második rész nem olyan egyértelmű Jack és Elizabeth kapcsolatát illetően, mint az első... Valószínüleg szándékosan ilyen.

Hmm, ez lehetséges, de vajon miért lenne szándékos? Mit akarnának vele? Nekem ez kicsit erőltetett dolognak tűnik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmm, ez lehetséges, de vajon miért lenne szándékos? Mit akarnának vele? Nekem ez kicsit erőltetett dolognak tűnik.

Nekem erőltetettnek tűnt már elsőre is (írtam is korábban), de ettől még szerintem más jellegű a kapcsolatuk, mint az első részben. Nem tudnám pontosan felidézni az erre utaló dolgokat, de ez volt a határozott érzésem. Vagy szándékosan tették bele, vagy rossz a forgatókönyv... Én az elsőre tippelek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hétvégén megnéztem a Mátrix 2-t, és a navigátort az a csávó játsza, mint aki Michael-t a LOST-ban. :? Más is észrevette?

Nem nézem a Lost-ot, de azt tudom, hogy Trufa is játszik benne :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem erőltetettnek tűnt már elsőre is (írtam is korábban), de ettől még szerintem más jellegű a kapcsolatuk, mint az első részben. Nem tudnám pontosan felidézni az erre utaló dolgokat, de ez volt a határozott érzésem.

Tényleg más jellegű. Az első részben csodálta Jacket, mint valami hőst (mondta is, hogy olvasott róla). A hős megelevenedett, és a kiscsaj, aki alapból bírta a kalózokat, először a kalóznak vélt Willbe (kalózmedált talált ugye a nyakában), majd a valóban kalóz, száára hős Jackbe habarodik bele. Ki tudja, Will lehet, hogy tényleg eunuch :lol:

Meg az is biztos, hogy ez szándékos az alkotók részéről. Mert ugye ott van az a jelenet, mikor Jack a Fekete Gyöngyön elkezdi fűzni Elizabethet, aztán közbeszólnak, utána meg odamegy hozzá Norrington, és ő mondja neki először, hogy régen mit nem adott volna azért, hogy úgy nézzen rá, mint ahogy most Jackre néz (Will ugye a közelben sincs). Lizi persze tagad, aztán Norri eltakarodása után meglesi a tájolót, ami már Jack irányába perdül, mivel a csaj már rá vágyik. Szóval szándék bőven van ezzel, méghozzá a jó öreg szerelmi háromszög kialakítása. Csak a kérdés az, hogy jönnek ki ebből.

A harmadik rész szvsz baromi érdekes lesz. Bár annyi mindent nyitva hagytak, hogy ebbe még bele is gabajodhatnak. Bár két rész alatt nem gabalyodtak össze, nem most fognak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg más jellegű. Az első részben csodálta Jacket, mint valami hőst (mondta is, hogy olvasott róla). A hős megelevenedett, és a kiscsaj, aki alapból bírta a kalózokat, először a kalóznak vélt Willbe (kalózmedált talált ugye a nyakában), majd a valóban kalóz, száára hős Jackbe habarodik bele. Ki tudja, Will lehet, hogy tényleg eunuch :D

Meg az is biztos, hogy ez szándékos az alkotók részéről. Mert ugye ott van az a jelenet, mikor Jack a Fekete Gyöngyön elkezdi fűzni Elizabethet, aztán közbeszólnak, utána meg odamegy hozzá Norrington, és ő mondja neki először, hogy régen mit nem adott volna azért, hogy úgy nézzen rá, mint ahogy most Jackre néz (Will ugye a közelben sincs). Lizi persze tagad, aztán Norri eltakarodása után meglesi a tájolót, ami már Jack irányába perdül, mivel a csaj már rá vágyik. Szóval szándék bőven van ezzel, méghozzá a jó öreg szerelmi háromszög kialakítása. Csak a kérdés az, hogy jönnek ki ebből.

A harmadik rész szvsz baromi érdekes lesz. Bár annyi mindent nyitva hagytak, hogy ebbe még bele is gabajodhatnak. Bár két rész alatt nem gabalyodtak össze, nem most fognak.

Én sem hiszem, hogy nem tudnak kijönni belőle. Szerintem a fontos pontok a scriptben le voltak fektetbe a második rész forgatása előtt. Anélkül nem lehet, mert nem lehet. Kérdés, hogy kinek hogy fog tetszeni a szálak elvarrása :?

 

Szóval sztem is van szerelmi háromszög, de nem nagyon tetszik. De szándékosan tartózkodom a forgatókönyv kritizálásától, mert a második és a harmadik rész egy filmnek látszik (kettévágva), ezért a folytatás ismerete nélkül nem lehet igazán képet alkotni.

