Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Érdekes filmeket írtál az "agyalós" moviek mellé Dzséjt :P Jószerivel azok is csak hatásvadász filmek :D Túl nagy megerőltetés nem kell hogy megértse őket az ember.

Neked még most se sikerült megérteni némelyiket. :D A Dzséjt által emlegetett filmek mögött van valami. Misztikum, tartalom, bármi értelmes vagy egyedi.

Amely filmeket Te emlegetsz, azok mögött annyi tartalom, misztikum és értelem van, mint pl. a kályhás elnevezésű ős szoc. kocsmában folyó beszélgetések mögött.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A MIR felrobban a fagyás miatt... eh... hát nem az űrre készült? A semmiből terem nem egy, hanem két aszteroidára is leszállni képes űrsikló... ha ez ilyen egyszerű, miért nem cserélték már le az egész garnitúrát? Pisztoly az űrben, minek?

A MIR nem a fagyás miatt hanem a szivárgó és meggyulladt üzemanyag miatt bummol szét, a két űrhajóról meg ha jól emléxem nem is mondják hogy mikor csinálták csak azt hogy a légierö titokban fejlesztette őket. Ott állhattak azok már egy ideje

 

A pisztoly dolgot bírom, arra még az ezredes se felel hogy minek az űrbe stukker amikor az egyik faszi megkérdezi tőle. Talán ő se tudta. :D

 

Meg egy filmnél minek kell annyira ragaszkodni a valósághoz?

Ennyi erővel az SW-nél is elő lehetne jönni például azzal hogy Ani szétégett testére csak úgy secpec ráműtik a szerkót meg hogy az űrben nincsenek hangok, igaz ez sok filmnél előfordul. Mondjuk olvastam már hogy ezekbe már belekötött vki.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oké akkor az SW-t nem bántjuk.

Az Armageddonnal meg ráérünk akkor foglalkozni ha tényleg jön egy aszteroida hogy a kis sárgolyónkba csapódjon. Annak lehet igazán csak realitás érzéke.

Hátha az igazi NASA jobban csinálja. :D

 

A valós realitásból meg amúgy is totál elegem van így inkább nézek egy csomó realitástalan filmet hogy addig se foglalkozzak vele.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes filmeket írtál az "agyalós" moviek mellé Dzséjt :P Jószerivel azok is csak hatásvadász filmek :D

Ody apád olyan szépen megfogalmazta a választ erre, hogy nekem már nem is kell rajta agyalnom. :P

 

A MIR nem a fagyás miatt hanem a szivárgó és meggyulladt üzemanyag miatt bummol szét

De a gázok-gőzök nem egy a fagyás miatt eltört csőből másztak ki? Vagy csak a letört kar (naná, hogy a nyomásszabályzó kar eltörik) és a járatban mászkálás (az orosz meg Benbá) miatt emlékszem így?

 

Ott állhattak azok már egy ideje

Akkor viszont minek építették meg őket, ha nem is repülnek? Drága pénzért csináltak két csúcsszuper űrsiklót, csak éppen nem használják őket. De végül is mindegy, inkább használjanak két fikciós hajót, azokról előbb elhiszem, hogy landolnak egy aszteroidán, mint mondjuk a Discovery-ről és az Atlantisról.

 

Meg egy filmnél minek kell annyira ragaszkodni a valósághoz?

Pontosan, nem kell. Legalábbis egy sci-fi-akció-kaland-katasztrófa egyveleges filmnél nem nagyon. Egy akciónál sem. Reális film amúgy sem létezik, mert a valóságban az első célzott lövés a főhős fejébe ment volna, míg ő a vagány egykezes lődözéssel vagy elejti a stukkert, vagy mellé trafál :D

Persze, azért maradjanak meg bizonyos szabályok között. Tehát McLane a DH4-ben lehetőleg ne állítsa meg a golyókat, mint Neo, de a Berettáját már nem feltétlenül szükséges 16 golyonként újratáraznia, és a csutkára betaláló nem célzott lövést sem fogom neki felhánytorgatni, miközben őrá kilőnek tíz tonna ólmot, és nem találják el, pedig az legalább akkora baromság, mint az, hogy két hét alatt űrhajósokat képeznek.

 

és ezt így írja egy rendszergazda????

Nem, eredendően Najmannt akartam írni, csak úgy tűnik, mellé ütöttem :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem ugyan mind1 hogy a MIRecske miért b*szódott szét és az igazi se érdekelt amikor még megvolt. Egy filmbelinek a kipurcanása meg főleg nem tud zavarni.

Tőlem akár a kilőtt ágyúgolyón ülő Münchhausen báró is felrobbanthatta volna az Armageddonben levőt. :D

 

Az űrrepülők meg pláne nem izgatnak mert ha ott voltak hát ott voltak. Minek foglalkozzak azzal hogy miért? A lényeg hogy felszálltak aztán lett velük ami lett.

 

McClane meg ha rajtam múlna akár szitává is lövethetné magát.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó képek :P

Port.hu szerint 12-én jön hozzánk is, ami azt jelenti, hogy nem tudom premier hétvégén megnézni, majd a következőn :D

 

Fiúk, ti meg ne vegyétek már ennyire komolyan a lentieket :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van megoldás. Nem mész Londonba. :P

Vagy ott nézed meg. :D

Amúgy én is elég nehézkesen fogom tudni megnézni, de premier napján akkor is megfogom! :D

Ja és bocs...de találtam még pár új háttérképet is ^^ Remélem nem baj h belinkelem...

da

ootp

de

voldi

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Neked még most se sikerült megérteni némelyiket. :D A Dzséjt által emlegetett filmek mögött van valami. Misztikum, tartalom, bármi értelmes vagy egyedi.

