Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

El se tudtam képzelni hogy Öblös Miska mit hoz ki belőle de úgy tűnik nem okoz csalódást.

Sajnos tényleg hű marad önmagához... Bár amíg ilyen projecteket kúr szét, addig nem haragszom rá (mivel nem izgat a Transformers úgy általában) :(

Szerkesztve: - yodamester
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos tényleg hű marad önmagához...

Én azért írtam hogy nem okoz csalódást mert bírom a filmjeit, kivéve talán a Pearl Harbort. Legalábbis egyelőre úgy néz ki hogy tetszeni fog.

Ezekkel a botokkal amúgy én csak néhány képregény erejéig foglalkoztam de tetszett.

 

De úgy van. Rontsd el az estém hátralevő részét.

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

(Nehogy komolyan vedd már, ember  :D )

Én úgy vagyok vele hogy mindenki azt szeret nézni amit akar és elfogadom ha valakinek különbözik az ízlése az enyémtől. De mit reagáljak ha az én HSZ-emre építkezve húzod le?

 

De már azt se tudom mit gondoljak.

Most láttam a vigyorgó pofát a 22:30-asod végén abból meg az jön le hogy vicc. :(

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De már azt se tudom mit gondoljak.

Most láttam a vigyorgó pofát a 22:30-asod végén abból meg az jön le hogy vicc. :hmm:

Maradjunk annyiban hogy nem lett elrontva az estém. :)

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valami fura oknál fogva én most jobban várom a FF4 trailerét. Már csak pár nap. Addig is itt az első kép az Utazóról. :) Elég durvás.

:hmm::):)

silversurferusatoday_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Na jó ez már nem a filmből van... :)

 

SilverSurfer4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szerkesztve: - kudarmubat
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Pursuit of Happyness

 

A film egy csodálatos és megható történet. Igaz történet alapján készült, így azért elgondolkoztatja a nézőt. Alapjában véve a kitartásról és a hitről szól, hogy sosem szadab feladni, még ha a jelen helyzetnél, már nem is lehet rosszabb.

Chris Gardner életének egy részét mutatja be, melyben sorsa egyre rosszabbra fordul. Először az autóját veszti el, majd a feleségét, munkáját és végül a lakását. A semmiből kell ismét felkapaszkodnia, hogy gondoskodni tudjon 5 éves kisfiáról, aki egész végig mellette van.

Szívhez szóló és tanulságos.

Will Smith és Jaden Smith, aki igazából is a fia, nagyszerű alakítást nyújt. Jó végre Will Smitht valami komolyabb szerepben látni.

Ebből a filmből, csakúgy mint az Időjósból, erőt meríthet az ember. Elgondolkoztat és tettekre sarkall. Hajrá!

 

7/10

 

505242~Pursuit-of-Happyness-Posters.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rocky Balboa

 

Elképesztő, hogy miket hoznak ki manapság a régi sorozatokból és hogy hogy megújítják őket. A legjobb példa erre a Batman Begins, de a James Bondot is mondhatnám, persze azzal sokan vitatkoznának. Viszont belépett a sorba a Rocky is. Én már simán elfelejtettem a 3-4-5öt. Már azokra sem elmékszem hogy kik ellen harcolt. Hol van már Mr T. és Dolph!? Az első rész maradt meg igazán, és azt hiszem a sorozat ezen része is meg fog maradni. Úgy látszik a filmeket is érzelni kell, mint a borokat.

Az tetszett meg benne, ami már a trailerből is visszaköszönt, hogy ez már nem az a kemény csávó aki mindenkit lever. Rocky megöregedett és egyedül éli magányos napjait. A régi sztorikból él meg, de igazából a múltban is él. Már nem ugyanaz aki régen volt, de a régi erő és büszkeség, ami hajtotta előre még mindig ott van benne, mélyen.

Mikor a fiatal nehézsúlyú bajnok kihívja őt egy mérkőzésre, kap egy utolsó lehetőséget arra hogy bebizonyítsa, ér még valamit,

Nem tudom miért de én valahogy mindig beleborzongok abba, mikor elkezd edzeni a már jól megszokott zenére. De még mielőtt bárki arra gondolna, hogy a film nem is áll másból mint a boxzsák püföléséből az téved. Az egész felkészülés, és meccs 15 perc, és ennyi bőven elég is. Megdöbbentő, hogy Stallone még 60 évesen is milyen kondiban van. Hát mondjuk Arnie csak egy évvel fiatalabb Sly-nál, azért Ő is rendesen felgyúrta magát a Terminátor 3ra. Persze azt tegyük hozzá, hogy egy jelenetre, míg Sly rendes bunyózik is.

Az efféle filmekben már az elején meg lehet mondani hogy mi lesz a meccs végkimenetele. Ebben? Hogy Rocky legyőz vagy veszít? Lövésem nem volt. De ezt már mindenki tapasztalja meg saját magán.

