Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Elég sok filmet megnéztem a héten, szóval csak röviden:

 

Amerika kapitány: Nekem tetszett, de sokkal jobbra számítottam. Sajna nagyon hosszú volt a felvezetés, kevés volt az akció, az érzelmi részek, akár baráti, akár szerelmi nem jött át. Előzményfilmnek megteszi, de remélem az Avengersben jobb lesz! 7/10

 

Super8: hát igazi jó kis 80as évek feelingje volt, egy olyan igazi Spielberg film, mint a Kincsvadászok. Ahol a gyerekek egy csoportja képes megmenteni az egész várost az idegenektől. (Idegen) A poénok is bejöttek, és a látvány is nagyon jó volt. 8/10. Nem gondoltam volna, hogy ennyire be fog jönni, mert annyira nem izgatott.

 

Förtelmes Főnökök: Hát eddig számomra az év vígjátéka. Ami nem feltétlenül azt jelenti, hogy a legjobbak között van, de idén eddig mindenképpen. Volt, hogy fetrengtem. 8/10. Mindenkinek ajánlom.

 

Piszkos Harry 1-5: Sajnos ezek eddig kimaradtak az életemből, de hát muszáj volt pótolni őket, és megérte. Clint egy állat ezekben...is! :D Az utlsó részben Jim...James Carrey és Liam Neeson ütött. Jók voltak!

 

Nincs Kegyelem: hát ez is igazi klasszikus, és kötelező western. Jó poénok, és kevés kertelés. Ha ölni kell, ölnek. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem az Armageddon felét. Ennél nyálasabb filmet még nem készítettek az biztos. :D Egy nagy röhej az egész.

Sci-finek fogom fel, így aztán nagyon nem érdekelnek benne a hülyeségek, azon túl pedig szórakoztató, agykikapcsolós :)

 

Förtelmes Főnökök: Hát eddig számomra az év vígjátéka. Ami nem feltétlenül azt jelenti, hogy a legjobbak között van, de idén eddig mindenképpen. Volt, hogy fetrengtem. 8/10. Mindenkinek ajánlom.

Csak lenne már jó felirat, vagy valami hasonló :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Amerika kapitány: Nekem tetszett, de sokkal jobbra számítottam. Sajna nagyon hosszú volt a felvezetés, kevés volt az akció, az érzelmi részek, akár baráti, akár szerelmi nem jött át. Előzményfilmnek megteszi, de remélem az Avengersben jobb lesz! 7/10

 

 

Mér, lesz következő része? :D

Amúgy szerintem jó film, egyedüli dolog ami nem tetszik az a vége.

 

Az most miért volt jó hogy a jövőben ébred?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mér, lesz következő része? :D

Amúgy szerintem jó film, egyedüli dolog ami nem tetszik az a vége.

 

Az most miért volt jó hogy a jövőben ébred?

 

 

Mert ha ott marad 1945-ben akkor elég nehéz lett volna egy csapatba rakni Hulkkal Vasemberrel és Thorral (erről fog szólni a Kudar által említett Avengers)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Mert ha ott marad 1945-ben akkor elég nehéz lett volna egy csapatba rakni Hulkkal Vasemberrel és Thorral (erről fog szólni a Kudar által említett Avengers)

 

 

Jaaaa ééééérteeem :D

 

De ez gondolom a képregénybe nem így volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Förtelmes Főnökök: Hát eddig számomra az év vígjátéka. Ami nem feltétlenül azt jelenti, hogy a legjobbak között van, de idén eddig mindenképpen. Volt, hogy fetrengtem. 8/10. Mindenkinek ajánlom.

Igazi fetrengős film, valóban. :D Ez nálam nagy szó, mert ez a stílus csak ritkán jön be. Erős túlzások és durva poénok vannak benne, ami képtelenné teszi az egészet, én eleinte néztem is, hogy mi ez..., de aztán volt egy pont, ami után nem bírtam megállni és könnyesre nevettem magam.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazi fetrengős film, valóban. :D Ez nálam nagy szó, mert ez a stílus csak ritkán jön be. Erős túlzások és durva poénok vannak benne, ami képtelenné teszi az egészet, én eleinte néztem is, hogy mi ez..., de aztán volt egy pont, ami után nem bírtam megállni és könnyesre nevettem magam.

 

Most végeztem vele fél órája .Nálam másfél óra sírva röhögős film, a hatása még mindig nem múlt el. :lol:

Fogorvos aszintens problémáját én se értem, más örülne ilyen főnöknek :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rossz Tanár: egyszer belefér, de aki nem nézi meg, az sem veszít semmit. Volt benne egy-két poén, de amúgy elég felejtős a film. Jason Segel volt benne szerintem a legjobb, és mégis alig volt szerepe sajnos. 5/10.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kis zúzást suvasztottak bele. Reméljük több is lesz a filmben mint amit a tréler mutat. :D

A Cavill gyerekben is elkezdtem bízni hogy talán mégse lesz gyengus mint Acélmanus.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma kedvet kaptam a Predator filmekhez, ami azt jelenti, hogy később mozidélutánt tartok.

Itt férkőzött be az agyamba az, hogy de megnéznék egy olyan filmet, mely arról szól,

hogy miként alakultak ki a Predator-ok és az Alien-ek. Ez az a téma ami most nagyon érdekelne. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.