Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Más nem is igazán volt várható.

Igen, ezt vártuk ebben a minőségben. Mondjuk Gordon szövegét még mindig alig lehet érteni. De vajon kinek beszél, és mi vághatta ennyire gallyra? Az új fő gonoszról mit lehet tudni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Transformers: Dark of the Moon

 

Három szó: ez kib*szot jó! Az eddigi legjobb Transformers film. Az első rész gyermeteg, a második rész szedett-vedett, ez viszont remek. Mondom úgy, hogy imádom az első két részt is, de hibáikat kár tagadni. Látványos, akciódús, és ezúttal a poénok sem olyan gyermekdedek vagy alpáriak.

 

Na jó, a japán muksó mutatványa nem kellett volna. Van benne árulás, a jók is elhaláloznak (naná, hogy a kedvenc autobotom :(), végső leszámolás, egyebek. És Optimus Prime keményebb, mint valaha. Nem is csoda, hogy a mesesorozattal ellentétben itt megnyerték a háborút. :D

Ami az új csaj illeti, Megan Fox távozását azonnal feledtette a belépője. :yes: Bár azért Mikaela karaktere jobban bejött, ő egy belevaló amazon volt, ez a Carly meg csak egy titkárnő. Szóval marad ő a number one Transformers girl.

Ami viszont baromira zavart, az a szinkron. Rééééémes volt. Ez volt az első Transformers film, amit magyarul néztem, de az utolsó is. Pláne, hogy szerintem így a film legnagyobb poénja át se jön. Ami pedig az volt, mikor Sentinel Prime megszólal: "Nem értik meg, hogy a többség igénye fontosabb a kevesekénél." Ezen hatalmasat röhögtem! Aki ezt beleírta, annak csillagos ötöst! (Aki rájön, hogy ez miért hatalmas poén, az kap egy piros pontot. :))

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ezt vártuk ebben a minőségben. Mondjuk Gordon szövegét még mindig alig lehet érteni. De vajon kinek beszél, és mi vághatta ennyire gallyra? Az új fő gonoszról mit lehet tudni?

Gordon Bruce Wayne-hez beszél, mivel hallatszik a hangja.

Az ellenfélről csak az eredeti háttérsztorit tudom elmondani.(Azért spoiler mögé rakom, hátha valaki nem akar ennyit se tudni róla)

 

"Bane egy börtönben született és nevelkedett, magát szellemi és fizikai szempontból egyaránt félelmetesen magas szintre tornázott brutális férfi, aki már felnőtt, amikor először megtapasztalja a szabadság ízét. Csak az erőszak nyelvén ért, és az „erősebb uralkodik” elvét vallja, ezért amikor elhatározza, hogy a gothami alvilág fejévé válik, tudja, hogy először Batmant kell legyőznie." (Forrás)

 

Szerkesztve: - Lok Durd
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Miért van Bruce Gordon kórházi ágyánál?

 

Jó kérdés, de határozottan az ő hangját hallani.

Amúgy a Banere vonatkozó válaszomat kielégítőnek találtad? Mert annyit még érdemes róla tudni, hogy egy 2 éven keresztül futó sztorinak volt a "főgonosza", aki a

Batman ellen irányuló tervét véghez is vitte, azzal, hogy kiszabadította Arkham összes bentlakóját, majd egy párharc során eltörte Batman gerincét, és az utcára dobta a testét. Bruce ezután hónapokig tolószékben pihent, és ideiglenesen egy másik személy, Jean-Paul Valley vette át a helyét.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De vajon kinek beszél, és mi vághatta ennyire gallyra?

Az elég érdekes lenne ha Bruce-hoz beszélne bár én nehezen tudom elképzelni hogy amaz elárulta volna neki hogy ő Batman. A másik lehetőség szerint még azt gondolom hogy Batman-hez beszél. Az is lehet hogy nem is Batman/Bruce-hoz beszél és a trélerben csak beetetés van.

