Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

De épp erről kellene hogy szóljon az egész, hogy a sok effekt nem nyomja el a sztorit, hanem ellenkezőleg, kiegészítse azt!

Szerintem eddig egyszerse nyomta el azt a fajta alapvető lényegét a sztorinak melyből felépülnek a Bay filmek. Igaz, hogy világmegváltó gondolatokat nem hordoznak a filmjei de ettől függetlenűl még eddig sose álltam fel keserű szájízzel a filmjei után mert pl nem sokat foglalatoskodik a szereplői lelki fejlődésével mivel ezek a dolgok nem ehhez a műfajhoz tartoznak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aham. Szerinted a Transformers felér egy Birodalom Visszavággal? Gratulálok. Ennél szánalmasabb hasonlatot nem is hozhattál volna. Nevetséges...

 

Egyébként én meg azt imádom, hogy mindig olyan hatalmas fika arc vagy, aztán amit benyögsz hogy király, azt kell szeretni. Pffff....

Micsoda bűn hogy mertem javasolni hogy nézz meg egy filmet mielőtt nyilatkozol róla.És még én vagyok a "fika arc", legalább én megnézem a filmet mielőtt írok róla valamit.

 

És akkor neked vannak szövegértési problámáid, mivel egy szóval sem hasonlítottam a Birodalmat a Transformers-hez.A kor igényei változnak, és eppen ez a lényeg.

Én a kedves kritikust hasonlítottam hozzád.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez különösen érdekes, ha ismered ki az, aki a jelenetben szerepel és milyen viszonyban van valakivel a képregényekben (amúgy erre a viszonyra a film is utal egy mondatban, de kár, hogy csak egyben, mert így ez csak kedveskedés a rajongóknak, de jelentősséget nem kap).

Ne rejtjelezz, inkább használd a spoilergombot..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondanék még cifrábbat is...

 

Például amikor a klubnapon oda se jöttél hozzánk! Ez eléggé szégyenteljes, és nem ránk nézve... Én a helyedben meghúznám magam.

Mi ez a keménykedés?Tényleg csak azt mondta, hogy nézd meg.Ez olyan sértés, hogy gyalázni kell a másikat?És én beszélek trágárul.Ja.A nem odamenetelt meg is értem.Kemény dió odamenni "idegenekhez".Aki nem nagy dumás és kicst félénkebb az nehezebben megy oda.Ettől nem kell elitélni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A moderátort ki moderálja ki? Mert azért ez a "bakaphatod" és az, hogy cseszegetsz valakit, mert nem jön oda (aminek mi köze is a filmhez? semmi?), hát ez eltehető ám oda, ahová gondolom. Mi lesz a következő, a k*urva anyjába küldöd? Annyiban igaza volt Obi1-nak, hogy nem egyszer ítéltéltél már meg filmet/sorozatot a megnézése előtt. Hányszor is kaptam a Firefly miatt, mert szóba mertem hozni az OFF topicban? Én nem számoltam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek egyszerű a helyzet! Nem tetszik? Egyszerű megszüntetni ezt a helyet.

 

Aztán mindeki csinál magának olyan istenítő fórumot, amilyet szeretne. Firefly, Transformers, egyebek? Rajtam nem múlik. Nem sokba kerül abbahagyni ezt (Dzséjt, legalább magad írhatod a híreket a blogodra, nem kell lopni). Elegem van már ebből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek egyszerű a helyzet! Nem tetszik? Egyszerű megszüntetni ezt a helyet.

 

Aztán mindeki csinál magának olyan istenítő fórumot, amilyet szeretne. Firefly, Transformers, egyebek? Rajtam nem múlik. Nem sokba kerül abbahagyni ezt (Dzséjt, legalább magad írhatod a híreket a blogodra, nem kell lopni). Elegem van már ebből.

Sértődj meg, nyugodtan. Isteníti a nyavaja a Firefly, Trafót és többit. Bocsáss meg, hogy azt hittem, hogy ez egy olyan fórum, ahol az OFF topicokban lehet másról is beszélni, mint a Star Warsról. Tévedtem? Úgy látszik igen, mert ha itt bármilyen filmet vagy sorozatot véletlen jónak merünk titulálni, hát akkor túlspirázzuk.

Lopok? Igen? Bevalottam, hogy honnan szedtem? Igen. Utólagosan bocsánatot kértem? Igen. Megbocsátottál? Igen. Utólagosan engedélyt kértem? Igen. Megadtad? Igen. Szánom-bánom bűnömet, tényleg nem tűntettem fel a fórumot hírforrásnak, mert én még mindig nem szívsen linkelem ki ezt a fórumot, mivel tudom, hogy Zed és sok anti-prequel is olvassa és nem akarom idecsődíteni őket. Tényleg ez volt a forrás, és tényleg nem kértem engedélyt. Ez hiba volt, de bocsánatot kértem, mikor rámszoltál. Igen, előbb kellett volna. Tény. Ez az én szégyenem. De ha ennyire csípi a csőrödet, hát ezután semmilyen hírt nem használok fel innen. És a tévedések elkerülése véget, magam írom a "híreket", max felhasználok hírforrásokat, hiszed, vagy sem, ezt is megmondtam és érdekes mód, akkor ez sem zavart.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OK, az lehet, bocsánat. Kiverem a dilit a trágárság miatt, erre az én szám/kezem is megszalad. Bocsánat még egyszer. Elkapott a hév.

 

Edit: ki is moderáltam magam.

