Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Blue Screen: az utómunka nagyon az elején jár még ami sok mindent megmagyaráz. A Sin City esetében is leugranak a szereplők a hátterekről csak ott annyival voltak jobb helyzetben, hogy nem volt szines a film (azt a keveset leszámítva) és még a legrosszabb comp is egész tűrhetően néz ki monokrómként. Egyébként ott se zavart itt se igazán, főleg mivel egyikben se akarták a fotorealizmust elérni, épp ezért volt a Sin Citynek és azerintem van a 300-nak olyan képregény kisugárzása amienről az összes superhero film csak álmodhat. Giccs:a forrás szinei is elég giccsesek ami valószínűleg szándékos elvégre ez egy nagy történelmi eposz és az ősszes klasszikus történelmi film gyönyörű Technicolor giccs szinekkel büszkélkedhet. :para: Ez persze csak egyéni vélemény. Baromira várom és szurkolok neki, hogy működjön és szerezzen nagyon sok pénzt mert a rendezőben oriási lehetőségek vannak és ha jól alakulnak a dolgok akkor sok jó filmel fogja megajándékozni a nézőket.

Én is kiváncsi vagyok, csak azt mondom, hogy ez eddig nem valami szép :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja, a jövő héten meg az Aliens. Bár én csak egyetlen egy esetben nézném TV-n a DVD helyett (igaz, akkor fel is venném): ha az eredeti szinkron lenne mindkettőn.

 

Az viszont érdekes, hogy az Alien 3 és az Alien Resurrection nem lesz :) :)

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 300 elözetese tényleg nagyon hangulatos, csak a gyenge effektek engem nem annyira a stilizáltságra, hanem arra emlékeztetnek, hogy a szereplők valójában nincsenek is ott, hanem egy kék vászon elött ugrálnak. Még ezzel együtt is vannak lúdbörőztető képsorok és ha a kompozitálás valamivel jobb lesz a végére, ahogy Priest irja, akkor valami egészen jó is kisülhet még ebből :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ron Perlman nagyon durvás benne! :)

És hát Winona sem csúnya látvány.

Én is imádom a 4et! :)

Johner karaktere a legjobb benne.

- Mi ég itt? - Johner

- Mi égünk - Vriess

- Hahahahahaha... a francba, tényleg. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!! - Johner

- ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!! - Vriess

 

Callt viszont én rühelem, bár a moziban eléggé meglepett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak a 4-et szertem.Azt láttam először. És imádom. :):)

na és a 2??? Annál durvább filmet nem igen készítettek. És talán soha nem is fognak.

"Cameron nem csatákat rendez, hanem háborúkat" - olvastam egyszer egy újságban és azóta sem felejtettem el.

 

Azrael: Mindenképp pótold őket ha tudod. Tetszeni fognak. :P

 

Dzséjt:az én kedvencem meg ez: Na persze nem tudod teljesen pontosan de ez volt a lényege:

- Sietnünk kell!

- Hagyjuk itt a bice-bócát. Remélem nincs harag.

- Nincs! ,,I,, :)

 

/na jó majd megnézem megint és akk pontosan is tudok majd idézni. :D/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az én kedvencem a 4ből:

 

Johner Callnak: - Megöllek! Érted?! Vagy rajzoljak egy folyamatábrát?!

Ripley benyülva Johner szájába Callnak: - Hé! Akarsz még egy szuvenírt?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam igy néz ki az Alien filmek rangsora:

Érdekes sorrend.

Nálam: 2,4,3,1

 

És érdekes hogy senkinek nem tetszik annyira az AVP. Pedig nagyon nagy lehetett volna. Talán a 2vel kijavítanak valamit. Azért az 1ben is voltak látványos részek. De az egészet tekintve... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes sorrend.

Nálam: 2,4,3,1

 

És érdekes hogy senkinek nem tetszik annyira az AVP. Pedig nagyon nagy lehetett volna. Talán a 2vel kijavítanak valamit. Azért az 1ben is voltak látványos részek. De az egészet tekintve... :D

Én az AVP-t egyszerláttam csak de akkor teszett.De nem anyira,hogy megvegyem DVD-n avyg VHS-en. Anyira azért nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

- Sietnünk kell!