 

Na beugrott hogy Batman nem lehet mert ő "nyugdíjba" ment.

 

mi vághatta ennyire gallyra?

 

A képregényben rossz a szíve és szívrohamot is kapott így én arra tippelek. A másik lehetőségnek meg azt tartom hogy az a debella intézi el. Nekem speciel az előbbi verzió jobban bejönne.

 

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kérdés, de határozottan az ő hangját hallani.

Amúgy a Banere vonatkozó válaszomat kielégítőnek találtad? Mert annyit még érdemes róla tudni, hogy egy 2 éven keresztül futó sztorinak volt a "főgonosza", aki a

Batman ellen irányuló tervét véghez is vitte, azzal, hogy kiszabadította Arkham összes bentlakóját, majd egy párharc során eltörte Batman gerincét, és az utcára dobta a testét. Bruce ezután hónapokig tolószékben pihent, és ideiglenesen egy másik személy, Jean-Paul Valley vette át a helyét.

 

Szerintem ez nem Bruce. Mit keresne ott, amikor az első két rész alatt csak kb. fél percig voltak együtt? Egyébként jó a csávó története, és akkor

 

 

Jokert is kiszabadítja?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az elég érdekes lenne ha Bruce-hoz beszélne bár én nehezen tudom elképzelni hogy amaz elárulta volna neki hogy ő Batman. A másik lehetőség szerint még azt gondolom hogy Batman-hez beszél. Az is lehet hogy nem is Batman/Bruce-hoz beszél és a trélerben csak beetetés van.

Szerintem az a polgármester lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez nem Bruce. Mit keresne ott, amikor az első két rész alatt csak kb. fél percig voltak együtt? Egyébként jó a csávó története, és akkor

 

 

Jokert is kiszabadítja?

 

Nem hiszem, mivel Nolan nem ragaszkodik ennyire híven a képregényekhez, csak egyes történeti elemeket vesz át belőlük.

Meg úgy azt olvastam, hogy a filmben Bane

az Árnyak Ligájának tagja lesz, azzal lesz összefüggésben.

Gordont valószínűleg Bane vágja gallyra, mivel a kórházi ágyán is az "új gonoszról" monologizál.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az a polgármester lesz.

Akár ő is lehet. Talán csak azért tették oda Bálás Krisz hangját hogy jó előre megkavarják a népet. :D

 

Engem még az érdekelne még így hirtelen hogy ki áll Batman mögött a tréler végén de arra még várhatunk hogy kiderüljön.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hiszem, mivel Nolan nem ragaszkodik ennyire híven a képregényekhez, csak egyes történeti elemeket vesz át belőlük.

Meg úgy azt olvastam, hogy a filmben Bane

az Árnyak Ligájának tagja lesz, azzal lesz összefüggésben.

Gordont valószínűleg Bane vágja gallyra, mivel a kórházi ágyán is az "új gonoszról" monologizál.

 

Na majd "meglássuk". :D Kitüntetett szerepe van ennek a filmnek nálam. Irgalmatlan sokat várok tőle. Azt tudjuk mikor jön a rendes trailer?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akár ő is lehet. Talán csak azért tették oda Bálás Krisz hangját hogy jó előre megkavarják a népet. :D

Nem valószínű, hogy ilyet csinálnának :D . Bruce-al beszél, csak azt nem tudni, milyen formában.

 

A háttérben álló csávó tényleg érdekes, ötletem sincs, hogy ki lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt tudjuk mikor jön a rendes trailer?

Arról még nincs infó.

 

 

Bruce-al beszél, csak azt nem tudni, milyen formában.

Én elbizonytalanodtam. Majd meglátjuk.