Bár a Rambo 4et még most is túlzásnak tartom...ki tudja...számomra most már bármi előfordulhat.

Mindenkinek ajánlom! Remek film.

 

9/10

 

M0010002_rocky_balboa[X160,230].jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most jöttem meg a Deja Vu-ről. Fantasztikus film volt az utolsó 10 percig... Nagyon jól meg volt oldva az időutazás végiggondolata, az akció és a zene is ott volt, és Val Kilmer is helyén volt. Denzel papa alakításáról nem mondok semmit, mert nem új szerepet kellett eljátszania, ebben a zsaru szerepkörben már van elég gyakorlata. Most nem tudok így bővebben nyilatkozni, mint ahogy kudar kolléga szokott(mert éhes is vagyok, és a konyha felé kacsintgatok), de összeségében nálam egy 7/10. Az a fránya befejezés!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nem tudok így bővebben nyilatkozni, mint ahogy kudar kolléga szokott(mert éhes is vagyok, és a konyha felé kacsintgatok), de összeségében nálam egy 7/10. Az a fránya befejezés!!!

Én is ennyit adtam rá még anno... :)

De azért ha tudsz írhatsz róla bővebben. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar, most visszaolvastam a kritikádat. Nekem is 12 majom fílingem volt. :hmm: És ha úgy fejezték volna be, ahogy én akartam, akkor meg a kritikusok szemében még egy 12 majom lett volna csak, és akkor annyi lett volna, hogy "Ezt láttuk már!". De én a befejezését jobbnak találtam volna úgy. :)

Így értelmét vesztette, hogy a hullazsákban csörgött a mobil.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rövid számadás az utobbi napokról:

 

Road to Guantanamo (2006): Féluton a dokumentumfilm és a játékfilm között. Egy történet három brit srácról, akik elkövették azt az öles hibát, hogy rosszkor rossz helyen voltak... történetesen 2001 végén Afganisztánban, ami számukra egy beutalót jelentett a Guantanamon fenntartott amerikai "börtönbe", ahol több éves megprobáltatásaik vették kezdetüket. Mivel a narrációt tényleg ők adják, igy kicsit megrázóbb az egész, ugyanakkor a rendező annyira minimál-eszközöket használ, hogy az alkotás talán távolságtartóbb lett, mint kellett volna. Ám ezzel együtt is egy hatásos és fontos film (ami sok buktatót kikerül, például nem csinál hőst a főszereplőkből), ami mögül úgy áll fel az ember, hogy hát igen: a világ nem fekete és fehér... a világ szürke.

 

Devil Wears Prada (2006): Mivel nemzetközi szinten is rekordokat döntögetett, úgy gondoltam érdemes vele egy próbát tenni... hátha van benne valami különös. De nincs. Egy szokásos, már-már agy-zsibbasztóan klisés romantikus-vigjáték. Asszem most újabb egy évig nem nézek hasonlú műfajú filmet :hmm:

 

Eragon (2006): Jeremy Irons a következő sárkányos-forgatókönyvet látva jobb lesz, ha visitva elkezd rohanni az ellenkező irányba... megint sikerült mellényúlnia. Azért a készitőket sajnálom: látszik, hogy mindent megpróbáltak, de hát sz*rból nem lehet várat épiteni (pedig a trükkök egészen szépek, akárcsak a magyar táj - merthogy nagyrészt itt forgatták). A szereplőkkel és a történettel nem azaz elsődleges baj, hogy klisés, hanem, hogy egy az egyben van átvéve minden eleme, úgy hogy sajnos a másolás során ezek elvesztették minden belső varázsukat. Semmi egyedi iz! Aki látta vagy olvasta a Gyűrűk Urát, valamint látta a Star Wars-okat s mellettük legalább csak hallott az 'Ezüsttövis'-ről annak nem hogy újat nem fog adni, de jelentről jelenetre megtudja majd mondani, hogy mi honnan lett copy-pastelve. Igazat kell adjak annak a kritikusnak aki azt mondta, hogy a könyv irója lehet, hogy 15 éves, de a forgatókönyvet mintha egy 12 éves irta volna.

 

Lady in the Water (2006): Shyamalan új munkája vegyes érzéseket kelt. Nem vagyok a direktor túlzottan nagy rajongója... például a Jelek-en majdnem elaludtam, pedig moziban néztem és a hangfalak jól felvoltak tekerve (viszont a körbeutált Falu meg egészen tetszett). Új munkája attól érdekes, hogy már nem görcsöl a sokadik nagy csavart hajkurászva... óriási csavar nincs, s mintha igy jobb is lenne az egész. Mint a többi filmjében, a szinészi és az operatőri munka most is kiváló, egyedül a mesét éreztem sokszor túlmagyarázottnak... de amikor nem ennek túlrészletezésén van a hangsúly akkor a film nagyonis működik. Azaz óriási fricska, pedig amit általába véve a kritikusoknak ad az egyik jelenetben (akik jól le is húzták a filmet) már-már szenzációs :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.