Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ha hozzám hasonlóan más is baromi nagyot csalódott az új Superman moziban és kiváncsi, hogy miért is lett volna többek közt sokkal jobb a Tim Burton-Nic Cage-Kevin Smith féle Superman Lives az szóljon! Feleslegesen nem teszem teli képekkel a fórumot . :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha hozzám hasonlóan más is baromi nagyot csalódott az új Superman moziban és kiváncsi, hogy miért is lett volna többek közt sokkal jobb a Tim Burton-Nic Cage-Kevin Smith féle Superman Lives az szóljon! Feleslegesen nem teszem teli képekkel a fórumot . :D

Én nem láttam az új Supermant, de ettől függetlenül érdekel a dolog, szóval felőlem jöhetnek :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OK! Aki nem látta az új filmet: van high-tech CG és báb technika és mit kapunk már megint ellenségnek? Lex Luthort ami csak egy egésszen kicsit unalmas már. :D

 

Tim Burton ugye szereti a szörnyeket, ezért itt vannak néhányuknak a tervei. :D

 

 

w-tripod.jpg

 

w-dd1.jpg

 

w-killers.jpg

 

dd6.jpg

 

Scan003.jpg

 

 

Az biztos, hogy látványosabb lett volna és izgalmasabb is, A Superman Returns közben nagyon küzdöttem az alvással, ami velem nem szokott előfordulni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt a legalsó az minek a concept-je?

Superman ruhája. A készítők úgy gondolták, hogy a kék-piros eléggé...gyerekes.

ezért egy fekete ruhában gondolkodtak amin szürke lett volna az S és egy kis biomechanikus külsőt akartak eki adni, hogy legyen texturája és ne egy enyhén "homoerotikus" balett ruha legyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jah és akkoriban ez a rajongók körében elég nagy felháborodást keltett, de Burton a Batman esetében is jól vizsgázott a ruhával kapcsolatban. A régi TV-s Batman elég szánalmassan nézett ki a kék-szürke ruhával, az új az S/M kinézetűvel azért lényegessen meggyőzőbb. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Superman ruhája. A készítők úgy gondolták, hogy a kék-piros eléggé...gyerekes.

ezért egy fekete ruhában gondolkodtak amin szürke lett volna az S és egy kis biomechanikus külsőt akartak eki adni, hogy legyen texturája és ne egy enyhén "homoerotikus" balett ruha legyen.

Érdekes... Mondjuk nem tudom, melyik stúdió vállalta volna be, hogy az ikonikus kék-pirost leváltsák :D

 

Alighanem egy középút lett volna a legjobb. Meghagyni a színkoncepció nagyját, esetleg kicsit vadítani rajta, és mellette modernizálni is. Mondjuk ezt a legnehezebb, de ezért profi designerek, hogy megoldják :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát sokkal inkább megnéztem volna ezt a ttörténetet és látványvilágot. Remélhetőleg a következő supermanben már lesz valami abból a rengeteg világból, amit bejárt. Pl megnéznék egy Brainiac elleni harcot. Az durva lenne. De LL már uncsi. Meg h földi gonosztevők ellen harcol. Semmi értelme. Akkor már rakjanak oda elé egy olyan ellenséget aki méltó hozzá. :D Ezek a szörnyek annak látszanak. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes... Mondjuk nem tudom, melyik stúdió vállalta volna be, hogy az ikonikus kék-pirost leváltsák :D

 

Alighanem egy középút lett volna a legjobb. Meghagyni a színkoncepció nagyját, esetleg kicsit vadítani rajta, és mellette modernizálni is. Mondjuk ezt a legnehezebb, de ezért profi designerek, hogy megoldják :D

Na igen. Az X-Men első fotóinál is mindenki fel volt háborodva. "hogy hogy nem kék-sárga a jelmez???!!!" aztán miután meg nézték mozgásban is a figurákat mindenki elismerte, hogy a fekete nagyon jól működik. Azért az eléggé durva lett volna ha Hugh Jackman Sárga-kékben rohangál. :D:D:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Klasszak ezek a szörnyek, de valahogy nagyon nem tudom őket Superman ellen elképzelni. Bár nekem az egész Superman nonszensz. Ezek a szörnyik inkább illettek volna egy rendesen összeharácsolt Doom filmbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen érdekesek ezek a képek :D Több a fantázia bennük, mint ami végül moziba került, pedig abból csak előzeteseket láttam :D És persze az újítás ráfért volna a sztorira.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Klasszak ezek a szörnyek, de valahogy nagyon nem tudom őket Superman ellen elképzelni. Bár nekem az egész Superman nonszensz. Ezek a szörnyik inkább illettek volna egy rendesen összeharácsolt Doom filmbe.

Pedig ezek a szörnyek voltak a képregényben is és túl sokat nem változtattak rajtuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek a képek nekem is nagyon bejönnek.

Habár én szeretem a régi Supermaneket, Johnny zenéje magával ragadó és az akkori Usa összes romlatlansága benne van, igaz mai szemmel sztori és akció alig üti meg a közepest, azért a nosztalgia szinten tartja.

 

De egy biztos, azt a supermant valóban felesleges volt feléeszteni. Ha fel akarjuk frissíteni a sorozatot, akkor ez a szörny képregény vonal nagyon üde színfolt lett volna, reméljük lesz is a jövőben.

 

Conceptek színvilága nagyon bejön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig ezek a szörnyek voltak a képregényben is és túl sokat nem változtattak rajtuk.

Gondoltam, hogy a képregények fajultak el eddig, de nekem Superman ott se jött be :D

Főleg a Superman vs Aliens, na az kész volt. Brrrrrr...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hülyének számítok, ha én aztmondom hogy ez a világ nem illik Superman-hez?Inkább hozzanak létre egy másik szuperhőst, mert ilyen zombik nem kellenek neki.Szerintem ha valamit jól megcsináltak az új Superman-ben, az a ruhája.Kellően korszerűsítették, már tényleg nem az a balettruha stílus.Sokkal gumisabb lett, a kissé idétlen piros színből sokkal bordósabb színt hoztak létre.Az egész öltözete sötétebb,és mélyebb színvilágúbb lett.

A csajt kellett volna csak kidobni.Kár hogy már leforgatták ezt a részt, így a következőben még mindig az a deszka lesz benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.