- Hagyjuk itt a bice-bócát. Remélem nincs harag.

- Nincs! ,,I,, :D

 

/na jó majd megnézem megint és akk pontosan is tudok majd idézni. :D/

Elég pontos volt ez :D

 

Nálam a sorrend:

- Aliens DC (abszolúte a kibővített, bár lassabb, de látni a még működő Hadlay's Hope telepet; újra látni a lezuhant és azóta megrongálódott idegen űrhajót; jobban bejárni a Sulacot - és ezzel még inkább tisztelegni az előd előtt; és látni a robotágyúkat működés közben, nagyon jó; hogy arról már ne is beszéljek, hogy megtudhatjuk, hogy Ripley-nek volt lánya, hogy tovább mélyíti a anya-lánya kapcsolatot Ripley és Nyuszi között, hogy Hudson még nagyszájúbb még jobbá tesz)

- Alien3 SE (a simán a moziverzió csak utolsóként végezne, a kibővítés egyetlen apróságtól eltekintve viszont nagyon sokat javított. Ez az apróság pedig, hogy a végén nem kell ki a királynő. Ez nagy hiba volt átváltoztatni, mert nem teljesül be Ripley rémálma és az, amire a néző már a film közepe óta készül + plusz nem látni annak az aranyos kis dögnek a szívbemarkoló szenvedését, mikor Ripley lefogja :D)

- Alien Resurrection (sima vagy mozis, tök mindegy, bár inkább a kibővített, mert abban vannak plusz jelenetek és jobb az eleje)

- Alien + DC (a kettő együtt, mert a DC-ben lévő kibővítések fontosak, viszont sok jelenet, ami az első moziverzióban - mert a DC is be lett mutatva moziban - van, hiányzik a DC-ből és szintén fontosak)

- AVP, bár ennek is van egy kibővített változata, amit Mo-n nem lehetett kapni, és amibe betettek pár kivágott jelenetet (Verheiden kirángatja Millert egy "hókotróból", a csapat az áldozati kamrában talál egy döglött arcmászót; a három ragadozó rátalál a szarkofágra, ami már üres; + minden halál kapott jó sok CGI vért), de ezen a filmen az sem segít. Ha nincs jobb a tv-ben és nincs kedvem komolyabb filmekhez, vagy ezt nézem, vagy a Jurassic Park III-t.

 

Az AVP2-ről viszont sok-sok biztató dolgot hallani, illetve nem hallani, mert a rendezőpáros kussol, és ez már biztató (egy fórumon írták, hogy bármilyen hír is szivárgott ki eddig a filmről, nem szabad elhinni, mert ők még semmit nem adtak ki). Anderson ekkorra már az egész filmet elmesélte, pedig csak holnapután kezdik forgatni a filmet. Viszont már leszögezték, hogy nem fognak Mátrix szerű látványfilmet csinálni, nem lesznek extraközeli, agyonrángatott felvételek, ők szolid horrort akarnak, a ragadozók pedig újra olyanok lesznek, mint a Predator filmekben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az AVP2-ről viszont sok-sok biztató dolgot hallani, illetve nem hallani, mert a rendezőpáros kussol, és ez már biztató (egy fórumon írták, hogy bármilyen hír is szivárgott ki eddig a filmről, nem szabad elhinni, mert ők még semmit nem adtak ki). Anderson ekkorra már az egész filmet elmesélte, pedig csak holnapután kezdik forgatni a filmet. Viszont már leszögezték, hogy nem fognak Mátrix szerű látványfilmet csinálni, nem lesznek extraközeli, agyonrángatott felvételek, ők szolid horrort akarnak, a ragadozók pedig újra olyanok lesznek, mint a Predator filmekben.

