Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Mivel itt annyi embernek bejött, gondoltam, megnézem a Battle: Los Angelest.

Ilyen gyenge filmet rég nem láttam. Az egyetlen értékelhető elem talán a japán csaj volt benne. :P

Persze utólag megtudtam, hogy én a Battle of Los Angelest néztem meg az Asylumtól. :lol:

Ugyanabban az évben kiadnak két szinte ugyanolyan című filmet. Ez az egyik hátránya. :D

Viszont ha még mindig meg akarod nézni akkor itt az alkalom mert végre megérkezett a diszkontokba/szociális ellátóhelyekre. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos még csak NTSC verzió van, az meg még CRT-re nem tökéletes, viszont már szép mennyiségben teszik fel HD-től kezdve a FULL HD- ig. Ody természetesen kivárja a hazai Blu-ray megjelenést, míg mások már mediaplayerrel nyüstölik a plazmájukat :D:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos még csak NTSC verzió van, az meg még CRT-re nem tökéletes, viszont már szép mennyiségben teszik fel HD-től kezdve a FULL HD- ig. Ody természetesen kivárja a hazai Blu-ray megjelenést, míg mások már mediaplayerrel nyüstölik a plazmájukat :D:P

Szedem én is, de ugye nem a 1.38 gigás "BD" -re gondolsz? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szedem én is, de ugye nem a 1.38 gigás "BD" -re gondolsz? :D

Naná, hogy nem. Azok nem is 1080p-sek :D Le kell kapni az ötven valahány gigásat, HDD dokkolóra átküldeni, azt meg hozzácsapni a médialejátszóhoz, oszt csókolom. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondoltam, ha Dzséjt a 2. Isten után, akkor ebben a 2 filmben is tud nekem segíteni. Haverral már jó ideje játszunk egy játékot, hogy jó régi filmeket, amikre alig emlékszünk, keresünk meg a neten, vagy legalábbis a címüket. Elég nehéz, hisz a legtöbbje nem egy ismert film és már hónapok óta keressük ezt a 2 filmet, amiről csak ennyit tudunk:

 

Az első film arról szólt, hogy egy srác láthatatlanná tudott válni és ezt kihasználva bement a női öltözőbe. Volt neki egy nővére is emlékeink szerint.

 

A második film arról szól, hogy pár srác leutazik egyikük szüleihez, talán esküvőre. Az egyiküknek van egy mellpiercingje és az egyik este menekülés közben fennakad valami kerítésen és letépi róla a bimbójával együtt. Meg a vendégek között van egy nimfomán csaj is és van egy hatalmas tetóválás rajta.

 

Próbáltuk már kereséssel, a GYK-n feltenni, de semmi. Van még 2 film, de azokról még ennyirt se tudunk :D Ha esetleg valaki kitalálja ezeket, beírom amire emlékszünk belőle, de inkább ez a 2 lenne a fontos :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Naná, hogy nem. Azok nem is 1080p-sek :D Le kell kapni az ötven valahány gigásat, HDD dokkolóra átküldeni, azt meg hozzácsapni a médialejátszóhoz, oszt csókolom. :)

 

Én is csodálkoztam, hogy hogyan lehet br-rip 1,39 gb. Azok 2,2 vagy afeletti méretüek szoktak lenni. Akkor ez nem igazi br-rip? A másik amit kérdeznék. 50 gb-os mkv? Ahogy néztem a hd-szekcióban ncore-on a filmeket olyan 8 gb-osok és néha oda van melléjük írva, hogy 1080p ,azaz full hd-sok, tehát gondolom br-lemezt másoltak át. Azaz mi ez az 50 gb?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy néztem a hd-szekcióban ncore-on a filmeket olyan 8 gb-osok és néha oda van melléjük írva, hogy 1080p ,azaz full hd-sok, tehát gondolom br-lemezt másoltak át. Azaz mi ez az 50 gb?

Az Blu-Ray Rip, azaz a film tömörtítve van, ugyanolyan, mint a DVD-rip.

A 2,2 gigás az valami 720p lehet max, amit még le is kicsinyítettek.