 

De bizakodásra ad okot, hogy SPOILER szerelmi háromszög ide vagy oda, visszatér a legszőröstökűbb kalóz a karib tengeren :lol:SPOILER END

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SPOILER szerelmi háromszög ide vagy oda, visszatér a legszőröstökűbb kalóz a karib tengeren :lol:SPOILER END

SPOILER ON

És már be tud falni egy egész tál almát is :?

Szvsz ez volt a legjobb húzása a második résznek. Mármint, hogy visszatért.

SPOILER OFF

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A film végi csók, meg a tájoló, ami abba az irányba mutat, amire vágyik (és az Will helyett Jackra mutatott) a használó erre utalt.

Igen, utólag ahogy belegondoltam a tájoló tényleg...a csók nekem nem annyira, kalóztrükk, bár tényleg vibrált a levegő :D . Szó szerint kalóztrükk, nagyon nem tudom mit lehet itt csavarni a következő részben, hacsak ki nem derül hogy Elizabeth és Will testvérek :?:lol:

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap megint megnéztem a Batman Kezdődiket és nem megy ki a fejemből amit Ghul mond Bruce-nek amikor rászakadt az égő házban az a gerenda vagy mi. Azt mondja, hogy felgyújtotta a házát és otthagyta meghalni, pedig elvitte onnan. Meghogy ezzel egálban vannak. Akkor a hegyekben két Ghul volt, vagy ezt az otthagytál dumát csak bakiból tették be?

Meg érdekes, hogy minél többször látom ezt a filmet, egyre jobban beugranak a képregényes dolgok, amik a filmben másképp vannak. Az, hogy Bruce-nak sok mindenki tanított hatcművészetet, csak épp Ducard/Ghul nem, hogy Ghulnak van egy lánya, mikor a film szerint megölték a szeretteit.

Akkor ott van még a operás rész is amit Bruce miatt otthagytak Wayne-ék. Valójában meg egy Zorro filmről mentek haza, mikor az apja és az anyja megpatkolt.

Tudom, hogy az átdolgozásoknál így van, de egy képregényhűbb Batman filmet azért szívesebben megnéznék. Asszem túlságosan magával ragadtak anno a képregények.

 

A következőben Joker már közelebb lesz a képregényeshez mint a Nicholsoné, mert kábé annyi idős lesz, mint abban. Azért az öreg jókat hülyült a régiben.

Csak azt sajnálom, hogy az előző végén kiderült, hogy Joker már marhul, így az újba nemtom hogy teszik be az átváltozását. Talán időbeli visszaugrás lesz és utána kiírják hogy XY idővel később, vagy visszaemlékezéssel oldják meg.

A lényeg az, hogy szeretném végre az igazi verziót látni. De ez csak a forgatókönyvtől meg a filmesektől függ.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként 1000* eredetibb a denevéres színház, mintha Zorro lenne.Nagyon jó ötlet volt.

Az ötlet tényleg nem rossz de a Zorrósban az volt a pláne, hogy egy álarcos hőst néztek és Bruce is az lett. A filmben meg annyi, hogy menjünk innen mert félek a denevértől. persze más tálalásban. De valahogy be kellett mutatni mennyire parázott a denevérektől, amikből egy nagy csomó később elrepült körülötte. Akkorra már nem parázott, csak a bűnözők őtőle.

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez tényleg kieshet a filmből, de azért lehetnek új dolgok Jokerről. A kérdés az, hogy dolgozzák át filmre.

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azon agyalok, hogy egyáltalán eljátszák-e a savbahoppot. Mert a Beginsben éppen az volt a pláne, hogy az ellenségek nem misztikus szuperlények, hanem mindkettő valójában is létezhető szimpla ember volt. Na most, szimpla ember nem fog túlélni egy savfürdőt. Mi van, ha valójában el sem fog torzulni az arca, hanem csak kifesti, hogy ezzel legyen olyan különb lény, mint a denevérember.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez igaz, meg hát nem kell a szerencsétlennek tömény sósavba esni. Az úgysem derült ki, hogy milyen vegyszerbe esett. Meg aztán volt elég baja azelőtt. Például egy csődtömeg volt és meghalt a terhes neje.

Meg ez a szétmarós dolog történhetett akár az előző film idején is. Mondjuk a zöldfülű Botman pár bűnöző kiiktatása közben Jokerezhetett is egyet. A film végére a fazon meg már névjegyeket is szórógathatott.

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most néztem meg a Clerks 2őt. Jesszusom. Hát el sem bírom mondani. Zsenilás. Kevin Smith egy állat. Halálra röhögtem magam.

Kedvenc részem mikor összehasonlítják a SWt a GYUval... :P

Ezt mindenkinek látnia kell, legalábbis azoknak akik láttak és szerették az első részt. Remélem hamar kiadják itthon is! :D

 

TEgnap pedig a My Super-Ex Girlfriendet. Uma Thurman új filmje. Hát az annyira nem ragadott meg, de azért nem volt rossz. Többet vártam volna tőle, legalábbis több poént, mert az ötlet nagyon jó szerintem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.