Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ma szenteltem némi időt a nosztalgiának és megnéztem az Utolsó csillagharcost. :) Nem gondoltam volna, hogy ennyire felkavarja az álló port, de újra felszínre hozta azt a gyermeki rajongást, mint amikor először megnéztem, pedig már annak jó ideje volt. :) Mai szemmel már "gagyinak" tűnő effektjei mellett mégis élveztem a filmet, mert hihetetlen hangulatot áraszt magából. :) A sztori, a dinamikus zene....szóval nagyon egyben van még mindig. Szóval ajánlom mindazoknak akik még a nyolcvanas évek közepén velem együtt látták először a filmet, kellemes kikapcsolódást nyújtott. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval ajánlom mindazoknak akik még a nyolcvanas évek közepén velem együtt látták először a filmet

És azoknak nem, akik akkor még pólyások voltak? A '90-es évek elején is nagy szám volt ám :)

"- Ez mészárlás lesz.

- Ezt már szeretem.

- A mi lemészárlásunk." :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos úgy tűnik a Cloverfield magasan túl fogja szárnyalni az AVPR-t. A kritikus tömeg isteníti állítólag. Egyes országokban ma illetve holnap mutatják be elsőként. Mi meg várhatunk. ;)

A múgy igazi vérengzős kis film. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://www.imdb.com/title/tt0489049/releaseinfo

 

Jól látom, hogy Európában egyáltalán nem mutatják be? A Celebration Europe-ot kivéve?;)

 

Kár, merthogy igencsak jó film, és azért itt is van aki értené.....

http://www.swsaga.hu/index.php?showtopic=219

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem megtaláltam az év filmcím-fordítását: A Halál a Ragadozó ellen 2.

Ez a cím!!! Most elképzelem a kedves embereket a mozipénztárnál, "Jó napot kívánok, kérek két jegyet a tízórás A Halál a Ragadozó ellen 2 - re.... igen, hátsó sor jó lesz.... köszönöm szépen"...

Agymenet.

Az alcím egyébként Aliens vs Predator, bár lehet, hogy van ennek is egy kettes a végén. De asszem nincs.

Valaki érezze át legőszintébb gratulációmat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem megtaláltam az év filmcím-fordítását: A Halál a Ragadozó ellen 2.

Ez a cím!!! Most elképzelem a kedves embereket a mozipénztárnál, "Jó napot kívánok, kérek két jegyet a tízórás A Halál a Ragadozó ellen 2 - re.... igen, hátsó sor jó lesz.... köszönöm szépen"...

Agymenet.

Az alcím egyébként Aliens vs Predator, bár lehet, hogy van ennek is egy kettes a végén. De asszem nincs.

Valaki érezze át legőszintébb gratulációmat.

Én tudtam volna még kombinálni:

Aliens versus Predator Requiem: A Halál a Ragadozó ellen 2 Gyászmise ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.