Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Hát akkor a Dicsőség zászlaja ebben is übereli a Ryant :para:

Na jó....itt is nagyjából ugyanazok a hatások érik a katonákat csak kicsit brutálisabb szemszögből. Főleg úgy, hogy itt az arcodba mutatják az öngyilkos japcsikat akik gránáttal felrobbantották magukat. Legalábbis ami maradt belőlük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát akkor a Dicsőség zászlaja ebben is übereli a Ryant ;)

:) Szerintem újrakéne nézned a Ryant... ha ugy emlékszel rá, hogy rövidebb a csata és a Dicsőség zászlaja a durvább akkor rég láthattad.

 

Ez a Pathfinder egyébként jó mókának tünik :para:

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát az nem semmi amikor Miller 100ados besokkol és közben az egyik srác a saját leszakadt karját cipeli.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy amikor az egyik csávónak kivannak ömölve a belei és közben üvölt a harctéren


Hát az nem semmi amikor Miller 100ados besokkol és közben az egyik srác a saját leszakadt karját cipeli.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy amikor az egyik csávónak kivannak ömölve a belei és közben üvölt a harctéren

Hát az még durvább.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy mikor a tapadóbomba a csávó kezében robban fel, vagy mikor az egyik böszme ágyúval fejbetrafálják a tank tetején álló jómadarat és a feje dinnyeként durran szét, vagy mikor Miller húzza maga után a csávót, aztán robbanás, és már csak egy fél csávót húz...
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:o Szerintem újrakéne nézned a Ryant... ha ugy emlékszel rá, hogy rövidebb a csata és a Dicsőség zászlaja a durvább akkor rég láthattad.

 

Ez a Pathfinder egyébként jó mókának tünik ;)

Előtte néztem meg pár napja direkt, hogy feltunningoljam magam :)

Amúgy eme kijelentésem után azért ott volt a "Na jó..." kifejezés is. :) Szóval eget verő nagy különbségek nem voltak, de azért nálam érzékelhetően a szívem az Eastwood film felé hajlik. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval eget verő nagy különbségek nem voltak, de azért nálam érzékelhetően a szívem az Eastwood film felé hajlik. :para:

Azt látom ;)

Én csak azt sajnálom, hogy a Ryant nem láthattam moziban. Pedig az tipikusan egy olyan film... a robbanások az Eastwood filmnél is nagyon jól szoltak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy amikor az egyik csávónak kivannak ömölve a belei és közben üvölt a harctéren

Ilyen itt is volt :para: De elég ha csak a korábban említett öngyilkos japcsikat említem.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ryan

Meg az apróságok is ott vannak:

A felcser dolgozik és közben lelövik a pácienst. "Legalább esélyt adj a k***a anyád!..."

Fejbe kapják az egyiket, az leveszi a satyekot és úgy lövik ki. Korán jelentették ki róla hogy mázlista.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt látom ;)

Én csak azt sajnálom, hogy a Ryant nem láthattam moziban. Pedig az tipikusan egy olyan film... a robbanások az Eastwood filmnél is nagyon jól szoltak.

Egyszer volt alkalmam még a házimozikiállításon megtekinteni szép nagy vásznon DTS-ben :) Nem tudom én se, hogy moziba hogy szólt, de a kiállításon brutális volt :para: Persze azóta már megvan itthon is és azóta riogatom vele rendesen a szomszédokat :)

De ami ennél is brutálisab hangminőség az a Mel Gibsonos Katonák voltunk.

Öt perc a durvábbik csatajelenetből -nameg persze a megfelelő hangerő- pillanatok alatt gyógyítja a két napos székrekedést :o :o :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyen itt is volt :para: De elég ha csak a korábban említett öngyilkos japcsikat említem.

