Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Biztos későbbre tartogatják. :)

Lehet hogy elszív még pár join-ot, hogy formába hozza magát :cry: Bazz, símán el tudnám képzelni ahogy a forgatási szünetekben csatlakozik Ron Woodhoz és füstölnek mint a koncerteken :D

Á, tényleg vártam, hogy felbukkanjon a trailerben :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem kurva jó trailer :D Hozza az előző filmek hangulatát és könnyed vételét. Isten őrizzen, hogy komolyabb legyen elvégre mesefilm :)

Remélem hamar kijön majd DVD-n is :D

 

DE HOVÁ TŰNT KEITH RICHARDS?

:D

Igen, szerintem is agyoncsapná a filmet a komorabb hangvétel. Persze nem mindenki vevő erre a humorra, én imádom:) :):D:) Innépt is látható, én sem fogok már felnőni :):cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne mesefilm legyen, maradt volna meg fantasy-kalandfilmnek.A sorozatos ugra-bugri már az agyamra megy, tiszta Tom&Jerry(ami jóóó).

 

http://www.hardwired.hu/forum/forum.phtml?...omment&id=20635

POTC 3-HD: Nice.. :)

Szerkesztve: - Obi1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha ennek a résznek lesz előnye azon kívül, hogy Barbossa visszatér, akkor az a sok hajós jelenet :) Remélem, jó lesz a film összességében is :)

Oldie, lehet, hogy KR csak két percet kapott :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát azért az első film inkább volt kalandfilm(mese elemekkel), a másodikban pedig már sokkal több a Fantasy.

Hát nem tom, azért a Fekete Gyöngy legénysége legalább olyan fantasy elem volt, mint a Bolygóhollandi legénysége. A második rész ezen kívül csak a Krakennel bővült, ami meg szvsz inkább kalandfilmes elem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki kölcsön tudná adni nekem a Karib Tenger I-II -t?

Legjobb emlékezetem szerint tavaly megígértem, hogy megkapod (csak ez szerintem kiment a fejedből) :cry: De a másodikkal még nem szolgálhatok, mert az ott van Simon Zolinál :)

Szóval ha egyelőre az első elég, akkor szólj (az eredeti, a második csak másolat, de az is normál dvd).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát azért az első film inkább volt kalandfilm(mese elemekkel), a másodikban pedig már sokkal több a Fantasy.

Dzséjttel értek egyet ezzel kapcsolatban.

Sajnos a második résznél kissé feláldozták a kalandfilmet a vígjáték kedvéért :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első rész az sokkal földhöz ragadottabb volt a folytatásánál.Persze abban is benne volt az átok, de ez az egyetlen momentum a filmben ami nem reális.Ellenben a 2-ban már van polipfej az ördög szolgája, kinek ebben a pillanatban is lüktet a kitépett szíve.És csak most egy dolgot emeltem ki a filmből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első rész az sokkal földhöz ragadottabb volt a folytatásánál.Persze abban is benne volt az átok, de ez az egyetlen momentum a filmben ami nem reális.Ellenben a 2-ban már van polipfej az ördög szolgája, kinek ebben a pillanatban is lüktet a kitépett szíve.És csak most egy dolgot emeltem ki a filmből.

Jó, de az tényszerű, hogy az utód túlszárnyalja az elődöt, ez a folytatások definíciója jó esetben: még több, még látványosabb, még-még-még.

De a polipfej miért fantasybb elem az oszlottfejnél. A kitépett lüktető szív (Indiana Jones-ban látható elem, ami ugye kalandfilm) semmivel sem földtől elrugaszkodottabb, mint a halott, akit nem fogadott be a pokol, és akinek csak a telihold fénye világítja meg az igazi valóját (megjegyzem, furcsa mód, az első részben végig telihold van).

Szóval szerintem egyik túlvilági fantázialény sem rugaszkodott el jobban a földtől a másikhoz képest. Vagy könnyebb elképzelni, hogy létezik olyan zombi, aki a telihold fényétől csotvázzá válik, mint azt, hogy létezik lény, akinek a szíve a testéből kitépve is dobog, és csápok nőttek a fejére? (Ebben a tekintetben hajaz Kit Fistora :).)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazad van, de például egy szelleműzős film hiába unreális, akkor se várja el az ember hogy 3 lábú cápák mászkáljanak benne, csak azért mert mind a kettő kitalált dolog.
Minden filmnek megvannak a törvényei, hogy miket fogad el és miket nem.A POTC-ban elfogadott ez a zombis átok, de nem az hogy kagylófejű emberek(vagy mik) rohángaljanak össze-vissza, ráadásul neki a fának.


Persze ezzel nem azt akartam mondani hogy emiatt milyen rossz a második rész, csak azt hogy a nézők megtartása érdekében miket be nem tudnak vetni.Ahogy írtad kiemelik azokat a pontokat a filmből ami pozitív reakciókat váltott ki, aztán sokszorozzák őket. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg ott van még Őrült "Harley" Stone aki a "sátán" dobogó szívét a kezében tartva szétlövi. :)

"Szép álmokat!" :cry:

A kitépett lüktető szív (Indiana Jones-ban látható elem
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocsáesz Ody, de már kismillió filmről beszéltünk itt, amikből én spec több tucatot nem láttam, de majd csak meg akarom nézni, és mégsem votl spoilerezve. Eddig max a premier filmeknél használtuk spoilert, de sokszor ott sem. Természetesen a kérésed tiszteletben tartom.

 

Obi1:

de én azt nem tudom megérteni, hogy a második rész lényei miért lógnak ki ebből a körből. Mert ha sima zombik lennének az egyben, szóval a hagyományos rohadósak, akkor érteném, hogy a második rész ilyen formán megmagyarázhatatlan lényei miért nem illenek a képbe. De ezek nem sima zombik, hanem átkozott, holdra láthatóvá válló lények, amik már fantasy-k. Most ez olyan, hogy az ep2-ig az volt a tényszerű, hogy Yoda csak bottal vánszorog. Az ep2-ben meg ugrál, mint a rugó. Megmagyarázhatatlan, de elfogadható, mert az egész csak fantasy, pedig addig a pontig még csak nem is merül fel, nem illeszthető hozzá a dolgokhoz. De elhisszük, és nem érezzük kilógónak. Amit írtál, az meg a túlzásba vitt humor, aminek viszont semmi köze a fantasy elemekhez.

Rog: Stone forever :D

 

Jó lenne spoielrekben beszélni, mert én pl. még nem láttam a filmeket. :roll:
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.