Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Vajon a főhősökbe a nézők közül hányan szeretnének mély benyomást kellteni?

Ezt vedd jelentkezésnek: :clap:

Különben én meg Hollyt részesítem előnyben. Neki is volt az a szép kis hoteles jelenete a melltartóval meg pisztollyal. :lol:

 

Coce erre gondolsz? :D Rgyből vágnád ha a filmkvízbe tenném mi? :D

2379365041_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szerkesztve: - kudarmubat
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt vedd jelentkezésnek:  :clap:

Különben én meg Hollyt részesítem előnyben. Neki is volt az a szép kis hoteles jelenete a melltartóval meg pisztollyal. :lol:

 

Coce erre gondolsz? :D Rgyből vágnád ha a filmkvízbe tenném mi? :D

AZ ANNNYA ÚRISTENIT!! MEKKORA SZÍVE VAN!!!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jujj mit írtál oda Coce hogy Odynak kellett cenzúráznia? :lol:

 

Különben meg nem hinném h szilikon. Jamienek mindig szép alakja volt. :clap:

Csak a quote ablakból szedte ki a képet, hogy ne kelljen megint látnia a "tejcsarnok"ot. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

I Nuovi Barbari (1982)

newbarbsk7.jpg

Na ezen minden B-film rajongó szakadni fog a röhögéstől. Egy egészen elvont szinten ez a film klasszikus? a normál emberek szintjén, pedig valami eszméletlenül nagy baromság. Történetesen egy olasz poszt-apokaliptikus filmről van szó. Már a kezdés nagyon kedves: pár kivilágotott dobozt mutat igen hosszan a kamera. Minnél tovább nézzük annál inkább kezd derengeni (jó képzelőerővel bíró emberek és harcedzett B-filmnézők előnyben): ez bizonyára egy futurisztikus nagyváros. Aztán megtörténik az, aminek megkell történnie: a dobozok felrobbannak. Bekövetkezett az apokalipszis.

Úgy tűnik arra se volt pénz, hogy elugorjanak Spanyolhonba pár sivatagi felvételért, igy a világvége utáni táj meglepően jól fest. Hiába szenvednek hőseink egy számukra kiásott kis homokos részen, ha jól láthatóan tőlük nem messze gyönyörüen zöldel a növényzet. Még egy helyre kis tó is van a közelben? sose rosszabb poszt-apokaliptikus világot.

De a tetőtől talpig fehérbe öltöztetett gonoszok azt sejtetik, hogy legalább arra volt pénz, hogy a Star Wars-t megnézzék a készitők. S ha már gonoszok, ne menjünk el szó nélkül a sérók mellett. A gonoszok úgy különböztetik meg magukat, hogy egyszerre akarnak punk-nak és rockernek kinézni. E kettősség minimum egy vigyort ki fog csalni a nézőkből vagy ha ez nem, akkor az átalakitott golf-autók mindenképp, amikre rászigszalagoztak pár hungarocel-lemezt, s voilá! Kész a jövőbeli járgány, ami ugyan 5 km/óránál többel nem tud menni, viszont cserébe könnyű lefilmezni az autós üldözéseket. Ráadásul van rajta pár egész ötletes tuning: például a gombnyomásra előtünő fejfűrész.

Viszont azt a kevés diszlet-elemet, amit sikerült összehozni a filmhez az utolsó szálig felrobbantják. Ez ugyanis nagyon jellemző itt: minden felrobban. Még az is, ami első látásra nem is tudna. Nade a nagy kérdés persze az: a magányos hősnek, és a robbanó-töltetes nyilakkal felszerelt társának sikerül-e felszámolnia a gonoszok bandáját? De persze mindannyian tudjuk: ez nem kérdés.

 

World Trade Center (2006): Mint egy TV-film. Olcsó hatásvadászat.... ennél több szót aligha érdemel.

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Harsh Times

 

Christian Bale a Batman Begins óta az egyik kedvenc színészem lett, és azóta megismertem a többi filmjét is. Remek színész, és ebben a filmben is az. Ha így folytatja, akkor nagyon magasra fog jutni. A partnerét Freddy Rodriguezt annyira nem ismerem, de a feleségét játszó Eva Longoriát...sem. /Csak azt tudom hogy a Született Feleségekbe játszik/ Viszont látványnak szép volt, és beleillettek ebbe az egész mexikó környezetbe.

A film elején úgy éreztem hogy van egy olyan "Meglógtam a Ferrarival" beütése, na persze erősen felnőttes vonatkozásban. És kicsit féltem tőle hogy nem is lesz több. De a végére inkább egy "Összeomlás" feelingem lett. Nagyon komor egész végig, bár az elején még "móka és kacagás" megy, a végére azért beüt a sz*r. Nem is számítottam rá hogy ennyire, bár sejthettem volna.

A történet röviden annyi hogy Jim visszatér katonai szolgálatából és várja hogy felvegyék a Los Angelesi rendőrséghez hogy elvehesse végre a mexikói "menyasszonyát". De visszautasítják, és erre elkezdi levezetni a feszültséget: iszik, füvezik és még a barátját is bűnbe csábítja. Ám a hatalamas nyomás egyre jobban kijön Jimem, csak kérdés, hogy ki lesz a közelében mikor felrobban.

Néhol kicsit elnyújott lett, sokaltam is a 2 órát, de ha beindult akkor aztán néztem. ÉS hát rendesen be kellett mutatni Jim és Mike barátságát, mivel igazából erről szól az egész.

Amit még meg kell említenem az a filmzene. Nagyon el lett találva, nagyon dominál és egyszerűen teljesen beleillik. Muszáj meghallgatni.

Összességében nekem tetszett, de a bemutató alapján nem éppen erre számítottam.

Dráma, szóval nem egy könnyed esti mozi, néhol kicsit sokkoló. Pár jelenet kihagyásával méginkább az lett volna. /Sok volt a kocsis, vedelős jelenet./

Ezt a filmet haverokkal nézzétek, akik értékelik a lassabb, de komorabb filmeket.

 

 

10/7

 

HarshTimesPoster.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem aprózzák el a látványt, az biztos. Remélem a történetet sem szúrják el, és olyan frankó akciófilm lesz, mint az elődök. De egy apró pici hiba van ezzel a trailerrel, amire nagyon oda kell figyelnie az alkotóknak: hol van John McClane szakadt trikója? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.