Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nekem a legnagyobb szöveg a harmadikban amikor a tűzoltók fel akarják állítani a sérült Arniet az állatkórháznál történt összecsapás után. Faszi rángatja veszettül (persze hasztalan), mire megszólal:

-Masszív a pasas.

Hát az tényleg állat. :clap:

Meg ott van még hogy a csaj a kocsiban azt mondja a Terminek hogy dögöljön meg amaz meg azt feleli hogy a kérés nem teljesíthető. :D

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a legnagyobb szöveg a harmadikban amikor a tűzoltók fel akarják állítani a sérült Arniet az állatkórháznál történt összecsapás után. Faszi rángatja veszettül (persze hasztalan), mire megszólal:

-Masszív a pasas.

:D :D :D Hát bazz azt hittem lefordulok a székről.

 

Amúgy nekem nagyon bejön az egész film is. Főleg az utcsó fél-háromnegyed óra amikor kitör végülis a végitélet. Király! :clap:

A vége felé tényleg elkapják a fonalat...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Részemről a mozis nézés óta nem néztem meg. Nem hagyott bennem maradandó emlékeket, még egy szuper jó pasas sincs benne, akiért érdemes megnézni :clap:

Az effektek meg hát.... azért nem nézek filmet :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A T3 nekem is tetszik, jobban, mint a T1 (szvsz az a leggyengébb láncszem). T pajtás szövegeit bírom, a csajok is jók benne. A TX sem rossz masina, bár a T1000-est jobban csipázom. És a látvány nagyon ott van. Szvsz az abban lévő autós üldözés kenterbe veri a Mátrix 2 autós üldözését.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyira belefolytunk ebbe a T3-ba hogy a végén még letöltöm. :clap:

Ha nem fájna a fejem én meg elővenném a DVD-t és megnézném. :D

A legjobb magyar DTS ezen a lemezen van :D Az az atombomba az elején bazz odávág de piszkosul :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legjobb magyar DTS ezen a lemezen van :clap: Az az atombomba az elején bazz odávág de piszkosul :D :D

Ha egyszer házimozi közelébe jutnék meghallgatnám, meg még az SW-k jöhetnének.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legjobb magyar DTS ezen a lemezen van :clap: Az az atombomba az elején bazz odávág de piszkosul :D :D

Akkor még nem hallottad a Csillagkapu DTS-t. A kapu megnyílása és az utazás, max DTS-en a házimozin... pffffff... majdnem szó szerint átérezhető a kapu keltetette földrengés :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor még nem hallottad a Csillagkapu DTS-t. A kapu megnyílása és az utazás, max DTS-en a házimozin... pffffff... majdnem szó szerint átérezhető a kapu keltetette földrengés :D

A Világok Harca DTS-ét nem überelheti semmi :D :D A tripod "kikelése" maga a kánaán :D

Na meg az az kürtszó vagy mifene! :clap:

Szerkesztve: - Oldfighter
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Connor vs Skynet: a 3- ban látható jövő szerint már meghalt Connor. Legalábbis egy T-850 nagyon abban a hitben van, hogy megölte.

 

Ja és a Skynet nem is azért küldte vissza TX-et, hogy megölje. Az másodlagos volt. Elsősorban segített a Skynetnek megszületnie. Legalábbis amikor hozápiszkál az első Terminátorokhoz, nekem nagyon úgy tűnik, hogy egy magával hozott programot rak beléjük... vagyis a Skynet , ami vírusként kezdte, visszaküldte TX-et, az eredeti vírussal, hogy indítsa el, fertőzze meg az USA elérhető számítógépeit és szerteszét, és végeredményben hozza létre a Skynetet.

 

Connort meg minél inkább megpróbálják elpusztítani mert veszélyes a Skyetre, annál inkább tapasztalt lesz mindentől amit túlél, és ezért veszélyesebbé válik, és méginkább el akarja a főgép pusztítani...

 

 

És ezt nagyon kedvelem ebbn a filmben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Connor vs Skynet: a 3- ban látható jövő szerint már meghalt Connor. Legalábbis egy T-850 nagyon abban a hitben van, hogy megölte.

Johhny fiúnak lesz mire ügyelni a jövőben ha már megtudta a dolgot, bár senki sem lehet elég óvatos. :clap:

 

Csak nehogy visszaküldjanek még egy Termit hogy kinyírassák mert az csak tovább bonyolítaná a dolgot.

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem inkább az várható, hogy most már Connor tudja hogy majd a jövőben vigyáznia kell a Schwarzi-arcúakkal, és ugye pont azért tudtza megölni, mert nem vigyázott...

