Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Apollo 13

Na, ez most meglepett. Egy másik fórumon ugyan úgy írt róla egy srác. Volt a TV-ben, vagy mi? Vagy csak véletlen?

Amúgy remek film, sajnos én lekéstem a DVD-ről, azóta meg sehol sem láttam :)

 

Die Hard 4.0

Azt kell mondjam, 99%-ban méltó a névre.

Akció: tökéletes, a legakciódúsabb rész, nem vitás. És a leglátványosabb is. McLane a lehető legváltozatosabb módon aprítja a népet, és még egész finom, míg személyessé nem válik az ügy. Onnantól aztán végkép eldurvul a helyzet. Persze, itt is vannak marhaságok, mint az előző részekben, és McClane ugyan úgy jóval többet bír ki, mint bármilyen más emberi lény, de ezt is megszokhattuk már régről. A lényeg, hogy a Berettája még mindig jól szól (még ha már le is váltotta az újabb típusra), és még mindig nem rest fejbe rúgni valakit, vagy behajítani a polcok közé. És ha ez egy nő? Hát istenem, McClane papa nem finomkodik a hölgyekkel sem ;)

Bruce Willis: az aggodalmakkal ellentétben szerintem Bruce Willis egyáltalán nem röhejes ebben a szerepben. Nem adja magát fittebnek, fiatalabbnak, annak mutatkozik, ami. Egy vénség. Nem tudja, mi az a számítógép, de még azt sem, hogy mi a túró az a Star Wars. Se haja, se topra sminkelt arca. De teljesen jól adja elő és elhiszem, hogy még mindig megcsinálja, amiket megcsinál.

A történet is egész jó, van benne pár aprócska, bár a szérián belül sem túl eredeti csavar (a rosszfiúk végső célja ismerős lehet), de a főgonosz kiiktatásának módját szépen felvezették és kivitelezték. Bár ráérezhet az ember (ha ismeri a fegyvereket, már azelőtt tudja, hogy John meglépné).

McClaneizmus: egyetlen dolog nincs benne, a cigizés, és tényleg visszafogotabban káromkodnak, de egyáltalán nem zavart. Csak egyszer jutott eszembe, hogy John lef*szfejezhetné a delikvenst, de az a helyzet is megoldódott máshogy. Azon túl azért odamond, ha kell. Bár tény, a fuck szó valószínűleg nem hangzott el annyiszor, mint azelőtt. De egyáltalán nem érezhető. Ráadásul az új társával is nagyon jó az összhang. A fickó egyáltalán nem idegesítő, kussol, mikor kussolnia kell, lapít, mikor lapítani kell és dolgozik, mikor azt kell. Szóval majdnem olyan jó párost alakítanak, mint a DH3-ban Zeussal.

Szóval, ez is pont azt adta, amit vártam. Jó sok látványos akció, jó sok ellőtt golyó, és John McLane újra véresen :)

Már csak annak örülnék, ha a 4. rész DVD-n történő megjelenésekkor egybe csapnák díszdobozban az első hárommal és azokra az eredeti szinkronokat nyomnák fel. Azonnal leemelném a bolt polcáról. De valószínűleg ezt a részt így is (a többit meg nem veszem, amíg nincs rajta klasszikus szinkron).

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, ez most meglepett. Egy másik fórumon ugyan úgy írt róla egy srác. Volt a TV-ben, vagy mi? Vagy csak véletlen?

Amúgy remek film, sajnos én lekéstem a DVD-ről, azóta meg sehol sem láttam :)

Nem volt sehol, a DVD-met néztem meg. ;) Miért lepett meg?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem volt sehol, a DVD-met néztem meg. :) Miért lepett meg?

Az lepett meg, hogy ugyan azon a napon két különböző ember két, különböző fórumon ír majdnem ugyan akkor ugyan arról a filmről. Az eltérés a két bejegyzés közt egy óra pár perc. És én is úgy tudtam, hogy nem adja a TV, ezért lepett meg. Érdekes véletlen ;)

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát két poénján totál kész voltam mikor a fősz*rházinak beszól.

"A csajod egy liftakna mélyén pihen és egy kocsi áll ki a s*ggéből."

"Az egyik embered nemsokára a nődet fogja kefélni a másvilágon."

:)

 

Azon túl azért odamond, ha kell
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az lepett meg, hogy ugyan azon a napon két különböző ember két, különböző fórumon ír majdnem ugyan akkor ugyan arról a filmről. Az eltérés a két bejegyzés közt egy óra pár perc. És én is úgy tudtam, hogy nem adja a TV, ezért lepett meg. Érdekes véletlen :)

És ő is jókat írt? ;) Amúgy valóban furcsa egybeesés!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A másodikat magyarul ennél sokkal-sokkal finomabban mondja.

