Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Penge 1, 2

Agyzsibbasztásra jó kis vérparádé. Jó ötletek, néhány szép koreográfia. Az 1-ben jobb a csatakoreográfia-történet összekapcsolódás, a 2-ben meg jól sikerült a vámpírcsaládos szál kidolgozása, meg a visszaemlékezős jelenet nagyon tetszik, egyedi.

Penge leül és elkezdi végiggondolni azt ami az előző részben történt, ezeket az eddigi színes helyett kékben látjuk. De amikor visszavált a kép a továbbra is töprengő Pengére, akkor az emlékei közé merült Nappali Vámpír is kék tónussal van. Csak akkor vált vissza színesre, amikor megzavarják.

Az elsőben szinte az egy szál gyenge pont Penge anyja, úgy látszik a színésznőnek mindig idegesítő karakterek jutnak... ráadásul értelme sincs nagyon, mert az OK hogy rajta keresztül tudott Frost Pengéék minden ügy-bajáról, de a nő honnan tudta, amikor életükben nem találkoztak a császármetszés óta?

A kettőben meg idegesítőek az "új vámpírok". Úgy néznek ki, mintha egy majom Halloweenkor az állcsúcsára tett volna egy kisgyerektől ellopott predalien maszkot :S Az öreg meg szövegel hogy milyen tökéletesek a fényt kivéve, miközben előtte kb fél órával kiderül, hogy szerencsétlenek olyanok mint a kolibri, amint nem kapnak inni éhenhalnak... hát, ha ez tökéletes, akkor én is az vagyok. :roll:

 

Összességében, jó kis esti mese fáradt emberkék számára, egy jóleső elalvás előtt.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az elsőben szinte az egy szál gyenge pont Penge anyja, úgy látszik a színésznőnek mindig idegesítő karakterek jutnak...

Ezek szerint rájöttél, kit alakított később :roll:

 

A Penge trilógiából szerintem a 2 a legjobb, jó ötlet volt kicsit beújítani az egysíkú vámpírsztorikat a vámpírokra is veszélyes vámpírokkal. Csak a végén sajnáltam a csajt, nem kellett volna megölni, ő rendes vámpír volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a tolongást.... valaki pedig sürgősen találja ki hogy holnap elmegy megnézni! a nevemet kell bemondani meg a vaderkés e-mail címemet...

Nekem a hétfő nem jó nap, ráadásul a Mom elég rossz helyen van közlekedésügyileg :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a csaj nem tudott semmit se azon kívül hogy Pengusz a fia. Meg talán a nevét mert biztos ő nevezte el Ericnek. Amit tudott azt lehet hogy Frosty mondta el neki.
Előrelátó volt a mocsok. Megmarta meg a csajt (de ezt úgyis mondja amikor a csajszi előkerül) mert tudta vagy számított rá hogy nem közönséges vámpír lesz Pengeszből és hogy a "fénybenjáró" vérével Lamagrázhat.
Frostesz csak annyit mond hogy már évek óta figyeli és hogy mindent tud róla. Figyelemmel kísérte a "teremtményét".


az OK hogy rajta keresztül tudott Frost Pengéék minden ügy-bajáról, de a nő honnan tudta, amikor életükben nem találkoztak a császármetszés óta?


A Die Hard 4.0 meg igenis jó kikapcsolós akció mozi volt :fuck2:

Ez az. Aki mást mond az hazudik. :roll: Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a csaj nem tudott semmit se azon kívül hogy Pengusz a fia. Meg talán a nevét mert biztos ő nevezte el Ericnek. Amit tudott azt lehet hogy Frosty mondta el neki.

Előrelátó volt a mocsok. Megmarta meg a csajt (de ezt úgyis mondja amikor a csajszi előkerül) mert tudta vagy számított rá hogy nem közönséges vámpír lesz Pengeszből és hogy a "fénybenjáró" vérével Lamagrázhat.

Frostesz csak annyit mond hogy már évek óta figyeli és hogy mindent tud róla. Figyelemmel kísérte a "teremtményét".

 

 

Ez az. Aki mást mond az hazudik. :roll:

Na én mást mondok.Megnéztem tegnap ,és nagyot csalódtam benne.A story borzalmasan sz*r.Szinte minden perce ismerős más filmekből.Elöszőr utálom apámat, de a végére megszeretem(66000 amcsi filmben volt ilyen), július 4.-én játszódik..stbTök jól meg lehetett volna csinálni de ez egy összecsapott meló.Nincs benne olyan élet mint a 3.-ban.Az akciójelenetek a fantasztikum határait súrolják.Mclane telejs gázzal nekihajt a kinai k*rvának és a csaj túléli sőt meg is kapaszkodik.De ez csak egy.A másik "kedvenc".Vadászgéppel befordul az autópálya alá mint egy kocsival.Én szerintem előre meg voltak az akciók és arra írtak egy storyt.Ja és a főgonosz holt hülye benne.A motivációját is láttuk már ezer filmben.

Meg sem közelíti a 3.-at(ami szerintem a legjobb).

Egyetlenegy pozitívum van benne, hogy Willis jól hozza a karakter, és a poénok tényleg jók benne.

Nagyon sajnálom, hogy ilyen lett, de ez nem Die Hard.Ez egy szimpla akciófilm.