Vigyázni vagy nem vigyázni, ez itt a kérdés. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy ne legyen olyan könnyű eligazodni az egész Terminator sztorin ugyebár volt még időközben egy Terminator 2 3D alkotás is :clap:

 

<object width='425' height='350'><param name='movie' value='http://www.youtube.com/watch?v=hBvXZcnpY_4'></param><param name='wmode' value='transparent'></param><embed src='http://www.youtube.com/watch?v=hBvXZcnpY_4' type='application/x-shockwave-flash' wmode='transparent' width='425' height='350'></embed></object>

Ez mi?Erről nem is hallottam még.Hogy kapcsolódik a storyba?Hogy jutottak a jövőbe?Ez hivatalos, vagy valami rajogói kreálmány?Amúgy marha jó.

 

 

Arra én is emlékszem, hogy a Terminátorokba rak valamit, de én arra gondolok, hogy átkódolja őket.Magyarán forduljanak a tervezőik ellen.Mert amúgy katonai célra lettek létrehozva az emberek mellett.Vagy esetleg a védelmet kapcsolta ki bennük ami megakadályozná, hogy emberre támadjanak.Szerintem a skynet magától létrejön, nem kell ahhoz segítség.Az ember elpusztítja saját magát, nem kell ehhez segítség.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez hivatalos, vagy valami rajogói kreálmány?Amúgy marha jó.

Ezt Cameron rendezte '96-ban a Universal Theme Park részére T2 3-D: Battle Across Time címmel. A lényege az hogy Terminek és Johnnynak el kell pusztítani a Skynetet amit egy T-1M (T-One Million) nevű valami őriz.

Ez kicsit több mint a fele mert az egész amúgy 12 perces.

Úgy tudom hogy Sarah, Reese és Silberman is feltűnik benne.

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez mi?Erről nem is hallottam még.Hogy kapcsolódik a storyba?Hogy jutottak a jövőbe?Ez hivatalos, vagy valami rajogói kreálmány?Amúgy marha jó.

Ezt ha jól tudom egy 3D mozira készült amcsiban, de különösebben semmi köze a sztorihoz.

 

A TX szerintem sem a Skynet létrehozására lett odaküldve. Csak biztosította, hogy senki se állítsa le, mikor kiszabadul a kíbertérbe. Elvégre a CRS-ben elegen lehettek olyanok, akik mindent tudnak róla, így akár vírusírtót is lehetett volna létrehozni ellene. Viszont ha megölet mindenkit, aki ismeri a forráskódot, akkor szabad a pálya, már nem iktatható ki könnyedén. Szóval valszeg az van, amit frenkie mondott, átprogramozta őket. Skynet szabadulásához semmi köze.

Plusz John Connor volt az elsődleges célpontja, a másodlagosak meg John tábornokait, köztük Brewster tábornok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emlékszek a videóra, a Discovery-n volt egy összeállítás pár éve róla.

 

Egyébként szerintem nagyon rosszul sikerült a T3.Volt az előző két részben egyfajta feszültség, olyan horrorisztikus hangulattal, parás volt az üldözés érzete.De a T3 nagyon popcorn movie lett, csak a látványra és az akcióra hajt.Bár HD-ben nagyon szépen fest.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként szerintem nagyon rosszul sikerült a T3.Volt az előző két részben egyfajta feszültség, olyan horrorisztikus hangulattal

A T3-ban is van egy horrorisztikus elem. Amikor a T-X átnyúl az egyik kocsiban ülő mukin.

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A T2 3D-ről van is egy kisfilm a hazánkban pár éve kiadott T2-es DVD kiadáson. Amúgy a teljes anyagra sajnos nem leltem rá a youtube-on mert annyira szét van szedve és a minősége is pocsék. Ez volt az a pár perc ami nézhető belőle. Amúgy tényleg nem tekinthető hivatalosnak, csupán direkt az előadásra (ehhez még színpad is társult) készítették el, mint ahogy lentebb már írtátok :clap:

Ez a mozi illetve színpad a maga három gigantikus vásznával és a hangrendszerével ha jól tudom egyedülálló a világon :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emlékszek a videóra, a Discovery-n volt egy összeállítás pár éve róla.

 

Egyébként szerintem nagyon rosszul sikerült a T3.Volt az előző két részben egyfajta feszültség, olyan horrorisztikus hangulattal, parás volt az üldözés érzete.De a T3 nagyon popcorn movie lett, csak a látványra és az akcióra hajt.Bár HD-ben nagyon szépen fest.

Feszültségre nálam a T1 viszi a pálmát :clap: Az egész film darkos hangulata marhára parás, nem is csoda, hogy akkoriban ha jól tudom a mozik horror filmként is aposztrófálták :D A T2 valahogy a tipikus '90-es évek akciófeelingjét hozzá és szinte csak itt-ott bukkan fel benne valamiféle feszültség.