 

Lényeg a lényeg. Ne hasonlítgassuk egymást idiótákhoz, és ne cseszegessük egymást, ha a véleménye különbözik a miénktől. És fogadjuk el, ha valakinek annyira tetszik egy film, mint mondjuk nekem a Transzformersz.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem meg csak azzal volt bajom, hogy minderre alpári stílusban reagáltál (aztán meg már én is...). "Kapd be" meg egyéb nem ide tartozó sértések nélkül is helyre lehet igazítani embereket.

Aztán már nekem is felverte az agyvizemet, hogy felemlegettél olyasmit, amit eleddig azt hittem, megbeszéltünk, plussz kifejezted, hogy nem tetszik, hogy más filmeket is "istenítünk", ráadásul ez utóbbit pont az OFF téma film topicjában, ami elméletileg abból a célból jött létre, hogy más filmekről is beszéljünk.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem obi1 stílusával van bajom, erre jöttetek rá Ti. Nekem ne szóljon be itt. Kicsit kezd elszállni.

Off

Ő hozta önmagát, általában így ír, és már régóta. Te reagáltad túl.

Eddig nem akartam szólni, hogy ne erről a vitáról szóljon már az egész este, de most már muszáj. Szerintem pont te szóltál be a b*k** szóval. Enyhén szólva is fel voltál tegnap húzva, ahogy elnézem.

Ja, és törölheted a hsz-t nyugodtan, úgyis neked szólt, és elolvastad :cool:

On

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnapiról annyit: Mi az? Itt forró lett a talaj?

 

Ami az egészet indította, hogy Oldie szerint megháromszorozhatja magát a trafó a hétvégén, ez még be is jöhet. Ismerve az amcsikat.

Igen én vagyok a hibás :D:cool::)

 

Fater, gyere rendezzük le, csak mint apa és fia. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na én is megnéztem. Aranyos film. Most legeslegelsősorban valami intenzív agypihentetésre volt szükségem, ezt vártam tőle, és meg is kaptam. Előnyei: részletgazdag látvány, kellemes történet és tálalás, fantázia. A végén amikor SPOILER

Megatron végül, tizensok ezer év keresgélés után megkapja a kockát

az olyan kézenfekvő megoldás volt, hogy nem gondoltam volna, hogy bárkinek eszébe jut. Hátrányai: az ember mellékszereplők idegesítőek (mindenki pánikol és szemétkedik és kövér és üvöltözik) a robotokból meg sokszor nem tudtam hogy most éppen kit látunk. Ugyanolyan szürke volt az egyik Autobot, legalább három Álca, aztán a

temetéses jelenetnél csak tippelni lehet, hogy az kicsoda.

A másik meg, hogy az Autobotok néha nagyon lekvárul viselkednek.

Kedvencek: Autobotok közül Optimus, Álcák közül az a kis ideges CD-lejátszó, földiek közül Mojo, jelenetek közül az Autobotok érkezése, megoldások közül az olajozás...

 

A stáblistás jelenetek közül az első kettő idegesítő, de oda illik, a harmadiknál meg azon töprengtem, hogy mégis ez mit akar csinálni egymagában.

 

Összességében hangulatos filmőce volt, nem hiszem h lenne a fórumon olyan, akinek nem tetszik :cool:

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is megnéztem a transformátorokat: :)

 

Transformers

 

Hogy miért kellenek nagy robbanások a filmekbe? Ezt valószinüleg Michael Bay tudná legjobban elmagyarázni. Nem sokan értenek úgy a látványhoz, mint ahogy Ő. Történt ügyileg egy nulla, de kit érdekel, mikor láthatunk 2 órányi lehengerlő akciót. Állíthatom, ez a film nagyobb pusztítás végez, mint a Sziget és az Armageddon együttvéve. Úgy érzem a rengeteg rajongó, akik már évek óta várták ezt a filmet, megkaptak azt, amire vágytak. Szerintem mindenki megremegett, mikor hallotta: "MegaTron! - Prime!" Bay megadja a nézőnek azt, amit látni akar. Azért megnéznék Tőle valami olyat is, ami elgondolkodtat. Igazából ennyi lenne az összefoglalás, mivel a történetet nem érdemes taglalni, és a színészeknek sem kellett összeroppanniuk az erőlködésbe. /Mindamellett, jók voltak./

Végeredményként kapunk egy roppant vicces, és monumentális akciófilmet, amin nem lehet félrenézni!

Ajánlom mindenkinek!

 

8/10

 

Ahogy Dwhite Goodman mondta a Kidobós végén: Nem szólnak másról az amcsi filmek, csak az agyatlan szórakozásról. :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fúú, jó kis galaktikus balhé volt itt...

 

Én a jövöhét elején nézem meg a Transformerst, mert csak látványmozi, és haverokkal várunk a hétköznapi előadásra, mert ami jegyárak lettek! Mentem egyedül megnézni vagy egy hónapja a Zodiákust, (mikor kicsaptak szigorlatról, és kellett valami sorozatgyilkosos Fincher movie) kértem egy jegyet, és azt mondja a pénztáros hogy ezerkilenc valamennyi, a végét nem hallottam. Na erre én 5ös lottóként megkérdeztem, hogy Mennyi?? és mondtam hogy nem 2 jegyet, hanem csak 1 jegyet kérek. Erre mondta artikultáltan, hogy 1090. Erre én meg teljes felvilágosódás után válaszoltam, hogy Ja akkor jól van... :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.