Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

MÁR HÉTVÉGÉN JÁTSZOTTÁK A TRANSZFORMERST???????????????A nyomorult forgalmazó.Itt már mindegyik hülye?Azt mondták júl 4.-étől játszák.A t*k*m már tele van ezzel.Be van harangozva egy dátum erre holt nem akkor adják.Mert akkor megnéztem volna tegnap.

 

EDIT: frenkie bírjál már magaddal! Örökké át kell írni a trágár szöveged.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Krande jóvoltából(örök hálám üldözni fog) láttam ma a Transformerst.Minden idők legnagyobb kellemes csalódása volt.A film előtt megnéztem a trailert egyszer és kész, annyira nem érdekelt a film.Régebben szerettem a Transformers-es játékokat, bár akkor efajta rajzfilmről/képregényről nem is hallottam.

Visszatérve a filmhez, hozta az elvárt színvonalat és még felül is teljesített.Jó látványvilág, poénok ezerrel, két és fél óra szüntelen szórakozás.A zene is rendben volt, csak mintha más filmből is éreztem volna dallamokat(pl Batman Begins, Terminator).

Ami nagyon bejött az a hangulat, a látvány+kiváló fényképezés+szintén kiváló filmzene.

Ha nem tévedek az ILM kreálta meg a trükköket, méghozzá milyeneket!Teljesen biztos vagyok az Oscar-ban.

 

Örülök hogy ezt a LaBeouf gyereket szerződtették az új Indiana Jones filmhez, van tehetség a srácban.Mondjuk a női főszereplő helyére én mást tettem volna..

 

10/9

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök hogy ezt a LaBeouf gyereket szerződtették az új Indiana Jones filmhez, van tehetség a srácban.

Akkor is csíptem, mikor évekkel ezelőtt először láttam filmben. Persze csak szimplán szimpi volt, mert a fene nézett ki akkor belőle bármit :para: Majd meglátjuk, mi lesz belőle ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na végre az első helyi kritika :para:

Amúgy máshol pont a fényképezés miatt panaszkodtak, hogy túl közeliek a felvételek a robotharcokról...Ergó semmit se látni, hogy ki kivel van.

Nade alapjába véve valami hasonló kritika jött elő az SW III kapcsán is amikor kapkodósra írták a filmet. Nekem se jött be elsőként, de mostmár, hogy kiskétszázszor láttam, figyelni tudok a részletekre is. Asszem ez lesz majd a Transformersel is ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ma megyek Trafóra, már naon vájom ;)

 

Tegnap meg megnéztem a Planet Terrort, hát nálam felkerült az idei év "ezt meg kell venni DVD-n" listára. Iszonyú (szándékos) B hatás, vér-vér-vér (ennyi vért utoljára a Hullajóban láttam), Rose McGowen és rengeteg tutajos csaj... szóval minden, amivel egy B film operálhat. A trailerek meg külön bekezdést érdemelnének :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megsassintottam én is ezt a robotpankrációt. Nekem tetszett. Nem komolyabb, mint az Armageddon vagy a Függetlenség napja. Az ami, látványos csihi-puhi-durr-bamm és nem kevés humor aminek egyik része a főhőshöz kapcsolódik, másik része meg a robotokhoz. Ezek közül én Iron Hide-t bírtam a legjobban, kicsit túl sok akciófilmet nézhetett. A zene jó, a színészek jók, a látvány totálisan odaver (ezt a filmet az adja el), és frankón felvonultatnak minden cuccot, amivel rendelkezik az USA hadserege. Egy-két helyen mondjuk túlságosan is belenyomták az amcsi-baromságot (itt most nem a melldöngetésre gondolok, hanem a leglehetetlenebb helyzetekre, mint amilyen a Jurassic Park III-ban volt, mikor a legnagyobb pácban a három éves takonypóc veszi fel a telefont és leáll TV-ni... na, valami ilyesmi itt is van). A melldöngetés is volt, de sokkal kevesebb, mint az Armageddonban vagy a ID4-ben. Meg a túl közeli fényképezés miatt tényleg nem lehet tudni, éppen melyik robot hogyan van a testközeli harcokban (ráadásul nagyon részletesek, imigyen még nehezebb kiigazodni rajtuk).

