Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A DH4-re ma rászántam magam és szerintem nagyon állat.

Köszike a jó hírt, mert Dzséjttől is :) Kedvenc akciósorozatom, így már nagyon várom, hogy szombaton végre lássam a folytatást :)

Jó sokára jött össze. Majdnem hogy párhuzamba lehet állítani az Indy 4-gyel :)

 

Frenkie, a Transformers meg jövő heti bemutató, ahhoz képest a hétvégén megnézheted több moziban is :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A képregényben se volt olyan mélyreható a sztori.

Autobotok és Álcák (remélem így hívják majd őket ha mondják benne és leszinkrózzák) gyepálták egymást a Teremtő Mátrixért meg talán az Energonért (utóbbi nálam kimaradt), a Botok komázgattak az emberekkel és az Álcákkal rombadöntöttek mindent.

Szerintem ebből kell kiindulni és nem azon rágódni hogy milyen a sztorija.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Transformersnél is úgy vagyok mint a 300-nál. Látványorgia jöjjön ezerrel. Képregényekben meg rajzfilmekben amúgysem mélyítik el a sztorit, hogy valamiféle összehasonlítást nyújtson a film történetével, oda akkor minimum egy könyv regény kéne. Képregényekben amúgyis van össz-vissz egy oldalnyi szöveg. Szóval nem kell túlspilázni, hogy mennyire is nélkülözték a lélekábrázolást meg mi a francnyavaját. Nem is az érdekel ennél a filmnél.

Üssön pofán az adrenalin. Ennyi. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért egy látványfilmnél is számit a történet, csak másképp.. a 300 jó példa. Ott gyakorlatilag van nyolc-kilenc perc nettó akció és több, mint másfél óra pofázás/story, de az a pofázás ugy van tálalva hogy kellően jó környezetet biztositson a 'lényegnek'. A Transformers több, mint két órás, igy valoszinüsithető, hogy nem non-stop darálnak (ennyi pénz nincs a világon :)) és én azért elvárom, hogy annak a húsz pernyi nettó akciónak (ez most csak hasraütés-szerü tipp) kellemes köritése legyen... hogy ez most humor, hangulat-keltés vagy valami más (bár ez a más, biztos nem a komoly sztori lesz, mer azt én se várok :)) az mindegy de igenis valami ami müködik! Ha tényleg csak látvány van, akkor csokoltatom :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a Die Hard 4-ben Kevin Smith nyúlfarknyi szerepében egy Star Wars és képregény-rajongót alakit :)

Akkor azért volt ismerős az a fazon. Két jelenete is van a kis telhetetlen hacker néma Bobbynak. :)

 

még1x a Hitman trailer

Három nap alatt három Tim Elefánt? Két Hitman, egy DH4. Ez az ő hete? :)

Nincs vele bajom csak poénkodok vele egy kicsit. :)

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem fog zavarni az amcsi melldöngetés? :)

Dehogynem főleg mert ebben aztán dögivel lesz.Szegény amcsik meghalnak a net nélkül.DE nem fogok vele foglalkozni mert szeretem Willist Mclane szerepében.Ezenkívűl ahogy látom nincs kegyelem a rossz fiúknak.Sosem szerettem ha a rossz gúnyos pofával kisétál és jön a vége felirat.Öljék meg, de lehetőleg szenvedjen, darabolják fel, vegyék kia veséjét és etessék meg vele stb...Egyszóval bűnhödjön.Ja és legyen nagyon gonosz.Mondjuk a lányt akassza fel az anyja vastagbelével. :)

 

A lényeg az hogy egy ilyen film nézésekor az igazságérzetem helyrebillen egy kicsit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szegény amcsik meghalnak a net nélkül.

De előtte hosszú haláltusát vívnak és McClane ultrabrutális Hasfelmetsző Jack benne. :)

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ááááá...csesszétek meg! :)

Hogy beszélhetsz így a rokonokkal? Vigyázz mert szappannal fogjuk kimosni a szádat. :)

"I say patience." :)

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emberkék!

Múltkor volt az Origón egy játék a Transformerssel kapcsolatosan, ma meg kaptam egy ilyen e-mailt:

"Kedves játékosunk!

 

Nyertél! Mozipartnereddel együtt szeretettel várunk az [origo] filmklub következő bemutatójára. A vetítés július 2-án hétfőn 20 órakor kezdődik a Palace MOM Park mozi 4-es termében (1123, Budapest, Alkotás út 53.)

 

A bejutáshoz a nevedet és az e-mailcímedet kell csak közölnöd a terem előtt álló hölgyekkel.

 

Jó szórakozást kívánunk!

 

[origo] filmklub

"

 

Tekintve, hogy nem érek rá, szabad a préda.

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.