A teljes BD anyag az 50 gigás.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is csodálkoztam, hogy hogyan lehet br-rip 1,39 gb. Azok 2,2 vagy afeletti méretüek szoktak lenni. Akkor ez nem igazi br-rip? A másik amit kérdeznék. 50 gb-os mkv? Ahogy néztem a hd-szekcióban ncore-on a filmeket olyan 8 gb-osok és néha oda van melléjük írva, hogy 1080p ,azaz full hd-sok, tehát gondolom br-lemezt másoltak át. Azaz mi ez az 50 gb?

Ha a full lemezt ( összes hangsávval, felirattal, extrákkal, menükkel ) átmásolják, az 50 giga. Nem vesznek ki semmit, nem tömörítenek semmit.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos: Az első film az a The Invisible Kid.

Köszi Obi1, de előzetest megnézve nem hiszem, hogy ez lenne. Valamennyivel később készült film amit keresünk, de azért tényleg köszi, ez is hasonló. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Battle: Los Angeles

 

Ólommérgezés felsőfokon. Sajnos a film elég gyengécske. A képre, hangra viszont nem lehet panasz.

 

10/4

 

Limitless - Csúcshatás

 

Az idei termésből nekem eddig ez volt a legjobb. Ez a Cooper-gyerek most szimpi volt. De Niroval megspékelve jó kis mozit hoztak össze, a végén egész jó csavarral. A Cooper nőjét játszó színésznőt remélem többször fogjuk még látni.

 

10/8

Szerkesztve: - Lada
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Obi1, de előzetest megnézve nem hiszem, hogy ez lenne. Valamennyivel később készült film amit keresünk, de azért tényleg köszi, ez is hasonló. :)

Nemá, pedig tök ugyanaz a sztori:

"A nerdy teenage scientist discovers a formula for invisibility, and uses it to take revenge on all those who have wronged him--and also to spy on the girls' shower room. "

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fekete hattyú

 

 

Ez még beteg filmnek is túl beteg. Piszok kár érte, mert ha nem egy bedrogozott f*sz agyszüleménye lenne az egész ( nekem ez jött le az egészből. Pont.) hanem pl Eastwood MESTER vitte volna vászonra akkor hihetetlen jó film is lehetett volna. De így csak azoknak szórakoztató akik péntek este lemennek a diszkóba, beszívnak és hétfő reggelig nem ebben a világban vannak és ilyen filmekre élveznek el öt percenként. Szerintem. A zene meg r*hadt idegesítő volt benne. Vagyis az is. Az alapötlet azonban zseniális. Szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De így csak azoknak szórakoztató akik péntek este lemennek a diszkóba, beszívnak és hétfő reggelig nem ebben a világban vannak és ilyen filmekre élveznek el öt percenként. Szerintem. A zene meg r*hadt idegesítő volt benne.

Köszi :roll: Szerintem eddig az év legjobbja (amit már megírtam), de tudható, hogy nagyjából gőzöd sincs arról, milyen a jó film. A zene másmilyen nem is lehetne, főleg ami Csajkovszkij kb. 130 éves örök klasszikusát illeti.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi :roll: Szerintem eddig az év legjobbja (amit már megírtam), de tudható, hogy nagyjából gőzöd sincs arról, milyen a jó film. A zene másmilyen nem is lehetne, főleg ami Csajkovszkij kb. 130 éves örök klasszikusát illeti.

Szerintem ironizálni próbált, csak nem megy neki, de azért erőlködik. Ha pedig tévedek és ez az őszinte véleménye, akkor az sem meglepőbb, mint az erőlködés. :hehe: Oldi az. Ha nem tocsog a vér, nem lőnek el ezer tonna ólmot, vagy használnak ezer tonna acélt fel egy másfél órás film egy óráját kitevő csatában vagy csatákban, és nem b*sznak át és meg mindenkit, akkor az már élvezhetetlen a számára. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi :roll: Szerintem eddig az év legjobbja (amit már megírtam), de tudható, hogy nagyjából gőzöd sincs arról, milyen a jó film. A zene másmilyen nem is lehetne, főleg ami Csajkovszkij kb. 130 éves örök klasszikusát illeti.