 

Szerintem az új fő gonosz. :)

Ő Batman előtt áll.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy tényleg Wayne-hez beszél. Igazából lehet magyarázat arra, hogy mit keres nála a kórházban. Pl. gyerekkorában egy válságos időszakban rendes volt vele a rendőr, és így most viszonozza, vagy nem tudom. Mindenesetre már egyszer felötlött bennem, hogy Gordon simán össze tudná rakni, hogy Wayne=Batman. Milyen lenne már, ha tényleg rájönne, és így beszélne hozzá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Transformers: Dark of the Moon

 

Három szó: ez kib*szot jó! Az eddigi legjobb Transformers film. Az első rész gyermeteg, a második rész szedett-vedett, ez viszont remek. Mondom úgy, hogy imádom az első két részt is, de hibáikat kár tagadni. Látványos, akciódús, és ezúttal a poénok sem olyan gyermekdedek vagy alpáriak.

 

Na jó, a japán muksó mutatványa nem kellett volna. Van benne árulás, a jók is elhaláloznak (naná, hogy a kedvenc autobotom :(), végső leszámolás, egyebek. És Optimus Prime keményebb, mint valaha. Nem is csoda, hogy a mesesorozattal ellentétben itt megnyerték a háborút. :D

Ami az új csaj illeti, Megan Fox távozását azonnal feledtette a belépője. :yes: Bár azért Mikaela karaktere jobban bejött, ő egy belevaló amazon volt, ez a Carly meg csak egy titkárnő. Szóval marad ő a number one Transformers girl.

Ami viszont baromira zavart, az a szinkron. Rééééémes volt. Ez volt az első Transformers film, amit magyarul néztem, de az utolsó is. Pláne, hogy szerintem így a film legnagyobb poénja át se jön. Ami pedig az volt, mikor Sentinel Prime megszólal: "Nem értik meg, hogy a többség igénye fontosabb a kevesekénél." Ezen hatalmasat röhögtem! Aki ezt beleírta, annak csillagos ötöst! (Aki rájön, hogy ez miért hatalmas poén, az kap egy piros pontot. :))

 

 

Az új csaj belépőjénél volt ám a moziban woázás a férfiak szájából. :D

 

 

A mesesorozatnak az a vége hogy az Álcák győznek? Hát az nem jó hír. Különben nekem volt egy nagyon feszült pillanat a filmben, mikor Ürdongót, vitték kivégezni. Mondtam is magamnak ha kivégzik ,shotival szétlövöm a vásznat. :D Nekem ő a kedvenc autobotom. Meg az SLS AMG-től is elolvadtam. Igaz BMW b*zi vagyok ami ugye a Mercedes legnagyobb konkurense, de el kell ismerni, hogy az SLS gyönyörű és minőségi autó. Téged nem zavart a 3D hibája? Egy csomószor volt, hogy olyanok voltak a tárgyak meg az emberek a vásznon mintha játékok lennének. Nagyon zavaro vólt miközben repültek lefelé a katonák a városban.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenesetre már egyszer felötlött bennem, hogy Gordon simán össze tudná rakni, hogy Wayne=Batman. Milyen lenne már, ha tényleg rájönne, és így beszélne hozzá.

Nekem hirtelen nem ugrik be annyi támpont amiből össze tudná rakni de ha mégis sikerálna neki akkor Batman így járt..
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem hirtelen nem ugrik be annyi támpont amiből össze tudná rakni de ha mégis sikerálna neki akkor Batman így járt..

Ha csak nem polemizál napokat ezen, de szerintem ideje sincs rá és neki mindegy is ki Batman valójában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Volt is kép ahogy mászik ki símaszkban egy kórház ablakából.

Hol? Én csak olyat tudok hogy a "kútjában" mászik.

 

És mondja Gordon is hogy "együtt voltunk benne, aztán eltűntél".

Ezzel én csak addig voltam tisztában amíg el nem kezdtünk itt róla diskurálni. Mondom hogy belezavarodtam. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bruce-szal beszél, Bale hangja az 100%. Volt is kép ahogy mászik ki símaszkban egy kórház ablakából. És mondja Gordon is hogy "együtt voltunk benne, aztán eltűntél".

Ez nekem is friss, mint Gusztáv bácsikám. Szerintem ez csak fan költemény egy képhez. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.