Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Szvsz baromság az egész, légből kapott. Ha nem, akkor már csak egyetlen favoritom nem lesz kicsinálva a köcsög stúdiók által... :) :) :)

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végeredményben lehet valami alapja sajnos, mert ugye ha jól rémlik a nő kapcsolatban áll asszem a férje álltal a hadsereghez. Mintha a Külügyminisztériumban dolgozna a férje, de most erre nem esküsznék meg. Rég szedtem le már a polcomról a DVD-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ember, ez zseniális! Igazi vérbeli hollywood-baszá*. Ekkora ötlet csak onnan jöhet :)

 

Amúgy az eddigi JP-k kompletten hidegen hagytak, tehát nem igazán érdekel mi lesz a franchise sorsa, azonban ebben az ötletben valami betegesen igénytelen tömegszar*kra jellemző hozzáállás tükröződik, ami most kétségkévül szórakoztat. Tetszik, na, bár megnézni azért nem fogom :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végeredményben lehet valami alapja sajnos, mert ugye ha jól rémlik a nő kapcsolatban áll asszem a férje álltal a hadsereghez. Mintha a Külügyminisztériumban dolgozna a férje, de most erre nem esküsznék meg. Rég szedtem le már a polcomról a DVD-t.

Ühüm, elméletileg ezért tudta odafügyülni a csaj a tengerészgyalogságot a szigetre (bár ez mondjuk a filmből csak a 28. megnézésre jött le...).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon komoly! :) Amúgy jó lenne tudni, hogy honnan jött ez a spoiler. Index kacsálmánya, vagy a stúdió mondott valami barmoságot hogy elterelje a figyelmet a valódi cselekményről?

Itt az index forrása: http://www.bloody-disgusting.com/news/9638

 

Harcifelszerelt velociraptor:

photo56.jpg

A poén ezzel az egésszel, hogy a játékcégek már az első Jurassic Park film óta pakolnak ilyen kiegészítőket a dinókhoz. Az első résznél még csak az emberek és a járművek kaptak, a másodiknál meg már a dinoszauruszokat is fel lehetett spécizni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát van ott egy bigyusz egy "A" bötűvel a sarkában.

 

-----------------------------------

 

Az a Joker gyerek meg tényleg beteg. Perverz állat. :)

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pösti ki...azaz beruccanásom alkalmával sikerült megvennem a 300-at DVD-n :) Önmegtartóztatás nem volt, rögvest majdhogynem nekiestem a lemeznek :)

Háááát bazz.....Orgia a köbön ez a film tv-nek, hangcuccosnak egyaránt. Mondjuk nem bántam volna ha valaki hirtelenjébe betolt volna elém egy vásznat és egy vetítőt, de még így is, a szélesvásznú tv-n is überbrutál ez a film :D

Érdekes momentum volt, bár én meglepődni nem tudtam...szóval a kis pénztároscsaj csodálkozva forgatta kezei közt a DVD-t és említette, hogy ma én már a jósokadik vagyok aki megvette a lemezt. :D Ergo, viszik mint a cukrot. :D Szegénykém nagyon nem lehetett képben mert szerényen rákérdezet, hogy ez most mi. Játék? :) Alig két órája volt szoliban úgyhogy friss volt neki az élmény még, hogy ez egy film. :)

Nade a lemezről pár szó. A tok kicsit gagyi, nehezen záródik. Nade filmet nem a tokjáért veszünk...szóval a lemez.

Hát a képpel nem voltam valami elégedett, nálam VHS szindrómát produkált, annyira szemcsés volt. A kontraszt is túlvezérelt......amolyan Világok Harca szintű képe volt. Nem ocsmány, inkább kissé zavaró.

A hang. Na az már döfi kéremszépen. :D Sikeresen kikerültem a szinkronválasztó menűpontot és eredeti nyelvvel ajándékoztam meg az erőlködőt. :D Hogy ez mekkorra erővel tud szólni!!!!! A spártaiak üvöltése szerintem még a Dunántúlra is áthallatszott, a pajzsok csattanásai pedig alapjaiban rengették meg a lépcsőházat. A mélyhangok szerintem a Föld magjáig is lekúsztak. :D

Ez a film igenis gigavászonra és minimum 10.000 wattra született :D

Nagyon remélem nem egy helyen fogom tapasztalni majd, hogy a novemberi házimozi kiállításon ez fog szólni.....a nagyfelbontású erősítőkből és a képe pedig HD lemezekről fog menni :)

Amúgy él egy olyan pletyka, hogy a forgalmazó "direkt" lerontja(?) a DVD minőségét, hogy mindenki jobban ráharapjon a nagyfelbontású hordozókra. Hülyeségnek tartom, de most tényleg kíváncsi vagyok, hogy Blu-ray-en illetve HD-DVD-n milyen lesz a képminősége.

Addig is akinek bejött a film, ajánlom a DVD-t :D

A szoba berendezési tárgyait azért jól rögzítsétek :):D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.