Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Rendben van megértettem.

Én sem várom el, hogy ezt gondolják, csak lehet a CGI áradatban nem vették észre, hogy igazából semmiről sem szól maga a film...3 részen át. De ez nem Bay fikázása, mert lehet tudna ő jobbat is, csak ezt kéne már abba hagynia, mármint a szériát. Ellentétben ott van Uwe, akárki akármit mond, én egy szinten említem vele, csak az előbbi több pénzből gazdálkodik. Vagyis Uwe-nak volt egy olyan filmje ami kifejezetten tetszett és a színészek is jók voltak benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyi közötök pedig szerintem van hozzá, hogy amiket nekem ír baromság áradat meg sem közelíti azokat amiket néha én itt eltolok. Persze erről jobb nem tudni, mert mégiscsak idősebb. De, hogy bölcsebb is lenne...?

 

OFF

 

Csak kitekintésként annyit, hogy Te vádoltál engem nem egyszer (persze jogosan) hogy miért adom ki egy harmadik félnek (Frenkie) a mi beszélgetésünk egy részét. Ezzel kapcsolatban tőled privátban és itt a nyílt fórumon nyilvánosan is elnézést kértem, és mondtam, hogy soha többé nem fog ez előfordulni. Te pedig nem először teszed ki a nyilvánosság elé, hogy Frenkie miket írt rólad privátban. Teljesen igaza van Bomarrnak, csak az fogalmazódott meg bennem, ha te anno jogosan felháborodtál azon, hogy harmadik félnek továbbítottam egy beszélgetésrészletet, egy embernek és nem az egész fórumnak... (de amiért bocsánatot kértem nem is 1x) mitől másabb annál, amit te művelsz...?? Ez egy ilyen neked szabad nekem nem elmélet... vagy mi? Mellesleg még 1x mondom, én soha senki privát üzenetét nem pakoltam ki a nyilvánosság elé!!

 

A bölcsességedről pedig inkább nem írok semmit... :evil:

 

ON

 

(Megjegyzés: Ody... azért van ott az OFF, mert nem tartozik a Topicba... FlóriBá előszeretettel offol igen sok helyen, ennyi részemről is belefér.... az ON pedig azért van ott, hogy jelezzem, részemről ez ennyi volt, többet ebben a témában itt nem OFF-olok. :) ... és igyekszem máshol sem)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól van, ezt is megértem, zárás képen csak annyit tennék hozzá, én nem ígértem meg senkinek, hogy azokat a gyalázásokat, amit ír nem adom ki. Mert nem csak rám nézve sértőek, hanem egy egész rétegre, közösségre.

Pont te írtad, hogy nem vagyunk egyformák...Utána mégis azt csinálod amit én, annak ellenére, hogy rossznak tartod. Ez mi, ha nem ellentmondás? Attól, hogy mindig támadsz, én nem fogok megijedni, inkább szórakoztatónak találom a dolgaidat, vagyis ahogy előadod őket. Én már leírtam, hogy kinek a véleményére adok és ha rám szól, akkor utána sokkal jobban figyelek arra mit írok. A lista csak bővülhet, csökkenni nem csökken.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyilván.... én vagyok a rossz... valószínűleg a többszörös elnézés kérés sem ér semmit... de tényleg hagyjuk. Egyébként nem is vágyom a listádra! Isten mentsen, hogy én oda felkerüljek!!!

 

Na szóval... MIIIB. Ha minden igaz jövő héten vagy legkésőbb június elején én is megnézem moziban. Addig pótolom az első két részt.... pontosabban újranézem.

Dzséjt, tetszett az írásod róla! :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Mel Gbson filmet ajánlottam, ami szintén nem kavart nagy port

Hónapokkal ezelőtt én kétszer is ajánlgattam és akkor se érkezett rá semmilyen reakció. De ez még nem jelenti azt hogy senkinek se keltette fel a múvi az érdeklődését. Az is lehet hogy igen de az is hogy nem.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Brutális lehet ez a macseknőci. :D

Tetszik ez a kép, bár ilyen cipőben járni nem igazán lehet (talán csak métereket), pláne nem rohanni, harcolni és a többi :hehe: Oké, tudom, ez film, még ha a Batman is, ott is nézzen ki minden és mindenki.... valahogy így :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szinte már látom is a jelenetet amiben Batmanus egy tűsarok okozta sebet elemezget. :D

 

 

De, nálunk ez moziban sem ment, nem?

