Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nekem az a beszélgetés, ami Neo és a nője között van a 3. vége felé, nagyon jól jellemzi az egész színvonalát. Nem emlékszem szóról szóra, de valami: "Tudod mi változott, amióta először találkoztunk? Semmi." :)

Ez ilyen újraszerkeszti a realitást színtű duma. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg az az értetlenkedés amit Nió levágott a hajón mikor azzal a nem Smithi testű Smithival beszélt.

Olyan hülye volt mint a s*gg hogy nem jött rá a sok Mr Andersonozásból hogy ki a franc lehet az. Ki a fene hívná máshogy? Ráadásoul a pacák még úgy is beszélt mint Smithi. Aztán mikor leesett neki csak hitetlenkedett.

Gondolhatta volna hogy ha ők telefonon keresztül vissza tudnak jutni a testükbe akkor másnak is sikerülhet valahogy kijutni a Mátrixból.

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég jóra sikeredett! Sokkal többet várok tőle mint az elsőtől...

 

fantastic4 full length trailer

Az első egyszerű kis softos képregényfilmecske volt. Végülis nem vártam tőle semmit és nem is volt vészes. De ez az előzetes egy kicsit magasabbra teszi a lécet. Bírnám ha ez a film lenne az 'utolsókból lesz az első'. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor az ember megnéz egy bűn rossz filmet, azt mindaná, "Ennél nincs lejebb!" és a filmrendezők valahogy mindig rácáfolnak erre. A "sz*rból is lehet folytatást csinálni" rovatunk következő ékes példáját nem is adhatná elő más, mint a mester, az egyszeri, az utánozhatatlan... dobpergés... UWE BOLL!

 

Bllodrayne 2: Deliverance

 

A film előre látható minőségét jól illusztrálja (azon túl, hogy Boll neve a director címszó alatt szerepel), hogy ehhez már Kristanna Loken sem adta a nevét. A hálátlan :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örömmel tudatom, hogy két Hugh Jackman filmet is most adtak ki DVDn. Tökéletes Trükk és a Fountaint is. \,,/ Aki még nem látta őket itt az ideje megnézni. :yes:

 

Megnéztem Nick Cage új filmjét a Next-et, amit Philip K. Dick irományából készítettek. Egész jó lett. Jók voltak az ötletek, és a látvány is tetszett, bár egy két helyen a CGI lehetett volna szebb. Ami ngyon zavart, hogy nem fejezték be a filmet, de ez már csak Dickre vall. Mindig legyen kétértelű, rossz vagy befejezetlen a vége. :yes: Úgy hallottam készül életrajzi film is róla. Jó lenne. A filmet azért ajánlom. Érdemes egyszer /kétszer/ megnézni. Bár sajna a film bukás eddig, mivel a Pókira megy mindenki...

 

 

És akinek tetszett a Shaun of the Dead, az mindenképp nézze meg a Hot Fuzz-t.

Ugyanazok a szereplők, jó poénok, és itt a végére komolyabbra vált. Nem az a tipikus vígjáték. :)

 

 

Jó visszaszokni kicsit a filmkre, mert mostanában nagyon sok sorit néztem. :) Szerencsére mindnél most van szünet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy nagy zsákk fos (a bolondos :yes:) az egész elsőstül másodikostul. :)

 

Meg kell akadályozni hogy leadják a mozikban. "Halál reám ha ezt hagynám!" :yes:

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pókember 3.

 

Spoilerveszély!

2002-ben nagy csalódás volt számomra gyerekkori kedvenc képregényhősöm megfilmesítése. A poénokon és a pókjellemzők felismerésén kívül semmi nem jött át a képregényből. A Zöld Manó is elég gyengén teljesített. Gyors felejtés.

Aztán 2004-ben jött a második kaland. Az előzetes biztató volt számomra, ezért gondoltam adok neki még egy esélyt. És minő meglepetés, végre láthattam az igazi Pókembert moziban. Ötletes alapsztori (a kettős élet nehézségei kihatnak a képességekre), a látvány kifinomultabb, a bunyók jól megkoreografáltak, a poénok is a helyén és az érzelmi adag is elviselhető szinten. Nem hittem volna, de nagy változás történt.

