Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A világ már csak így működik. :) Nem hittem volna yoda, hogy egy vélemény így kiakaszt.

Az a falrahányt borsó, hogy Karrde neked próbál ilyet magyarázni.

 

Nem a vélemény akaszt ki, hanem amiért és ahogyan azt betetted ide. Elmondom úgy is, hogy megértsd: itt van egy film, ami téged saját bevallásod szerint sem érdekel, és csak azért képes vagy beszúrni ide egy ilyen véleményt, mert zavarta a csőröd hogy én ennyire várom és istenítem a filmet... Kicsinyes piszkoskodás ez, Ody.

 

Mintha csak azért beidéznék egy ilyet az EP3 topicban, mert zavarna, hogy te ennyire szereted és isteníted. De nem teszem, ember.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy kiakadtál, mintha ezen múlna a világ sorsa. :) No de itt egy másik vélemény, hogy megnyugodhasson a lelked.

 

"damon caprio nicholson are a blast, Movie is fantastic,

 

After walking out of the theatre after watching the departed, I felt like going to the ticket counter, and buy the ticket for it again. The departed can best be described as the most powerful and the most entertaining movie of the year. It's very hard to decide who was better than who in the movie because everyone gives a great performance. Leaving Nicholson, Dicaprio and Damon aside the supporting cast too gives a great performance.Martin Sheen and Wahlberg gives some great support to the cast. My favorite scenes includes the one involving Martin Sheen, Wahlberg and Dicaprio. These scenes are really well executed. I have always been a big fan of Scorsese, and even this time he doesn't disappoint. He surpassed my expectations by leaps and bounds. Thank you Mr. Scorsese for making the departed.

 

Dhruv Puri gives the movie Two Biggest thumbs up way up.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy kiakadtál, mintha ezen múlna a világ sorsa. :) No de itt egy másik vélemény, hogy megnyugodhasson a lelked.

 

"damon caprio nicholson are a blast, Movie is fantastic,

 

Dhruv Puri gives the movie Two Biggest thumbs up way up.

Hagyd már a véleményeket, én azt nem értem, neked mi szükséged volt erre?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dehogy nem jött össze, azt mondta Macnek, hogy felé tereli a ragadozót. Hát az felé is ment :D

Szegény Ponchi járt a legrosszabbul, őt egyszerűen csak kilőtte a predacs Dutch mellől. Billie meg a kemény indián, kilőnek a ragadozóra annyi lőszert, amivel visszaszoríthatták volna az orosz hadsereget Moszkvánál, erre kisindián kiáll ellene kiskéssel. Persze előtte felvágta magát, aztán Predacs koma is felvágta ici-pici darabokra :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dehogy nem jött össze, azt mondta Macnek, hogy felé tereli a ragadozót. Hát az felé is ment :)

Az igaz hogy felé ment a predi, csak hát a terelés célja annak a kinyírása volt. Az ellenkezője történt, azért nem jött össze nekik. Teljesen legalábbis nem.

Szegény indiánt nagyon sajnáltam, pedig "A bosszú börtönében" milyen nagy rohadék volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde: Tehát a "Mystery, Alaska" (Majd ha fagy).

Mystery egy alaszkai kisváros aminek a lakói hokizással ütik el az időt.

Russell a város seriffje, ő a csapatkapitány, a Vészhelyzetes gyerek meg a városi bíró fia, aki korábban hokibíró volt, mellesleg nem nézi jó szemmel fiacskája hokis szenvedélyét.

Éldegélt itten egy sportújságíró, aki nagyobb karrier reményében elhúzott New Yorkba. Cikket írt régi városa csapatáról, és a hokis fejesek erre kitalálták, hogy Mystery csapata játszon egy meccset a New York Rangers-szel, persze hazai pályán, Mysteryben.

Erről szól röviden.

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Predator 1 (amit kiadtak nemrégiben) + extra DVD (amit nem adtak ki hozzá); Predator 2 (amit kiadtak nemrégiben) + extra DVD (amit nem adtak ki hozzá);

Alien vs Predator + extra DVD (amit tavajelőtt kiadtak). Ezeket tartalmazza + a fej. Az a jó ebben, hogy mindezt pár hónappal azután, hogy kiadták a Pred 1-2-t szinkronosan de extra nélkül, ráadásul még az AVP sem kibővített, így azok, akiknek azok megvannak, tuti nem fogják megvenni, akiknek az extra lemez kéne, azoknak nem éri meg ennyiért, akiknek meg nincsen meg, azok meg nem fogják tudni megfizetni. Szóval ez marha jól jött ki, max úgy lett volna értelme, ha a Predator 1-2 kiadásakkor adják ki ezt is + a kibővített AVP-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem ezt valamiért nem akarja lejátszani, na mindegy. Már korábban kinéztem magamnak, hátha jó lesz  :)

Nálam jó, épp most töltődik. Az első oldalon csak a méretet kell kiválasztani. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam jó, épp most töltődik. Az első oldalon csak a méretet kell kiválasztani. :D

Eddig simán megy, ennyire azért belerázódtam a netbe. A Firefox dumál vissza (valamit a bővítményekről szövegel), és nincs türelmem szórakozni vele ma este.

Sőt, sajna sz** egy bő hét van mögöttem (kivéve szombat), úgy hogy türelmem és agyi frissességem valahol a 0 és a nagyon pici között van :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huhhh ez nagyon jól néz ki! Nem tudom miért, de kissé képregényes beütést érzek rajta. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.