Az IMDB szerint az itteni mozik június 21-től fogják adni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez eléggé lehangoló, nem tudom miért várnak ennyit vele. Olvastam, hogy nagyon sok országban, főleg a franciáknál azért tanultak meg sokan jól angolul, mert letöltötték angolul a filmeket és megnézték, nem akartak 1-2hónapot várni, mire az anyanyelvükön is megjelent. Én ezt hasznosnak tartom. Ez a film amúgy is félig feliratos, hiszen mexikóiul beszélnek nagy részében és ez angolul volt feliratozva...

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bizony elég nagy marhaság ez a késleltetősdi. Mexikó hivatalos nyelve amúgy a spanyol.

 

 

Az nem is tűsarok hanem egy miniatürizált Rambókés-sarok. :D

Akkor azt látom szinte amelyikben egy miniatürizált Rambókés-sarok okozta sebet elemezget. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor azt látom szinte amelyikben egy miniatürizált Rambókés-sarok okozta sebet elemezget. :D

És vajon saját magán? :D Az a denevér formájú dobópenge nagyon adja magát eme feltételezéshez amit a kis cicus kettétör éppen. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És vajon saját magán? :D Az a denevér formájú dobópenge nagyon adja magát eme feltételezéshez amit a kis cicus kettétör éppen. :D

Ha megsebezné a macsek akkor jobbik esetben összevarrhatná magát és kérhetne egy spéci rucit ami Rambókés-sarok ellen is véd. Rosszabbik esetben pedig irány a sürgősségi. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom, a briteké meg az angol, mégsem értem néha a filmeket, olyan tájszólásban beszélnek, gondolom ez a mexikóira is igaz. Olvastam már, hogy kezd annyira egyedi lenni a nyelvük, hogy lehet "törzskönyvezik" külön is...

 

What? A brit angol a legszebb és legtisztább angol a világon... szvsz! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az lehet, hogy a legszebb, de ott volt a This is England című film, ahol skótok, britek, walesi-ek és írek szerepeltek a filmben. Szinte lehetetlen volt követni, hogy min vitáznak, vagy éppen mit mondanak, mert a gyors beszéd mellet a nyelvjárások is közbe szóltak. Amúgy egy nagyon durva skinhead film, remek színészekkel!

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

This is England-et én is imádtam és a szövegeléseknél én is csak lestem, viszont egy kicsit most tudálékoskodni fogok :glasses: a brit egy gyűjtőfogalom amibe a walesi-ek a skótok és az angolok tartoznak. Mindannyian egyformán britek. Amit brit filmekben hallunk az nagyrészt az angolok angolja (kivéve persze az ilyen This is England szerű filmeket, ahol van minden)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ezt tudom, tanultuk angolul a történelmüket, Nagy Britannia és Anglia közti különbségeket és volt egy egy előadás mindegyik nyelvjárásról külön. Ha üzletelésre került volna velük a sor, tisztában kellett azzal lenni, hogy mennyire utálják egymást és milyen helyzetbe kerültek az ingatlan eladósodás miatt. :)

A Blöff durva, no meg a Ravasz az agy...ezeket magyarul szeretem, de meg kellett néznem őket eredetiben. Ahogy igaz ez a Harry Potterre is, a filmben belül voltak érdekes nyelvjárások és itt nem a varázslatok szövegeire gondoltam...

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Majmok bolygóját látta valaki? Mondjuk itt az is lényeges, hogy hány részt... :) Pont most olvastam az utolsó részről egy kritikát, szerintem baromi jó film lett, holnap meg is nézem ismét! :)

 

Én valahogy előre éreztem, hogy az új Majmok bolygója jó lesz, és be is jött a megérzésem. Szerintem szuper film... nagyon élveztem. Bár nekem a 2001-es Tim Burton féle film is bejött, de ez az új természetesen még sokkal jobb lett!

Andy Serkis 'állati' volt!! :):rock:

 

------------

 

A másik nagy állandó kedvencem a Star Wars Saga mellet.... The Matrix Trilogy (igen, mind a 3 része!!!)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.