Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Vagy ha jegyet kérnek tőled, elkezdesz röhögni, és ránézel a sofőrre: "Why so serious?!"

Oda kéne menni a sofeszhez egy késsel és előadni vele a "You know, you remind me of my father. I hated my father!"-es részt. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az is előfordulhat hogy a sofi meg tudná védeni magát, netán valamilyen küzdősportot űz. Olyankor be kéne szólni néki hogy "Never start with the head! The victim gets all...fuzzy.". :D

Joki aranyköpései máris klasszikusak. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig milyen remek homályos, pixeles, camos anyagok vannak a torrentoldalakon! :D

Nem is szoktam torrentezni. :D

A filmeket mindig rapidről szedem csak hát a szemét nemrég megbabrálódott és 130 kb/s helyett kábé 20 kb/s-sel tudok tölteni. Az 100 mb-ra úgy 1,5-2 óra és a TéDéKá-k 14-16 részletben lennének fenn ha nem törölgetnék le őket állandóan.

Egy egy perces kamerás TéDéKá-s mintát leszedtem mert az épp fenn volt de olyan ramaty minőségű volt hogy nem is foglalkoztam vele. Nem esik nehezemre kivárni hogy elteljen az a néhány hét.

Majd mozi után leszedem ha tudom.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak el kell dönteni: vállalja-e az ember a fáradságot, valamint a kockázatot, hogy nem tudja megértetni magát, vagy kivárja azt a néhány hetet. :D Akinek sürgős, az nyilván fáradhatatlan és bátor lesz. :D

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is szoktam torrentezni. :D

A filmeket mindig rapidről szedem csak hát a szemét nemrég megbabrálódott és 130 kb/s helyett kábé 20 kb/s-sel tudok tölteni. Az 100 mb-ra úgy 1,5-2 óra és a TéDéKá-k 14-16 részletben lennének fenn ha nem törölgetnék le őket állandóan.

Egy egy perces kamerás TéDéKá-s mintát leszedtem mert az épp fenn volt de olyan ramaty minőségű volt hogy nem is foglalkoztam vele. Nem esik nehezemre kivárni hogy elteljen az a néhány hét.

Majd mozi után leszedem ha tudom.

 

 

Torrenttel jobban járnál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyre biztosabb vagyok benne, hogy csalódni fogok a TDK -ban. Egyszerűen nem lehet annyira jó, mint ahogy ajnározza az emberek 99 %-a. Nem akarom elhinni. De jó lenen már ha innen is megnézné valaki. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az IMAX akkora adu ászt hagy ki, hogy arra szó nincsen. Idehaza szinte egyedülálló módon nem fogják bemutatni a Sötét Lovagot hazánk egyetlen IMAX termében. Maradnak a "gagyi" negyven perces ismeretterjesztő filmeknél. Grat nekik!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az IMAX akkora adu ászt hagy ki, hogy arra szó nincsen. Idehaza szinte egyedülálló módon nem fogják bemutatni a Sötét Lovagot hazánk egyetlen IMAX termében. Maradnak a "gagyi" negyven perces ismeretterjesztő filmeknél. Grat nekik!

Ez számomra is érthetetlen. Biztos ezt is a forgalmazóra fogják. Marketingből sem lehetnek akkora balfékek, hogy csak az első rész eredményeire alapozzanak. Főleg látva ezt a hatalmas hype -ot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hazai honlapon egész szép kis hozzászólások születtek a hír hallatán. Nem hiába hínak minket Abszurdisztánnak. Vicc ami itt folyik. És ez már nem csak a politikára vonatkozik. De majd koppanak ám nagyot amikor a nép megunja a tizenöt éves filmeket. Idén már ugye elhalasztották a Shine a lightot, jövőre jönne a Transformers, Harry Potter. Szerintem az Avatart se fogják a birkák bemutatni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minek csináltak IMAX -ot? Dísznek? :)

 

Parasztvakításnak. Eddigi jó húzásuk egyedül az U2 3D-s koncert volt. Az oks, hogy prezentációnak lenyomnak egy-két 3D-s természetfilmet, node az ég szerelmére rengeteg 2D-s nagyfilm is van ami hihetetlen látványt nyújt egy ekkora vásznon. Most ugye itt lett volna a Sötét Lovag, melynek néhány jelenetét direkte IMAX kamerával rögzítették. Mekkora lett volna pedig amikor egyszer csak kibővül a vászon és teljes terjedelmében, részletgazdag képben ment volna a film tovább! Nemsokára pedig jönne az Utazás a Föld középpontja felé, szintén IMAX verzióban, plusz ugye az egész film 3D-s!!!!! Most "beérhetjük" majd azzal a pár Digitális teremmel amiben van RealD vetítő.......feleakkora vásznon. :S ( Megjegyzem az se piskóta, rossz szó nem érheti, csak hát ugye keserű az ember szája amikor azt látja, hogy mennyire kihasználatlan az IMAX terem)

Most megint egy olyan régi/új 3D-s doksifilmet adnak ami a 90-es évekből származik ( Nascar 3D).

Gondolkodniuk kéne egy picit, de meglehet itt is csak az számít, hogy fogyjon a pattogatott kukorica a büféből, majd az hozza a nyereséget. :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akár mennyire is érződik a B-filmes érzés, az előzetes látva megjegyezhető, hogy zúzós, véres, hentelős film lesz a War Zone alcímmel folytatódó Punisher. Pluszban megjegyezném, hogy eme látványhoz minimum egy überbrutál DTS-hangsáv dukál.

 

http://www.traileraddict.com/trailer/punis...-zone/trailer-b

 

http://www.traileraddict.com/trailer/punis...mic-con-trailer

 

Mellékesen remélem, hogy a Ballistic-nál azért többet nyújt, mert addig oké, hogy ott is sokan hanyatt estek az előzetesektől, de hát valami szörnyű film kerekedett ki belőle. Persze azóta már volt színvonalasabb hentelős/lövöldözős film is. Halálos hajsza, Golyózápor.....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.