Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Most olvastam hogy a Sccanner DArklyt csak DVDn adják ki itthon. :D:) Pedig hogy vártam...

De legalább hamarosan lesz a mozikban a Taplógáz és a Clerks2!!! :D Ezeket mindenkép meg kell néznem szinkronosan is.

ja és akinek tetszett a Superman annak itt van a DVD cover artja!

SM DVD cover art

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben maximálisan egyetértünk! Lucas talán az Indy4 után visszatér a THX vonalhoz... Szerinted van erre esély? Mit csiripelnek a madarak? :D

Nem a közeljövőben az biztos. :D SW sorozatok, Indy 4...van elfoglaltsága bőven, de rendezni ilyeneket már nem fog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://movies.aol.com/movie-trailer-clip/e...emy-irons-large

 

ERAGON Trailer. Érzem a bukás szagát a levegőben...vagy csak nekem tűnik baromi rossznak (leszámítva a sárkányt)?

Újabb GYU klón. Sztem is bukta lesz.....dragon master. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lady in the Water: Remek nyáresti kikapcsolódás volt. Eszméletlen jó zenével, és kellő feszültségel+szörnyekkel :D :D. Már várom a DVD-t :D

No, akkor örülök. De gondolom aki ilyen szörnyeket kreál nyugis hétköznapjaiban, mint te, a locsolós részek nem ugrasztottak meg. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Teljes GYU klón tényleg. A sárkány is érdekesen néz ki nekem. Mondjuk inkább egyedinek. :D De mindamellett nem rossz a látványvilág!

 

Most már biztos jó lesz: :D

crprodcroprevsm1158272840mj3.jpg

Szerkesztve: - kudarmubat
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, akkor örülök. De gondolom aki ilyen szörnyeket kreál nyugis hétköznapjaiban, mint te, a locsolós részek nem ugrasztottak meg. :D

Priest legalább nem fél a szörnytől, ami az ágya alatt lapul...

na nem mintha én félnék... :D

:D:D:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én mikor a Jeleket néztem meg, akkor utánna lévő este bizz Isten hallgatoztam!

Na a Jelek bennem is okozott hasonlókat, de érdekes, hogy nem a mozis nézés, hanem az otthoni dvd-s. Talán azért okozott ilyeneket, mert alapvetően utálom az ufós cuccokat :clap: Engem azokkal lehet kikergetni a világból (X-aktákat sem voltam képes nézni, legalább is 5 résznél többet nem láttam belőle, holott nem minden rész ment ebben a témában).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.