A Strause tesók nem csoda hogy kussolnak. Az első AVP esetében se tett jót, hogy több mint egy évvel a forgatás előtt az a szerencsételen Anderson elmesélte a vérszegény történetét. A Strauseok viszont még akár valami jót is összehozhatnak itt meg lehet nézni a munkáikat: http://www.brothersstrause.com/work_flash.php . Nem mellékessen van két VFX boltjuk a Hydraulx és a Lola Visual Effects szóval a trükkök biztossan rendben lesznek. :D Különben is Andersonnál mindenki tud jobb filmeket csinálni (az Event Horizon is azután lett jó miután a stúdió betett egy másik rendezőt :D ) kivéve Dr. Bollt! :D

 

 

 

Alien lista: 3-mindkét változat

2-director's cut

1-mindkettő

.

.

.

.

.

4-Jean-Pierre egyetlen rossz filmje, de nagyon a lények a design+az egész látvány szuper+igazi cool arcok játszanak benne, de egyébként valahoyg nem az igazi, inkább lett volna egy új szereplő, mint egy "herélt" Ripley. :D

 

AVP-fúúúú két legendát egyszerre meggyalázni, ehhez tehetség kell! :D

Szerkesztve: - Priest
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kedvencem a 2ből:

 

Ripley. - Mennyi idő telhet el mire feltűnik a távollétünk?

Hicks: - 17 nap.

Hudson: - 17 nap? Nem akarom elrontani a kedved, de 17 órán át se bírjuk. Azok a rémek szép nyugodtan átsétálnak, bejönnek ide, bejönnek ide és elkapnak...

Ripley: - Hudson. Hudson! Ez a kislány tovább életben maradt mindenféle fegyver és kiképzés nélkül. (Newthoz) Igaz?

Hudson: - Nevezze ki parancsnoknak!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Strause tesók nem csoda hogy kussolnak. Az első AVP esetében se tett jót, hogy több mint egy évvel a forgatás előtt az a szerencsételen Anderson elmesélte a vérszegény történetét. A Strauseok viszont még akár valami jót is összehozhatnak itt meg lehet nézni a munkáikat: http://www.brothersstrause.com/work_flash.php . Nem mellékessen van két VFX boltjuk a Hydraulx és a Lola Visual Effects szóval a trükkök biztossan rendben lesznek. :D Különben is Andersonnál mindenki tud jobb filmeket csinálni (az Event Horizon is azután lett jó miután a stúdió betett egy másik rendezőt :D ) kivéve Dr. Bollt! :D

Én reménykedem benne, hogy ezúttal jó filmet csinálnak az AVP-ből. Le kéne mosni azt a szégyent, amit Anderson hozott eme két műre.

 

4-Jean-Pierre egyetlen rossz filmje, de nagyon a lények a design+az egész látvány szuper+igazi cool arcok játszanak benne, de egyébként valahoyg nem az igazi, inkább lett volna egy új szereplő, mint egy "herélt" Ripley.

Naja, nekem is Ripley-vel van a legtöbb gondom benne. Meg az újszülött szörnyűséggel, ami nagy melléfogás volt. Viszont a hangulata engem eléggé megfogott, meg a szereplők, kivéve Kriplit meg Callt.

 

Azt már meg se néztem

Egyszer meglehet nézni tíz évenként :D

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg az újszülött szörnyűséggel, ami nagy melléfogás volt.

 

Én azt imádom! :D A filmtörténelem egyik legnyugtalanítóbb teremtménye a Cenobite ok óta. A szemei hihetetlenül kikészítenek a mai napig, tényleg olyan mint ha egy ember lenne ruhában. Szuper. :D

Szerkesztve: - Priest
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azt imádom! :D A filmtörténelem egyik legnyugtalanítóbb teremtménye a Cenobite ok óta. A szemei hihetetlenül kikészítenek a mai napig, tényleg olyan mint ha egy ember lenne ruhában. Szuper. :D

Egy alien klón filmben jó is lenne, de egy alien filmben nekem nagyon nem jön be. Jobb szeretem a sötét színű szemtelen, rikítozó-morgó kétpofájú alieneket, mint a fehérbőrű szemes-nyelves gügyögő randaságot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.