De én pont ezt vártam ettől a rendezőtől. Zúzást, látványt, poént. Nem több annál. Várom a DVD kiadást. A szomszédok megint meg fognak utálni, pedig már éppen kezdték elfelejteni a Csillagkapu megnyílását :para:

Megan Foxot meg szerteném még jó sok filmben imigyen látni ;)

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Odakint Amerikában éppen a Transformers előtt adják a szinte titkosan elkészített Cloverfield előzetesét melynek kamerakezelése erősen hajaz az Ideglelés című filmre. Tartalma azonban más. Állítólag valami szörnyfilm, a trailer még elégé rossz minőségű ( szó szerint mondhatjuk frissnek és ropogósnak is) de így is látszik, hogy kurvára egy látványos film lesz :para:

 

Szerkesztve: - Oldfighter
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma én is meglestem transziékat és nagyon sirálynak tartom annak ellenére hogy eléggé nyomott hangulatom volt.

Érdekes hogy két f*szfej kritikus irománya miket képes csinálni. Mielőtt elolvastam őket addig totál tele voltam lelkesedéssel de utána totál lehangolódtam róla annyira hogy már meg se akartam nézni pedig a robotpoénkodós és a pisálós rész is nagyon jó. Meg érthető is mert emberektől plusz még valakitől tanulták azokat a kunsztokat.

Azt sajnálom hogy nem egy álca eresztette ki az olaját mert az tutkó meggyújtotta volna. :para:

A robik állatiak, a sztori is izgi hogy miért versengenek a botok az álcákkal és hogy az a valami hogy került a Földre és aztán elő.

Opti kicsit előbb is előjöhetett volna a haverjaival és Mega is jó soká vesz aktívan

részt a buliban. Nélkülük is hatalmasat alakítanak a robik de velük volt az igazi.

Van néhány szívszorongató rész, a zene állati ami szerintem is sokban hasonlít a legutóbbi Botmanéhez de úgy ítéltem meg hogy a Botmané ehhez képest lósz*rt se ér. Tuti akciós zene és a termis koppintás is nagyon jól illeszkedik a jeleneteibe és a robotos hangeffektek is ütősek.

A színészek közül én csak a robikat (igaz ők inkább szereplők) és az őket szinkrózókat emelném ki igazán (a Nicholsonos Botmannel is úgy vagyok hogy nálam Sinkó viszi el a hátán a filmet és nem a benne játszó színészek), bár a gyerek is jól játszotta a szerepét de nem tartom vmi sokra.

A színészek közül csak azt a katonát játszót bírtam amelyik a városi harcban találékonyoskodik.

A csajok közül se a barna se a szőke nem jött be és szerintem nem is fog sohase.

Mindent egybevetve szerintem ultraszuper filmet rittyentettek a képregényből és valami hasonlóra vártam már évek óta.

Érdeklődéssel várom Bay újabb filmjét, aztán majd meglátom hogy milyen lesz.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt sajnálom hogy nem egy álca eresztette ki az olaját mert az tutkó meggyújtotta volna. ;)

:D;) És milyenn jó lett volna :para:

 

A hangokban nekem az tetszett kifejezetten, hogy az eredeti rajzfilm átalakulós hangja is fel-felcsendül néha.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy úgy hírlik lesz folytatása is :para:

Ja és nem felállni a film végén mert a Cast-ban van még egy jelenet. :-)

Nade nekem még két nap :S

Az IMDb már 2009-re beficcentette a 2. részt. A castban pedig nem egy jelenet van, hanem több. Néhány humoros, meg egy, ami a következő részt vetíti előre. Ez különösen érdekes, ha ismered ki az, aki a jelenetben szerepel és milyen viszonyban van valakivel a képregényekben (amúgy erre a viszonyra a film is utal egy mondatban, de kár, hogy csak egyben, mert így ez csak kedveskedés a rajongóknak, de jelentősséget nem kap).

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.