A harmadik résznél mint lentebb már írtam a film utolsó harmada az ami tényleg olyan ütősre sikerült, hogy rögvest el is felejtettem, hogy a film első percei a korábbi részeket paródizálta majdhogynem ki. A két terminator összecsapása a mosdóban az marhára pöpec, de úgyanígy szívbemarkoló az amikor John-ék rájönnek, hogy nincs semmiféle Skynet központ, hanem csak bunker van. Ezek után pedig a kamera mutatja a Föld görbületét és azt ahogy sorra csapódnak be az atomrakéták. Nagyon ott van a szeren ez a jelenet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na erre a híre is most bukkantam (valahogy elkapott a Terminatoros hév :clap: ). Bevallom férfiasan nekem ez vadiúj hír. Pedig a dátum önmagáért beszél. A www.moziplussz.hu a forrás. :D

 

 

 

Készül a Terminátor tévésorozat!

2005. november 10. 13:08 - Szöveg: tufee

Egyre több nagyjátékfilmnek (legutóbb lásd Star Wars) készül el a kisképernyős változata, melyeknek a bőrlehúzáson kívül másodlagos célja a rajongók boldogítása és a történetfonalak kiteljesítése.

 

Úgy hírlik Andy Vajna és Mario Kassar legújabb közös cége, a Carolco utód C2 megegyezett a Warner Bros. televíziós leánycégével és a Világok harca forgatókönyvét jegyző Josh Friedmannel. A közös együttműködés eredménye egy The Sarah Connor Chronicles (A Sarah Connor-krónikák) névre hallgató sci-fi sorozat lehet a Fox Television számára. A széria a Terminátor-filmek elhivatott robotvadászát, Sarah Connort és a cyberháború végkimenetelét eldöntő fiát, Johnt állítja középpontjába.

 

A Variety értesülései szerint az időrendben a második és harmadik mozifilm közé illeszkedő sorozat bevezető epizódját Friedman írja, aki később, mint executive producer felügyelné a munkálatokat. Ő jelenleg azon ügyködik, hogyan adaptálja Sarah karakterét a tv-sorozatba, de mivel az eredeti történet az időutazás lehetősége és alternatív jövőképek körül forog, valószínűleg megengedhet magának néhány kirivó változtatást. Vajna és Kassar, a C2 tiszteletbeli elnökével, James Middletonnal kiegészülve szintén producerekként vesznek részt a szériában.

 

A korábban Sarah Connort megformáló Linda Hamiltont Middleton elmondása szerint nem érdekli a projekt (hasonlóan a harmadik nagyjátékfilmhez). Szintén kizárható a mostanában kormányzóként tevékenykedő Arnold Schwarzenegger visszatérése is, lévén a sorozat a Connor-családra koncentrál. Története ott kezdődik, ahol a Terminátor 2 - Az ítélet napja abbamaradt. "Az egész világ súlya a vállára szakadt, ráadásul fel kell nevelnie a 14 éves fiát, aki az emberiség megváltója lehet" - nyiltakozta Middleton Sarah Connor karakteréről.

 

Emellett Vajna megerősítette, hogy a negyedik Terminátor-mozi előkészületei már az utolsó fázisba érkeztek, ráadásul a sorozat és az új film között szoros összefüggés ígérkezik. A kettő együtt fog megalapozni egy új trilógiát, vagyis még további két epizód - egy ötödik és egy hatodik - várható a multiplexekbe. A munkálatok a tervek szerint Etyeken zajlanak majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki gondolja úgy, hogy keresztet kéne vetni a Terminator 4-re?

Azt hiszem, ez után újra feltehető a fenti kérdés... csak most már így:

Ki gondolja úgy, hogy keresztet kéne vetni a Terminator folytatásokra?

 

Amúgy - remélem - nem lesz ebből semmi. Lövessék ki ezt a Vajna gyereket (meg a térsait), vagy valami. Újabban úgyis az az érzésem vele kapcsolatban, hogy meg van huzatva (egész pontosan a T3 óta érzem így).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabban úgyis az az érzésem vele kapcsolatban, hogy meg van huzatva (egész pontosan a T3 óta érzem így).

Szerintem már akkor meg volt huzatva amikor parókával üzérkedett. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem van egy olyan érzésem, hogy nem hiába mondta a termi Johnnak, hogy a gyerekeik lesznek a fontosak a háború végkimenetelére.

Ez nagyon jó! Erre nem is gondoltam. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akit érdekel: két teszt video az EP3 lényeiről:

 

http://www.mckeewildthings.com/video/Moncalamari.mov

 

http://www.mckeewildthings.com/video/nute_no_tonguesml.mov

 

És ez nagyon ajánlott! Igaz nem 100% film, de azért kapcsolódik hozzá. Életnagyságú full motion dino bábok.

 

http://www.youtube.com/watch?v=OtfMIiinJso

Szerkesztve: - Priest
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.