Biztos végig azt várta hogy mikor toppan be Sparta f*cking cus és kaszabolja le a fél stábot.

 

És bár nagyon csípem Eastwood filmjeit, megnéztem volna a Black Swant ilyen nyugger tempóban mint ahogy az öreg nyomja. Egyszerűen nem neki való ez a stílus.

 

De a többivel egyetértek, hiszen Aronofsky korunk legtehetségtelenebb rendezője, milyen gagyi is volt már a Rekviem egy álomért vagy a Forrás. És a zenéjük milyen förtelmes!

Szerkesztve: - Obi1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a többivel egyetértek, hiszen Aronofsky korunk legtehetségtelenebb rendezője, milyen gagyi is volt már a Rekviem egy álomért vagy a Forrás. És a zenéjük milyen förtelmes!

A Pi-ről nem is beszélve. Csupa-csupa gagyi film, nem is értem, miért engedik Aronofsky-t kamera közelébe :roll:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Félszemű

 

 

Remek, majd két órás kis oldott hangulatú western, igaz, kissé felemás befejezéssel. Bírtam Pitt szinkronját, ahol a texasi szójárást, honi magyar tájszólássá fordították :D Jók voltak a szereplők, de kicsit többet vártam, vagy tán durvábbat. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi :roll: Szerintem eddig az év legjobbja (amit már megírtam), de tudható, hogy nagyjából gőzöd sincs arról, milyen a jó film. A zene másmilyen nem is lehetne, főleg ami Csajkovszkij kb. 130 éves örök klasszikusát illeti.

Köszönjük Emese, valóban fingom sincs a jó film fogalmáról :roll: És nem a balettelőadás zenéjéről beszéltem, hanem magának a filmnek a pszichotikus "zörejeiről". K*rva idegesítő volt. Horror-thillerbe nem raknám mert vérgagyi.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ironizálni próbált, csak nem megy neki, de azért erőlködik. Ha pedig tévedek és ez az őszinte véleménye, akkor az sem meglepőbb, mint az erőlködés. :hehe: Oldi az. Ha nem tocsog a vér, nem lőnek el ezer tonna ólmot, vagy használnak ezer tonna acélt fel egy másfél órás film egy óráját kitevő csatában vagy csatákban, és nem b*sznak át és meg mindenkit, akkor az már élvezhetetlen a számára. :evil:

Szerencsére a Azután pont ilyen volt :D Vagy két kiló kenyérrel tunkoltam a tv-ről csöpögő vért és a neten kikerestem a filmben szereplő összes megdugott nő portfólióját. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerencsére a Azután pont ilyen volt :D Vagy két kiló kenyérrel tunkoltam a tv-ről csöpögő vért és a neten kikerestem a filmben szereplő összes megdugott nő portfólióját. :D

Na látod, az ilyen való neked. Maradj is a kaptafánál, a többivel meg ne erőlködj, mert még megárthat. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ironizálni próbált, csak nem megy neki, de azért erőlködik.

Nem volt ironikus, Obi1 viszont igen :D

 

A Pi-ről nem is beszélve. Csupa-csupa gagyi film, nem is értem, miért engedik Aronofsky-t kamera közelébe :roll:

Nemrég néztem meg, az egyetlen hiányzó darab volt, amit nem láttam a filmjei közül. Elég felemásak az érzéseim ezzel a filmmel kapcsolatban, mert a zakkant részek nem jöttek be, a többi ellenben tetszett.

 

Köszönjük Emese, valóban fingom sincs a jó film fogalmáról :roll:

Sajnos a véleményem nem változik, nagyjából fogalmad sincs, mely film érték, eltekintve egy-két példától.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na látod, az ilyen való neked. Maradj is a kaptafánál, a többivel meg ne erőlködj, mert még megárthat. :D

Megfogadom tanácsod. Isten mentsen, hogy valahol meghúzódjak :lol:

 

 

Sajnos a véleményem nem változik, nagyjából fogalmad sincs, mely film érték, eltekintve egy-két példától.

A te véleményed, egészségedre. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.