Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Annyira idétlen film, hogy inkább idegesít, mint szórakoztat. :para:

Akkor én már elég bárgyú, idétlen, idegesítő és nem szórakoztató vagyok mert megszámolni se tudom mennyiszer láttam. Azt még nemtom hogy hányszor fogom még megnézni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egyelőre HP rajongóktól csupa jót hallok a Főnix Rendjéről, most már nagyon kíváncsi vagyok rá. Holnap nézem, szerintem Ti se hagyjátok ki!

Szerintem én biztos kihagyom, még az előzőt sem láttam, még azt is pótolnom kéne. De idén már csak egy filmre lennék hajlandó elmenni, az Aliens vs Predatorra. Ám ha csak nem lesz világpremier, akkor az úgyis jövőre csúszik, szóval valószíszeg idén már nem megyek moziba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dark Knight spoiler:

Úgy tűnik a következő részben Rébusz is felfog tűnni akit Anthony Michael Hall alakít majd.Érdekes hogy ha igaz a hír akkor minimum 4 főgonosszal kell Batmannek szembenéznie: Ugye ott van Joker(aki gondolom a főellenség lesz), Madárijesztő is visszatér, Harvey Dent mint Kétarc, és ugye Rébusz.Persze gondolom nem veszik olyan idétlenre a figurát mint annak idején a Mindörökké Batman-ben.És ott van még pingvin is, bár lehet hogy már kivették a forgatókönyvből.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugye rockmaratonon vagyok, de hazajöttem megnézni moziban a HP5öt és teljesen le vok sokkolva. A legjobb eddig az 5 közül. Könyvben is a legjobb sztem. Amúgy a kihagyott jeleneteket jól elvarrták, és igazából nem hinyázott belőle semmi, nem úgy mint a 4nél. Iszonyatosan komor egész végig, ami visszaadja a könyv hangulatát, és a végén az akció...besz*rás!!!! :) imdb-n 8,1 - de mivel nálam csak SW lehet 10, ezért 9es. :D

Érdemes megnézni moziban! :lol:

Írnék bővebben is, de mek vissza koncertezni. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jumanji és Zathura után szabadon:

 

http://www.apple.com/trailers/paramount/th...cles/large.html

 

Illetve egy újabb komédia The Rock-tól. Ez utóbbi nekem bejön :lol:

 

http://www.apple.com/trailers/disney/thegameplan/trailer/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fanboys (nyersvágás)

 

Nagyon jó kis film, szigorúan SW-rajongóknak. Road-movie létére még nem volt sordó lendületű, de az lesz. A poénok egy részét értettem, egy részét nem, de másodszorra biztos jobban átjött volna. A cameók remekek, az össz hangulata pedig leginkább egy kisebb klubrendezvényre emlékeztet.

 

Carrie Fisher jelenete volt a legjobb, amikor a beteg srác közli vele, hogy "You're my only hope".

 

Volt rengeteg telibe talált jelenet, néhány kevéssé eltalált, és sok-sok-sok SW-utalás.

 

Aki nem látta a SWt, annak 2/10 szerintem, aki látta, annak 5/10, aki rajongó, annak 9/10.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.