Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Valami hasonló lesz a Coverfield is vagy csak az eddig 1-18-08 -ként ismert alkotás.

Én is hallottam ilyen hireket, de állitolag a ComiConon Abrams hivatalosan is bejelentette, hogy egy teljesen új szörnnyel fognak előállni a titokzatos '1-18-08'-ban (én ITT olvastam).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A támaszponton az egyik pocok azt mondja hogy 3 hónapja szedték le.

Akkor meg pláne. És nem is egyedül kódorgott! Mi a manót csináltak ezek? Élvezték, hogy mirelit a főnök, és nyaraltak?! Persze, nekem van fantáziám az ilyesmihez, de attól függetlenül....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Júúúúúj.... hát igen, találó a CW-s hasonlat. Prime kiköpött rajzfilmszereplő, Bumblebee viszont mintha a filmes verzió lenne (szerencséjére). Megatron (?) egy súlytalan háttérszereplőnek néz ki, akitől egyáltalán nem lehet elvárni, hogy a vállán vigye a negatív szálat. Starscream végre átveszi a helyét :lol: (a hangja alapján ő volt)

De úgy hallottam, a nézők örültek neki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Helikopter.

 

Amúgy ezt nem értem. Blackout megnézte magának a helit, aztán unaloműzésből eltüntette, és utána várt még két hetet az akciózásig? Vagy még korábban másolta le a helikoptert? De akkor meg pláne mire várt?

Szerintem gondolkodj még egy kicsit, hátha sikerül valami fantáziát belevinned.

 

A transformers-ben minden meg van magyarázva, még ha bugyután is. :lol: Igen Bomarr, még a szőke csaj is. Akinek ez túl ócska nem nézi, a másik fele, meg egy pár doboz sör társaságában jól el van vele. Ennyi a történet.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem durva volt, hogy valakit leszólsz, ne gondolkodjon ezért meg azért. Ha velem történik meg, nagyon csúnyát mondtam volna rá.

Krande mindig osztja az észt, nem vetted észre? Amúgy ne durvulj, amíg neked nem írok ilyet. Köszi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem tudom mire van ennyire ajnározva ez a sci-fi, olyan hűdedurrbelebumm nem jellemzi. :S Nézhető, érdekes de maradandót nem nyútott...nekem.

Minimum korszakalkotó szerintem, és még mondanivalója is van. Az ilyeneket hiányolom manapság.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem tudom mire van ennyire ajnározva ez a sci-fi, olyan hűdedurrbelebumm nem jellemzi. :S Nézhető, érdekes de maradandót nem nyútott...nekem.

Furcsa, de rám sem hatott. Bár én utoljára a Tv3-on láttam, ahol elég későn adták és majdnem elaludtam már azalatt, hogy vártam rá, így lehet ez volt a gubanc. Pedig Ridely Scott filmjeit igencsak szoktam szeretni, ha meg még sci-fi is, akkor nagy valószínűséggel rajongóvá válok (ugye, Alien :lol:).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Furcsa, de rám sem hatott. Bár én utoljára a Tv3-on láttam, ahol elég későn adták és majdnem elaludtam már azalatt, hogy vártam rá, így lehet ez volt a gubanc. Pedig Ridely Scott filmjeit igencsak szoktam szeretni, ha meg még sci-fi is, akkor nagy valószínűséggel rajongóvá válok (ugye, Alien :lol:).

Ennél sz*rabb körülmények között meg se nézhetted volna. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.