Amely filmeket Te emlegetsz, azok mögött annyi tartalom, misztikum és értelem van, mint pl. a kályhás elnevezésű ős szoc. kocsmában folyó beszélgetések mögött.

Erre csak azt tudom mondani, hogy minden nézőpont kérdése. :P Az SW-t se azért nézzem meg ötezerszerre mert agyalni akarok rajta hanem mert kikapcsol :D Amúgy meg még annyira se reális mint az Armegeddon :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi, Kudar, jó kis hátterek, főleg a 2 és 3 :P

 

Harry haja idióta lesz ebben a részben, de ez legyen a legnagyobb bajunk :D

Javaslom a következőben legyen rasta :D:P :P

 

Mié' nem a sztori érdekel???? Lehet, hogy összekócolták :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A lent vitára válasz a Shooter Mark Walhberggel.Ma volt szerencsém látni, de valami nagyon bugyuta és elképesztő marhaságok vannak benne.Mindjárt az elején kiírják, hogy valamilyen nevű támaszpont Usa, Etiópia.Tudomáson szerint az Usa hadserege soha nem tartot fent támaszpontot Etiópiában.'93-ban voltak Szomáliában, de nem Etiópiában.És ez az ordító baromság csak az első a filmben.Van benne egy 3 hete az Akadémiáról kikerült FBI-ügynök.Walhberg fél délutám profi mesterlövészt farag belőle.Ja igen.Meg a szokásos lózung, hogy milyen aljasság civilekket ölni háborúban(ezt sugalja a film), miközben az ő hadseregük hajt végre tömeggyilkosságokat polgári személyek ellen Irakban.

Csak egy pici odafigyelés kéne és csökkenthető lenne a baromságok száma.

Jó példa erre a Ryan közlegéyn megmentése.Ott szakítottak azzal az addigi hagyománnyal, hogy a katona 3 golyóval is harcolt. és egy gránátrobbanás csak arrébb lökte a delikvenst.Végre bemutatták a valóságot, milyen egy háború.Ezt várom az akciófilmektől is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre bemutatták a valóságot, milyen egy háború.Ezt várom az akciófilmektől is.

De van különbség egy mezei csihi-puhi akciófilm és a Ryanféle filmek között. Az egyiknek a szórakoztatás a célja, a másiknak van mondanivalója is. Persze optimális dolog, ha a szórakozás mellett van mondanivaló, de legtöbbszőr a szórakoztatás miatt kell félredobni a realitást. És erre még a Ryanban is van példa, pedig az valóban nagyon ott van ebben a kérdésben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Volt szerencsém megnézni az Én, a robot című übermaflaságot.

Ilyen idegesítő zsarut még életemben nem láttam! Odamegy az irodába ahonnan kipottyant a prof, belefut Sunny-ba, aztán a film hátralevő részében ott a Nagy Kérdés, hogy Sunny-e a gyilkos. Beviteti a rendőrsége, gyanúsítottként kihallgatja, a fél világ rajta röhög. Aztán öt percig (mármint a sztori szerint öt percig) azon filózna, hogy lehet-e egy gépnek lelke. Ahelyett, hogy megkérdezné a fémkupacot, hogy mi történt.

 

A kivégzős jeleneten majdnem a falat kapartam, olyan giccses volt, ahogy a robot megkérdezi, hogy fáj-e a halál. Aztán jót meg lehet lepődni, hogy nem is ő volt az, hanem egy frissen gyártott "üres" készülék. Könyörgöm!!!!

 

Ha már mindenképpen el kell játszani Sunny kivégzését, akkor már ne ilyen kegyetlenül átlátszó módon tegyék. Mondjuk valami olyat kinéztem volna belőlük, hogy Sunny fejében tönkreteszik az "agyat" aztán jön a kispofon, hogy de van az a bizonyos második rendszer amit a prof tett bele, és azzal túléli. De nem, azzal verik át a nézőt, hogy akivel a giccstömeg lement, az nem is Sunny volt. A nő egy vadidegen robival érzelgett. Bravó! :para:

A házrombolós jelenet szimplán idegesítően eljelentéktelenedik. Jó kis alaphelyzet, de a pasas akkor még rendőr, ergo megtehetné hogy másnap elkéri a zúzógép memóriáját és megnézi hogy miért nem állt le a zúzó, amikor észlelte, hogy ott van. Ehelyett csak az elejétől fogva untig unt "bízunk-e a robotokban" téma jön elő.

 

Azután jön az a fordulat, hogy a zsarut hülyének nézi, elkérik a jelvényét, hogy aztán civilként kelljen majd világot mentenie. Sikítóbaj!!! Bár ez a fordulat annyiszor volt már, hogy lassan hozzászokhatnék.

 

Az utolsó méltatlankodnivalóm az alapprobléma logikátlansága.Elvileg Sunny az egyetlen, akibe bele van építve egy második "agy", hogy tudjon ölni. Ehhez képest... :D Ráadásul a sorozatgyártott NS-5-ösökbe ez egy biztonsági rendszer ügyködése kapcsán került be! Úgy, hogy közben a profon kívül senkinek nem tűnt fel...

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.