Természetesen újra nagy kedvvel vártam a következő kalandra. Az előzetes ismét biztató (szimbióta a középpontban, oh yes, mennyire csíptem gyerekkoromban a fekete dresszt). Homokember elég látványos, Harry Osborne elég dühös és a hírek titkon azt sejtették, amit az utolsó előzetes megerősített: Venom! Drága kolbász, mi lesz itt?

A kritikák a héten viszont keményen lehúzták a filmet, ami eddig nem volt jellemző az első kettőnél. Tehát nem árt óvatosnak lenni, gondoltam.

A film majdnem 2 és fél órás, tehát van idő szépen kibontani a dolgokat és vizuálisan ledarálni a nézőket. És milyen elképesztő, de nem teszi! Vagyis nem jól. Pl. aki a szimbiótától várja a nagy eseményeket, annak várnia kell vagy egy órát. Baromi hosszú a bevezetés, ami amúgy önmagában nem rossz, de a további eseményekhez kapcsolódva már sok. Venom bácsi akkora múltú karakter, hogy nem értem miért csak ennyi lehetőséget kapott.

Tehát amit elsőként kiemelnék, hogy az anyag amivel a készítők dolgoztak kiváló, viszont úgy érzem, hogy a vágóasztalon elbarmolták. Nem áll össze kerek egésszé.

A másik hiba, ami az alapproblémából kifolyólag feltűnően zavaróvá válik a Ben bácsi és Homokember viszonya. Könyörgöm! A második részben szépen kapott egy bavallós jelenetet a Ben bácsi-szál és lezártnak is tekinthettük. Minek ilyen erőltetett sztorit bepakolni az amúgy is zsúfolt filmbe? A második rész végén olyan jól érzékeltették, hogy Peter és Mary Jane kapcsolata nem lesz egy egyszerű dolog. Ez kíváló alap ahhoz, hogy a Pókembert érzelmileg piszkálhassák. Ezt Harry Osborne ügyesen kihasználja itt, de a többiek... Vagy ott van May néni. Ha vele valami történne Peter biztos, hogy fél Manhattant leradírozza. Szóval fölösleges szál a Ben bácsis. Bosszúvágyra van más karakter is, amit használni lehet.

A harmadik problémám a búnyók. A második rész magasra tette a lécet, ez kétségtelen, de azért ha újszerűt nem is tudnak, legalább a szintet kéne tartani.

A negyedik problémám (több nem lesz:cool: ) a szimbióta, amit már említettem is. Nagyon rövid ideig van Parkeren. Pedig ekkor jól tolja hősünk.

Pozitívumként hoznám fel a poénokat. Azok jól működnek és a Peter-Mary Jane szál is olyan, amit megszokhattunk az előzőkből, vagyis jól viszik tovább. Venomot is jól előkészítik, csak nem kap elég hangsúlyt. A Harryvel kapcsolatos dolgok is jók, sőt, ezek a legjobbak, pedig ez inkább mellékszál lenne.

 

Összegezve: a hírekben már lehettet hallani, hogy a főszereplők és Sam Raimi is három részre kötöttek szerződést. Nyilván a meglevő puskaporokat most be kellett vetni, amit meg is tesznek, csakhogy a célkeresztet elfelejtették figyelni.

DVD-n még biztos megnézem, hátha jobban összeáll, de így elsőre: 10/6.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem abból csak az maradt meg jobban amikor a vetődő Petiék fölött elrepült az a járgány amit polipagyú beröpített hozzájuk.

Amúgy meg szinte az elejétől alig vártam hogy vége legyen az egésznek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lada! Nem is tudtam, hogy neked tetszett a pók 2. :peace: Én csak az elsőt láttam, de elég is volt...

Én az elsőt moziban láttam... azt hittem jó lesz... :D A másodikat már csak TV-ben néztem de ott se tudtam első nekifutásra végignézni... amikor elkezdik May nénit dobálni a felhőkarcolón, úgy döntöttem hogy nekem ennél sokkal jobb elfoglaltságom is van, s inkább lenyirtam a füvet :D Azóta láttam a végét és finoman szolva nem várok sokat a harmadik résztől sem :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.