Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Viszont ha mégis érdekel, két jó kis wiki van:

Marvel képregényes adatbázis.

 

Marvel filmes adatbázis.

 

Quicksilver és Scarlett Witch anyja egy cigány nő volt, Magda. Miután megszülte az ikreket, meghalt. Magneto csak később értesült a gyerekeiről.

 

 

Köszi szépen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A DC után a Marvel is bejelentett pár képregényfilmet

 

2016. május 6.: Amerika Kapitány: Polgárháború (Captain America: Civil War). A címbeli konfliktus – a képregénytől eltérően – az Amerika Kapitány 2.-ből és a Bosszúállók: Ultron korából ered majd. A Fekete Párduc (ld. lent) már itt felbukkan.

 

2016. november 4.: Doctor Strange – 99%, hogy Benedict Cumberbatch lesz a jó doktor, de még nincs megerősítve.

 

2017. május 5.: A galaxis őrzői 2. – Júliusi dátumról hozták előbbre, James Gunn már írja a forgatókönyvet.

 

2017. július 28.: Thor: Ragnarok. Loki visszatér, és ahogy a címből nyilvánvaló, csúnya dolgok fognak történni.

 

2017. november 3.: Fekete Párduc (Black Panther). Fő- és címszerepben Chadwick Boseman ; a feketék évek óta követelik a „saját” szuperhősfilmjüket, a Marvel pedig évek óta ígérgeti. Már az Ultron korában elkezdik felvezetni a karaktert (felbukkan majd benne az otthona, Wakanda). Koncepciós rajz (plakátszerű) is van hozzá.

B1Dfv9yCQAAeCaG.jpg-large.jpg

2018. május 4.: Avengers: Infinity War Part 1. Nyilván a régóta görgetett Thanos- és végtelen (infinity) kövek szál kulminálódása. Két részben, mert kicsire (értsd: egyetlen szál 200 milliós megablockbusterre) nem adunk.

 

2018. július 6.: Captain Marvel. Részben eredettörténet (meh), részben kozmikus kaland. A Captain Marvel nevet több karakter is viselte a képregényekben, de a filmben a leghíresebb lesz: Carol Danvers.

 

2018. november 2.: Inhumans, a Marvel 20. filmje.

 

2019. május 3.: Avengers: Infinity War Part 2. Mutattak egy teaser képet is Thanosról meg a végtelen kövekről és kesztyűről (aki nincs otthon a Marvel világában, annak mondom, hogy ez a látvány nem jelent jót a hősöknek – de nyugi (spoiler!) azért majdcsak leverik).

 

Egyebek:

Vasember 4. lehetséges, de csak 2020 után (ha egyáltalán).

Hulk a fenti filmek közül többen is felbukkan majd (talán nem csak a Bosszúállók-mozikban), de egy új saját film még mindig kétséges.

Egyelőre a Fekte Özvegy se kap saját filmet.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg az is kérdés, hogy Cameron mikor jön az Avatar 2-3-4-el..

Van egy érzésem, már nem lesz akkora tényező, a képregényfilmek és SW filmek dömpingjében. :hmm:

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kicsit csalódott vagyok, se Megtorló, se Szellemlovas.

A Punisherben talán még lenne potenciál - bár ő talán már túl durva a többiekhez képest -, de a Szellemlovast nem tudnám elképzelni az MCU részeként (mondjuk Rocket-tel kapcsolatban is hasonlóan éreztem)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj, hát levágták Ultron szövegének elejét. Az a "gyere édes kis kislány a furgonomba, mutatok neked valamit" stílusú szöveg az nagyon bejött. Ritka, amikor egy magyar hang így átszab egy karaktert. Világuralomra törő szuper-MI-ből pedofil köcsög lett szegény Ultron. Éljen a magyar szinkron! :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban nem, bár eddig az MCU-filmeknél 90%-ban egyeztek a hangok. De mivel még több, mint fél év van a moziig, elég nyilvánvaló, hogy a trailer és a filmszinkron nem fog egyezni, de ez akkor is k*rva sz*r. Az igénytelenség legalja. Ezzel akarják becsalni az embereket a moziba? Sírva könyörögnék, hogy engedjenek ki! Hagyják a fenébe angolul és feliratozzák. A közönség nagyja röhögőgörcsben tör ki ettől a trailertél, a maradék meg a menekvés reményében helyben kiszúrja a fülét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdeklődve várom. Főleg a Tizenegyeske miatt. :)

Az az igazság, hogy szerintem sz*r vonalon indulnak tovább szvsz (vagy kezdik újra) most is a nyehészségért nem lehet folytatni a Terminator Salvation vonalat (egyébként nekem tetszett az a film) ???

De ettől függetlenül várom és nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz ebből. Moziban nézős.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én élveztem a Pacific Rim-et. Szerintem szórakoztató volt, így a funkcióját, amiért készítették szvsz be is töltötte! És még a 3D effektek is nagyon látványosak voltak. De hát ugye kinek mi... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon nem vagyok meggyőzve, ettől függetlenül nem ítélkezem még.

De továbbra is azt mondom, hogy a Salvation-t kellett volna folytatni ugyan azzal a szereplőgárdával. Oké, Matt Smith miatt nem ágálok, sőt! De nincs túl jó előérzetem.. amit sajnálok, mert nagyon szeretem a Terminator frencsájzt!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tulajdonképpen a Salvationt folytatják, mert elvileg annak idejéből küldik vissza a visszaküldendőket, vagy mi. Szóval létrejön az alternatív univerzum alternatív univerzumának az alternatív univerzuma. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek a képek se hoztak lázba. Eddig még semmivel nem tudtak meggyőzni, hogy megnézem az új Terminator filmet.

Elég magabiztosan írnak a franchise megmentéséről. Honnan veszik, hogy sikeres lesz? És ha ez lesz az utolsó szög a sorozat koporsójába?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az már rég be lett verve szerintem. Az első kettő messze kimagaslik a felhozatalból és szép kerek egészt alkottak. Nem mondom, volt móka a hármas-négyesben is, de messze nem az a szint. Emiatt nem is várok nagy megváltást ettől se. Ettől függetlenül az hogy megfogom nézni, közel 100 százalék. Kiváncsi vagyok mit hoznak össze, de nagy reményeim nincsenek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.