Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Szerintem egyébként ahelyett, hogy közönségvonzó lenne a Miami Vice cím, inkább elriaszthatja az embereket, hiszen a sorozat ma már inkább a ciki kategória :D

 

Ha nem tudnám, hogy Mann rendezi, engem sem hozna lázba egy "Miami Vice" című cuccos... :lol:

Ez igaz :lol:

 

Hát engem így sem hoz lázba, de majd meglátom, hátha elkurvulok :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos volt Superman 4? Én még senkitől sem hallottam róla, és hiába kutatok utána, nem találok róla semmit... :lol:

 

 

Donát

Biztos van.Nemrég töltöttem le, mert már kb 8 éve nem láttam.Inkább ne tettem volna :lol:

 

http://www.imdb.com/title/tt0094074/

 

http://www.rottentomatoes.com/m/superman_i...uest_for_peace/

 

http://kt.szerver.org/film.php?fid=2723

 

http://www.amazon.com/gp/product/630027142...glance&n=404272

 

http://www.commeaucinema.com/news.php3?nominfos=7857

 

Hidd el, létezik. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a sorozat tényleg nagyon gáz volt... a TJ Hooker szintet épphogy megütötte :lol:

 

 

Donát

Egek, pedig gyerekként hogy szerettük ezeket a sorozatokat :D No igen, akkor még nem küszködtünk a bőség zavarával, majdnem bármi jó volt, a lényeg azon volt, hogy van egyáltalán :lol: Ohh, mindjárt rám jön a nosztalgia :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon szívesen. Szerintem szimpla szórakoztatás címén elmegy. Legalábbis nálam.

 

Na hogy írjak a Supermanről...

 

Tegnapelőtt láttam. Maga a történet nálam kevés volt. A főszál eredetiségéből sokat levett, hogy az első részben úgy ahogy már láttunk egy ilyen Lex féle törekvést, tehát az újabb tervét távolról sem lehet eredetinek nevezni. Emellett sajnálattal vettem észre, hogy a főszál helyenként teljesen a háttérbe szorult, ami nem is lett volna baj, ha nem egy közepesen játszó Lois Lane-es romantikus szerelmi szál szorítja hátra. Hozzáteszem, a Clarke-os - újságírós részek tetszettek, illetve Lois férjének karaktere is jó volt, ahogy az újság főszerkesztője is. De nekem nagyon kusza volt a történet vége, a kryptonitos szál. Mert most nem értem, hogy hogy hat Supermanre a kryptonit. Ha lebénítja, hogy tudott odarepülni? Ha nem bénítja le, akkor miért nem tett valamit az őt összerúgdosók ellen? Aztán a végén mitől készült úgy ki? Akkor már nem volt benne kryptonit, amikor tolta fel a hatalmas "kristályt". Szóval a kryptonit hatásától kimerült, de az eséskor így sem lett volna szabad semmi baja lenni, elvégre ő Superman, csak a kryptonit van rá veszéllyel, több ezer km. zuhanás nem. Vagy igen?! Szóval ezt nem igazán értettem. Továbbá azt sem értem, hogy Superman gyereke meg Lois házassága hogy fognak illeszkedni a már régebben elkészült 3-4-hez? Ennyit a történetről.

Hatalmas pozitívum számomra a zene, illetve a Supermant alakító fiú játéka, aki számomra a semmiből jött, de nagy karriert jósolok neki, mert remekül játszott (szerintem). Richardot is jól alakította a színész, ahogy tetszett még nekem az újság főszerkesztőjének a játéka is. Lois viszont számomra csalódás volt. Nem volt rossz, de jó sem, szóval olyan játszott is meg nem is szintű alakítás volt ez.

Összességében úgy gondolom, hogy kevés ötlet volt ebben a részben, a főszál néhol nagyon hátra szorult, és nem kellett volna talán ilyen hosszúra nyújtani, és akkor a kevesebb több lehetett volna. 10/6 nálam.

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talán abban keresendő részben a válasz, hogy több korosztályt is érdekelhet ez a film (ahogy a cikk is említi). A barátnőm nem igazán jár moziba, de erre még ő is elmegy (vagyis jön velem elvileg). Bár őt is nagyrészt Johnny Depp alakítása vonzza benne, meg a kalandfilm műfaja.

Igazából a konkurencia hiánya még nem indokolja az eredményt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A konkurencia hiánya, plusz a nyári időszak, ilyenkor potenciálisan több a mozilátogató, plusz az első rész hátszele, plusz a remek trailerek. És gondolom a film maga valóban nem rossz, így még belevehetjük ebbe a legjobb reklámot is, a nézőt, aki látva a filmet vagy elmegy rá még egyszer, vagy tanácsolja másoknak, hogy menjen el rá, vagy mindkettő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert most nem értem, hogy hogy hat Supermanre a kryptonit. Ha lebénítja, hogy tudott odarepülni? Ha nem bénítja le, akkor miért nem tett valamit az őt összerúgdosók ellen? Aztán a végén mitől készült úgy ki? Akkor már nem volt benne kryptonit, amikor tolta fel a hatalmas "kristályt". Szóval a kryptonit hatásától kimerült, de az eséskor így sem lett volna szabad semmi baja lenni, elvégre ő Superman, csak a kryptonit van rá veszéllyel, több ezer km. zuhanás nem. Vagy igen?!

Supermanre a kryptonit hasonlóképpen hat, mint a rák az emberekre: nagy kínok között lerombolja a sejtjeit. Amikor Supi megérkezik a szigetre, közvetve ugyan, de ki van téve a hatásának, mert annak a magjában is van kryptonit. Mivel a kristály nincs közel hozzá, észre sem veszi, hogy az ereje jócskán megcsappan. Mikorra elkezdik összeverni szinte elveszti képességeit, és gyakorlatilag olyan sebezhetővé válik, mint az emberek. Miután kiveszik belőle a kryptonitot, felrepül a Nap közelébe, hogy erőt gyűjtsön a sziget felemelése előtt. A sziget felröpítésekor megint kryptonitközelbe kerül, így fokozatosan elkezd gyengülni. A súlyemelés után pedig bekómál a kimerültségtől.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi donát! Komoly. :D Lassan meg kellenem néznem a második részt, bár nincs esélye legyűrni a Nolan féle Batman-t.

Nem is fogja legyűrni, de szerintem a Pók 2 végre hozza azt, amit már az elsőben kellett volna hoznia: a képregény szellemét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.