Igazából a Dicsőség zászlaja nekem a Pearl Harbor csata-jeleneteire emlékeztetett. Nem az volt az érzésem, hogy milyen rossz a háború, hanem hogy milyen látványos... itt-ott volt vér is, meg némi explicitás, de cseppet sem hatott rám riasztóan. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazából a Dicsőség zászlaja nekem a Pearl Harbor csata-jeleneteire emlékeztetett. Nem az volt az érzésem, hogy milyen rossz a háború, hanem hogy milyen látványos... itt-ott volt vér is, meg némi explicitás, de cseppet sem hatott rám riasztóan. :para:

Hát nem tudom. Nekem a rész nagyon ütött amikor kiszálltak a partra és sehol semmi percekig. Gondolom a való életben is nagyott nézhettek a katonák. Esetleg tényleg arra számítottak, hogy a bombázás után nem maradt senki életben a szigeten.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

T'om, csak ez szinkronos, és sajnos valszeg az új és nem a klasszikus, az újtól meg a betonfalat is átfejelem. Ahhoz képest a legrosszabb Star Wars szinkron is műaélkotás (mit cifrázom, azt már csak a Romántyúk TéVé szinkronjai múlják alul).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

T'om, csak ez szinkronos, és sajnos valszeg az új és nem a klasszikus, az újtól meg a betonfalat is átfejelem. Ahhoz képest a legrosszabb Star Wars szinkron is műaélkotás (mit cifrázom, azt már csak a Romántyúk TéVé szinkronjai múlják alul).

És gondolom egy rakáés jó jelenetet kivágtak belőle. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És gondolom egy rakáés jó jelenetet kivágtak belőle. :para:

Nahát az meg a másik, hogy érdekes lehet az Alien a kis dögice megszületésének pillanata nélkül, vagy Brett fejlékelésének hiánya, esetleg még Ash szétkapását is nyugidtan kihagyhatják, mert az is undorító (Krande szerint az undorítóbb, mint mikor széttépnek egy embert ;)).

Arról nem is beszélve, hogy ebben nem lesznek benne olyan jelenetek (mert kétlem, hogy a rendezői változatot adnák), hogy a legénység meghallgatja az idegen adást, vagy Ripley megtalálja a fészket, vagy az alien focizni kezd Jones-sal (mondjuk viszont benne lesz az a három jelenet, amit meg a rendezőiből vágtak ki - Ejnye-bejnye Ridley Scott, egy filmhez csak hozzátenni szabad, elvenni nem).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nahát az meg a másik, hogy érdekes lehet az Alien a kis dögice megszületésének pillanata nélkül, vagy Brett fejlékelésének hiánya, esetleg még Ash szétkapását is nyugidtan kihagyhatják, mert az is undorító (Krande szerint az undorítóbb, mint mikor széttépnek egy embert :para:).

Arról nem is beszélve, hogy ebben nem lesznek benne olyan jelenetek (mert kétlem, hogy a rendezői változatot adnák), hogy a legénység meghallgatja az idegen adást, vagy Ripley megtalálja a fészket, vagy az alien focizni kezd Jones-sal (mondjuk viszont benne lesz az a három jelenet, amit meg a rendezőiből vágtak ki - Ejnye-bejnye Ridley Scott, egy filmhez csak hozzátenni szabad, elvenni nem).

De remélem azt nem hagyák ki mikor a apsiból kikel a lény mint az Űrgolyhóban. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az Ash-es dolog nekem se jön be annyira.

Nekem az sokkal frankóbb amikor az Aliensban a kircsinő átdöfi Bishopot és annak sugárban tör kifelé a száján át a "vére".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az Ash-es dolog nekem se jön be annyira.

Nekem az sokkal frankóbb amikor az Aliensban a kircsinő átdöfi Bishopot

Nagy különbség, hogy Ash viszont olyan szereplő hogy gusztusosság ide vagy oda, jólesik cafatokban látni. Ha már alient szülni nem tud.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagy különbség, hogy Ash viszont olyan szereplő hogy gusztusosság ide vagy oda, jólesik cafatokban látni. Ha már alient szülni nem tud.

Az rendben van de nekem nem azért nem jön be mert nem bírja a gyomrom.

Amúgy tényleg megérdemli a sorsát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.