Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ezt tán nem feltétlen ide kellene betennem, de úgy érzem jót fog tenni egy kis friss, robotmentes levegő :)

 

Szóval, Chris Walken, mint Han Solo. Ha nem ismeritek, be fogtok h*gyozni a röhögéstől :cool:

(Edit: azt lehagytam, hogy Spaceyt láthatjuk a videón Walken szerepében)

 

Szerkesztve: - yodamester
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre egy újabb Clive Owenes film :)

 

http://www.apple.com/trailers/newline/shootemup/large.html

Ezt istentelenül várom ezt a filmet. Ilyen hangulatos trailert rég láttam. Ebben a műfajban. És a szereplőválogatást meg se említem, Giamatti mint a családfő elbetegedett grimaszoktól eltorzult fejű bérgyilkos... :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez meglep Bomarr.  :) Írhatnál róla bővebben is.

Okés.

 

Ami tetszett: a nyitás a 'helikopterrel' és a harc a robot-skorpió ellen. Az állam nem esett le, de valami ilyesmit vártam egy Transformers filmtől. Ha ilyen végig én elégedetten állok fel a székemből.

 

Ami nem tetszett: gyakorlatilag a maradék egy és három-negyed óra. A sztori 'nemlétével' nem voltak gondjaim. Egy filmtől, amiben nagy robotok püfölik egymást nem vártam dosztojevszkij-i mélységet. Az erőltetett poénkodás viszont -ami számomra nem igazán volt vicces- már kevésbé dobott fel, az unalmas szereplőkről nem is beszélve (pedig a Múmia első része jó példa rá, hogy buta látványfilmekben is lehetnek jópofa szereplők). A gimnazista hecker-csaj történeti szálát például simán egy az egyben kivághatták volna... de akár az összes főszereplőjét...

A legnagyobb csalodást mégis a robotos csörték okozták. Sajnos Bay is ugy rendez akciójelenetet, mint ahogy az mostanság szokás: hogy gyakorlatilag semmi nem látszik az akcióból a remegő kamerától. A helyzet nem olyan "súlyos" ugyan, mint a szintén idei 'Füstölgő ászok'-ban, de sajnos közelit. A végén egyáltalán nem látni hol kezdődik vagy végződik egyik vagy másik robot... cserébe sok törmeléket kapunk. Pedig a Transformers elözetese alapján bizakodó voltam...

 

Pedig tényleg nem vagyok nagy igényü: a 'Függetlenség napja' nálam simán 10/8 :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A gimnazista hecker-csaj történeti szálát például simán egy az egyben kivághatták volna... de akár az összes főszereplőjét...

Én inkább pont, hogy őket tettem volna előtérbébb egy kicst, a rendőrök szálát meg hátra. Mondjuk a lepisilős jelenettel abba is hagyhatták volna azt a szálat.

 

A végén egyáltalán nem látni hol kezdődik vagy végződik egyik vagy másik robot
Hát ez bizony igaz. Bár engem leginkább az zavart, hogy mivel nem vagyok vérprofi Transformers-rajongó, nem tudtam, hogy melyik szürke alkatrészkupac kicsoda és mit akar. Ergo teljesen kiesett hogy mi történt a végén a Pontiac-kal...
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Live Free or Die Hard

 

McClane durva.. Még durvább... legdurvább! Mint azt már annyiszor mondtam, jót tesz a régi

filmsorozatoknak, ha készítenek belőle egy új részt. Kezdődött a Batman-nel, aztán jött a Rocky...

komolyan ha ez így megy tovább, várni fogom a John Rambo-t!

Willis ismét nagyon megcsinálta ezzel a filmmel. Igazi ütős akciófilm lett. Végig akció, rengeteg helyszín és a

jól megszokott poénok.

Az akciók rendkívül látványosak, és felettébb ötletesek is. A történet, csakúgy mint az előző részeknél egy

sémára jár, ám jól össze van rakva, és szépen lassan futnak egymásba a szálak.

Ezt a filmet mindenkinek ajánlom. Rendkívül üdítő, szórakoztató vasárnap esti szupermozi!

 

8/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez kivételesen itt nincs így!

Végülis az egész kavarc azzal kezdődik, hogy Bumblebee megtalálja a szemüveg tulajdonosát és megveteti magát... pontosan tudta, hogy mit látott az a szemüveg, és mindezt úgy, hogy senkinek sem tűnt föl. Aztán második helyezett Frenzy, aki lassabb is, meg le is bukik... és egyikükről sem tudjuk, hogy mennyi idős. De tekintve hogy a kocka 12 000 éve minimum a Földön dekkol, annál fiatalabbak nem lehetnek.

 

Azt én is kifejezetten utálom a filmekben, hogy a világon a legjobb hacker, tudós, mittoménmi... kb 20 éves. :cool:
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha Jazz-re gondolsz aki egy Pontiac Solstice alakját vette fel kimúlt mert Megatron kettészakította egy kis repkedés után.


Ergo teljesen kiesett hogy mi történt a végén a Pontiac-kal...
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is tetszett a Transformers, könnyű nyári szórakozás, tele akcióval és humorral, ami egy ilyen filmbe kell :) A legjobb a szülői háznál a banzájkodás volt :cool: A zene pedig valóban remek, majd "beszerzem" hallgatnivalónak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Transformers

 

Krande

NEm arról beszéltem, hanem hogy ott voltak a Nemzetvédelmi ülésen a kis fiatal csávók, meg csajok, és a csaj jött rá, hogy egy fém alapu organikus mittoménmit mondott már lehet a felelős ezért a dologért. Plusz aztán elment a néger csávóhogy, aki szintén valami számítógépes zseni volt, és csak ránézett a jelekre, és már vágta, hogy mi a helyzet... És persze még az ősrégi rádióhoz is értenek. :cool:
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincs egymagában. Bár az Álcák közül a film forgatókönyve szerint csak ő élte túl, de a filmben láthatjuk, amint Scorponok beslisszan a föld alá, míg Barricade az autópályán látható utoljára (a forg. könyv szerint miután az autópályán Optimus lefejezi Bonecrushert, utánna Barricade-t egy sozlophoz csapta volna, amitől az megmekken, ez kimaradt, így Barricade eltűnt). Szóval film szerint Scorponok és Barricade is megmaradt Starscream mellett, ráadásul ahogy Optimus a film végén mondta, hogy várják az esetleges autobot túlélőket, ugyan úgy lehetnek még Álca túlélők is.
A roncs pedig a film végén Megatron volt.


a harmadiknál meg azon töprengtem, hogy mégis ez mit akar csinálni egymagában.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.