Én is magyarul láttam csak régebben. A lényeg azért benne van. :)

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldi valld be hogy ez tetszik neked. :) Szerintem elég gagyi ez a sok effekt. Már nem tudják hova srófolni a dolgot. A kevesebb több lenne.

Egy két dolog tényleg tetszik, de hogy a film mennyire jönne be fogalmam sincs. Ja és már most nem várok el tőle semmiféle társadalmi üzenetet ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na végre! Erre várt mostmár a fél világ. Íme kíváló minőségben J. J. Abrams új filmjének trailerje.

 

 

http://www.apple.com/trailers/paramount/11808/large.html

Szerkesztve: - Oldfighter
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fél világból is csak az aki tudta hogy ez létezik. Ha tudtam volna róla biztos nem vártam volna. :)

Jó sok rohangászás Ideglelés-stílusban. ;)

De legalább meg tudtam nézni. Az Opera lejátsza nekem ezeket a netes quickes videókat.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fél világból is csak az aki tudta hogy ez létezik. Ha tudtam volna róla biztos nem vártam volna. :)

Jó sok rohangászás Ideglelés-stílusban. :)

De legalább meg tudtam nézni. Az Opera lejátsza nekem ezeket a netes quickes videókat.

Pedig mostmár egész szép kis rajongótábor alakult ki a film köré. Persze ez a hepaj az egész marketingfogásnak köszönhető. :DOszt az is lehet, hogy iszonyú bukta lesz a film :P Godzillából már kapott a világ jópárszor ugyanis ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De legalább meg tudtam nézni. Az Opera lejátsza nekem ezeket a netes quickes videókat.

Sajna én nem. Van valami gyíkja a böngészőmnek a videókkal kapcsolatban (kivéve a youtube-féle cuccokat, azokat lejátssza), csak lusta vagyok újratelepíteni minden kiegészítővel együtt. Na majd egyszer meglesem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja és már most nem várok el tőle semmiféle társadalmi üzenetet :)

Jaj már, neked ez a társadalmi üzenet a mániád. :) Jó lenne néha olyan filmről is olvasni tőled, mely hatására magvasabb gondolatok is megfogantak a fejedben, és nem csak a káposztalé effektus működött. ;)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj már, neked ez a társadalmi üzenet a mániád. :P Jó lenne néha olyan filmről is olvasni tőled, mely hatására magvasabb gondolatok is megfogantak a fejedben, és nem csak a képosztalé effektus működött. :)

A filmek nálam a kikapcsolódást jelentik nem az eltűnődést és a magambaszállást :P :P Ezekhez elég az életet élni :)

 

Nade, hogy megnyugodjál vannak bezony olyan filmek amik elgonolkoztatnak. Vagyis csak voltak. Pl Mátrix, Equilibrium. Ez utóbbi pl nagyon ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egész jó a trailer, és J.J. neve bizonyíték lehet a jó filmre.Megnézni biztos nem fogom a moziba, de tetszik.

Hát nem tudom, szerintem ez az ürge még semmi olyat nem tett le az asztalra, amitől annyira garancia lenne a neve. Sőt, amire készül a Star Trekkel kapcsolatban, az szerintem az utolsó szög lesz a Trek koporsójában. Vagy már lendületből a homokot is rászórja és elföldeli az egészet.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A filmek nálam a kikapcsolódást jelentik nem az eltűnődést és a magambaszállást

A kettő nem zárja ki egymást. Egy film lehet szórakoztató, és kikapcsolásra tökéletesen alklamas akkor is, ha nem valami bárgyú látványfilm. :para: Az Apollo 13 jó példa. Vagy a Blade Runner.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kettő nem zárja ki egymást. Egy film lehet szórakoztató, és kikapcsolásra tökéletesen alklamas akkor is, ha nem valami bárgyú látványfilm. :para: Az Apollo 13 jó példa. Vagy a Blade Runner.

Hál isten bárgyú látványfilmhez még nem volt szerencsém :) Hacsak nem valami reteklubos szutykot néztem merő véletlenségből :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet. Márha valaki mélyfilózofiát vár el tőle agyzsibbasztás helyet :D:)

Agyzsibbasztásnak is bárgyú. :P Annyira idétlen film, hogy inkább idegesít, mint szórakoztat. :para: De ízlések és pofonok, ahogy szoktad mondani. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.