Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Túl sokat nem akarok írni a Csokigyárról, a lényeg az, hogy aki szereti Tim Burtont, és nem írtózik a meséktől, annak kötelező. Elképesztő látvány, vizuálok, remek alakítás J. Depptől, aranyos sztori, sok jó poén, ütős zene. Nézzétek, megéri :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nintendo 64-es játékot  :P

 

No egen! Volt olyan játékom Commodore 64-re, amit azóta se bírtak űberelni. :P

OFF.

C64 az nagy királyság :D

Még két SW játékom is van rá a JEdi visszatér és a BAttle of Yavin.

Azoknak a játékoknak a játékos hangulatát meg sem közelítik a maiak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyszer érdemes megnézni.

 

Természetesen láttam már '97-ben. Jó film, de ennek ellenére nálam egyszer nézhető kategória. Emlékszem a TPM bemutatója előtt volt egy rakat Titanic elsüllyedését bemutató plakát, melyek a filmek közötti rivalizálásból születtek. Van köztük jó náhény remek. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Énis láttam már párszor, de nekem elegem van Leo nyálas képéből :P

 

Leo-t én késöbb megkedveltem néhány filmje miatt.

PL egy kosaras naplója. Kapj el ha tudsz. New York bandái, Aviátor.

De ebben a filmben, ő a szegény csöves és mellette a lány néz ki annak.

 

Aviátornál nyilatkozott egy olyat, hogy ezeket a nyálasabb szerepeket ma már nem vállalná el, de akkor jól jöttek neki, mert így most nagyobb művészi szabadsága van.

Csak azt vállalja el, ami valóban tetszik neki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Leo kiváló lett volna Anakinnak.

 

:D Hálát adok az égnek, hogy nem ő lett. Elképzelem mint vívódó Anakint...vagyis nem tudom elképzelni. HC volt a tökéletes választás. Legalábbis Leonál jobb. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra Hayden már összefonodott Anakinnal... nemtom elképzelni, hogy milyen lett volna más. Ahogy Kurt Russel-t se tudom elképzelni Han Soloként pedig felolvasta ő is a szöveget. De valahogy szerintem se való neki ez a szerep... én se bánom, hogy nem kapta meg. Haydennek van valami beteges a tekintetében... ez hiányzik Leoból... neki jobban áll a jószivű kópé szerep. Szerintem!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én Leót klasszisokkal jobb szinésznek tartom, mint Haydent. És lehet, hogy képes lenne "gonosz" alakításra is... Hayden számomra borzalmas az EP2-ben, a 3-ban már sokkal jobb, de ettől függetlenül én megnéztem volna a filmeket Leóval. De hát erről felesleges vitázni, mert sosem derül ki, milyen lett volna...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

yodamester: Szerinted ha Lucas berakja Leot az EP2-be mit kapott volna a rajongóktól? Amikor felreppent a hír, már peticókat kezdtek írni! Pedig még csak pletyka volt. Kis tulzással mondhatnánk, hogy csak Te örültél volna neki. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Leo, amint azt üvölti 'I hate you' Obi-Wannak a lávában. Most nézem a Titanicot és probálom elképzelni abban a szituban... szerintem nagyon gyenge lett volna. Aztán ki tudja :)

 

Coce_Plant: Jean Reno rulez! Ő nagyszerű választás volt. Már miatta érdemes lesz beülni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Leo kiváló lett volna Anakinnak.

 

Ez megint nézőpont kérdése. De én úgy tudom, hogy Lucas sosem akarta DiCaprio-t. HAnem Dicaprio Akarta Anakin szerepét és nagyon-de-nagyon ráállította az ügynökét, hogy szerezze meg neki a szerepet. Még volt a szereplőválogatáson is, de Lucas megint ragaszkodott ahhoz a szokásához, hogy a főszerepeire olyan színészeket szeretne akik arcát nem ismerik, egyből. Ilyen volt Neeson, McGregor, Portman, és annak idején, Ford, Hamill, Fisher.

 

Nem lett volna Leo rossz anakin, de akkor inkább Leoról szólt volna az SW, mint Anakinról. Pont mint a Titanic, az sem inkább a Titanicról szól. Hanem Leoról. Túl nagy sztár a mi univerzumunkba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.