 

10/2

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie ami negatívumokat (?) felsoroltál azokkal nyakig tömve voltak az előző részek is. :roll: Ez a negyedik rész semmivel sem volt kevesebb mint a kilencvenes évek elején lévő akciófilmek kivéve, hogy a látványvilág a technika előrehaladásával azért jelentősen modernebb lett. :fuck2: Die Hardból meg tényleg ne akarjunk már valami istenverte magasztos akcióthillert csinálni :lol:

Szerintem nagyon jól hozta a színvonalat :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie ami negatívumokat (?) felsoroltál azokkal nyakig tömve voltak az előző részek is. :roll: Ez a negyedik rész semmivel sem volt kevesebb mint a kilencvenes évek elején lévő akciófilmek kivéve, hogy a látványvilág a technika előrehaladásával azért jelentősen modernebb lett. :fuck2: Die Hardból meg tényleg ne akarjunk már valami istenverte magasztos akcióthillert csinálni :lol:

Szerintem nagyon jól hozta a színvonalat :roll:

Ennyire hihetetlen baromságok nem voltak a régebbi részekben.Egyszerüen még nagy jóindulattal sem hihetőek ebben a részben az akciójelenetek.Ilyeneket nem lehet túlélni.Azért mert fejlődött a technika, nem kell ordító baromságokat tenni a filmekbe.Ja és a story gyengeségét sem palástolja a technika.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na én mást mondok.

Azt a hazudós dolgot csak azért írtam mert jól hangzik meg talán egy kicsit túllelkesült vagyok ami a filmet illeti.

Az engem is zavart hogy egy csomó filmből szedegettek ki dolgokat és a fősz*rjankó motivációjára is tudok más filmes példát. Az írók lehettek volna kreatívabbak az akciós gárda meg túlzásokba esett.

Idióta tényleg sok van benne és a fazonok is jóformán csak akkor hullanak amikor McClane célzottan irtásba fog de olyen is sok filmben van. Jön a főhős és cakumpúder hidegre tesz mindenkit de ezt vhogy nem bírom megunni.

Nálam eddig 3, 2, 1 volt a sorrend és ez a rész nem változtatott rajta semmit sem.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennyire hihetetlen baromságok nem voltak a régebbi részekben.Egyszerüen még nagy jóindulattal sem hihetőek ebben a részben az akciójelenetek.Ilyeneket nem lehet túlélni.Azért mert fejlődött a technika, nem kell ordító baromságokat tenni a filmekbe.Ja és a story gyengeségét sem palástolja a technika.

Miért, az első részben lévő tetőről való leugrást, vagy a második részes katapultálást, esetleg a harmadik részben lévő metróbalesetet, vagy a drótköteles hajóra való leereszkedést túl lehet élni????? Ugyan Frenkie. :fuck2:

Nem is beszélve az autós üldözéseket. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A július 4-e meg volt magyarázva, most egy laza augusztusi vasárnap minek akarnának egy terror cselekményt véghezvinni... Mikor megnéztem a 4-et, utánna még este ledaráltam megint a kettőt. A részekkel mindig ráraknak egy lapáttal az előzőre, ha megnézed az előző részeket kronologikusan. És azért már a második részben megmosolyogtató részek voltak. :fuck2: A 3. részről nem is beszélve (finálé hajó robbanás meg metrórobbanások túlélése). Már a címe sejteti, hogy itt nem pusztul meg senki könnyedén, sztem belefért simán, és a Die Hardokat nem racionális szemmel kellett nézni sztem soha, hanem egy jó darálós moziként fasza dumákkal. Hisz John McClane a főhős. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ötvös Pöcsit.. azaz Csöpit nem nézi senki a Viasaton? Ez az a film, amibe majdnem belekerültem :para:

Néhány osztálytársam szerpel is benne, de minket a stáb már megfogott, hogy ugyan ne mászkáljunk el a kamera előtt forgatás közben (a tihanyi jelenetekben).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ötvös Pöcsit.. azaz Csöpit nem nézi senki a Viasaton?

Kösz, de nem. Ez a régi részek megcsúfolása! Iszonyat! A lényeg a csöcsökön van, és úgy önmagában ciki az egész. Mintha egy VHS kamerával vették volna fel amúgy is. Nagyon tré.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a régi részek megcsúfolása!

Nemsokára meg elkezdenek egy újabbat forgatni.

 

Kedvenc fosatós filmemet még most is alig merem nézni

Én most láttam másodjára de az első nézésből szinte semmi se maradt meg kivéve az hogy majd elaludtam rajta és amikor tegnap néztem szinte olyan volt mintha először nézném.

Ha harmadjára megnézem akkor csak arra fogok emlékezni a tegnapiból hogy rohadtul élveztem a végén a földönkívülis részt. Főleg azt amikor a földönkívüli havert a srác gyepálta. :D

Amúgy engem egyáltalán nem paráztatott meg egyik nézésnél sem.

 

-----------------------------

 

Miért nem hozzák már vissza Elvist?! :para:

 

jé, Elrond bepöccent ;)

Aha. Hugo "Smith ügynök" Weaving szinkrózta. ;)

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kösz, de nem. Ez a régi részek megcsúfolása! Iszonyat! A lényeg a csöcsökön van, és úgy önmagában ciki az egész. Mintha egy VHS kamerával vették volna fel amúgy is. Nagyon tré.

Hát ezzel nem fogok vitába szálni.

 

Jelek: engem még mindig kiráz tőle a hideg-rideg, pedig már én is elég sokszor láttam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.