Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

International trailer AVP2 címmel a végén:

 

http://www.ropeofsilicon.com/media/player.php?id=5179

 

 

Szinte ugyanaz mint a Red Band trailer.

Ez a trailer egy órával előbb felkerült a youtube-ra, mint a másik verzió a hivatalosra (azaz IGN-re). Akkor a végén még a nézők tapsvihara, meg valakinek a kommentje is hallatszott. Azóta a youtube-ról ezt levették. Senki sem tudja, hogy mi ez, vagy honnan lett megszerezve. Egyes tippek szerint ez az, amit anno levetítettek pár nevesebb tv-s személyiségnek.

Persze lehet mégis ez lesz, bár elméletileg a Green band még csak ma este fog először adásba menni az amcsi mozikban (mrámint, amcsiban este). Ráadásul, érdekes lenne, ha úgy tennék korhatár nélkül megnézhetővé, hogy egyetlen egy (szvsz gagyi) jelenetet betűznek az elejére, és minden más marad véres. Holott éppen, hogy a durvább dolgokat kéne lecserélni a Red bandhoz képest :lol:

Az biztos viszont, hogy a film címe nem Alien vs Predator 2, és az aliensversuspredator2movie.com cím is azonnal az avp-r.com-ra vezet. Egy hivatalos trailer végére miért tennének ki rossz címet és rossz honlapcímet?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem nem. Ez még nem a Green trailer az biztos :lol:

 

Én örülnék ha a kövi már nem a vérben fröccsögö jelenetektől lenne tele, hanem a kissé lassúbb, és sztoriból többet feltáró jelenetektől. ( Értsd narrátorszöveg stb)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem nem. Ez még nem a Green trailer az biztos :lol:

 

Én örülnék ha a kövi már nem a vérben fröccsögö jelenetektől lenne tele, hanem a kissé lassúbb, és sztoriból többet feltáró jelenetektől. ( Értsd narrátorszöveg stb)

Elméletileg olyan lesz, de ez úgyis eldől ma hajnalban. Narrátor viszont szvsz nem lesz.

 

Kis címelés. Csak amcsiban lesz az a címe a filmnek, hogy Aliens vs Predator Requiem, Európában Alien vs Predator 2 lesz. Mint a Die Hard, ami amcsiban Life Free or Die Hard, Európában meg Die Hard 4.0

Nem elég, hogy már más DVD kiszereléseket kapunk hozzájuk képest, de már más címeket is osztanak. A következő mi lesz? Más filmet kapunk? Hát menjenek már a k***a anyjukba ezek a *******!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát menjenek már a k***a anyjukba ezek a *******!

:lol: Alien témában nem szokás ilyeneket kívánni. Inkább, hogy keljen ki belőlük egy kisebb fészek :D

 

 

 

Transformers: harmadszorra még jobban tetszett, mint elsőre meg másodikra!

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elméletileg olyan lesz, de ez úgyis eldől ma hajnalban. Narrátor viszont szvsz nem lesz.

 

Kis címelés. Csak amcsiban lesz az a címe a filmnek, hogy Aliens vs Predator Requiem, Európában Alien vs Predator 2 lesz. Mint a Die Hard, ami amcsiban Life Free or Die Hard, Európában meg Die Hard 4.0

Nem elég, hogy már más DVD kiszereléseket kapunk hozzájuk képest, de már más címeket is osztanak. A következő mi lesz? Más filmet kapunk? Hát menjenek már a k***a anyjukba ezek a *******!

Ez már abnormális.A felsöbbrendűségektől nem tudják már mit csináljanak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na már régóta összeakartam állitani egy 2006-os toplistát, de vártam rá, míg sikerül minden 'fontosabb' filmet láttamozni. Most, hogy közel 200 olyan filmet láttam, ami a múlt évben készült asszem kész a végleges lista? ide csak a mozifilmeket számoltam be, ezért maradt ki például a zseniális Dexter I. évad vagy a South Park 10. évadja. Tehát akkor az én top25-öm (annak is egyenlőre az utolsó öt helyzettje):

 

25. Dog Bite Dog (Gau ngao gau - Hong Kong)

 

dogbitemt0.jpg

 

Sztori: Viszonylag szokásos - egy kegyetlen bérgyilkos menekül a törvény elől, miközben a nyomozást vezető különc zsaru egyre durvább eszközökhöz nyúl, hogy elérje célját.

Ok: S bár az alaptörténet nem tünik túl körmönfontnak, a hangulat annál jobban lebilincsel. A pszihésen gyengélkedő zsaru és a Kambodzsában állatias körülmények között kiképzett bérgyilkos párharca kemény és brutális? s bár jópárszor rátelepszik a filmre a nihil ez nem jelenti azt, hogy ne tudna néha nagyon is érzékeny lenni. S ettől válik olyan jóvá ez a film: a kemény bunyók mellett a szereplők se sikkadnak el, s a végén azon vesszük észre magunkat, hogy fogcsikorgatva izgulunk? ki ennek ki annak.

 

24. Hollywoodland (Hollywoodland - USA)

 

hollywoodlandmb4.jpg

 

Sztori: Egy igaz történetet dolgoz fel. A filmbéli detektiv megpróbál rájönni, hogyan ölhették meg a Superman TV-sorozattal befutó George Reevest.

Ok: Mostanság rengetegen próbálkoznak film-noiros hangulattal, de nagyon keveseknek sikerül. A múlt évben De Palma a ?Black Dahliával?, Soderbergh pedig a ?The Good German?-al sült fel? mindketten az ismert stilus-jegyek majmolásával próbáltak kitünni, de csak megmosolyogtató stilus-próbálkozásra futotta tőlük. Végül a Hollywoodland lett a nevető harmadik, ami valóban azt az érztet kelti az emberben, hogy egy régi vágású krimit néz? ahogy lerántja a leplet a Hollywoodi gépezet árnyoldaláról az már szinte az ?50-ben készült Sunset Blv.-ot idézi. S a noir-os hangulathoz nem kellettek se fekete-fehér képek, se vetitett hátterek. Kellemes, nyugodt tempójú film ez, ami számomra azt is bebizonyitotta, hogy Ben Affleck egy szinész? méghozzá meglepően jó. Ahhoz talán nincsenek elég kirivó tulajdonságai a filmnek, hogy a szakma hosszan megjegyezze a cimét, de én biztos nem feledem.

 

23. Slither (Slither - USA)

 

slitheryb9.jpg

 

Sztori: Űrből jött gonosz csúszó-mászók rohannak le egy békés amerikai kisvárost. Ráadásul az egyik helyi lakos egy nyálkás-csápos szörnnyé és egyben a harmadik tipusú bélférgek központi tenyészetévé válik? szóval nagy a baj.

Ok: Jó B-filmet késziteni nem egyszerü dolog? úgy kell a marhaságokat adagolni, hogy mellette azért a humor is üljön, a szinészek is jók legyenek, s ha lehet az effektek is kellően emlékezetesek legyenek (értsd: ne lógjon ki a szinész a saját szörnymaszkja mögül). A Slither minden fronton maximálisan teljesit? nem is emlékszem mikor készült ilyen szórakoztató trash film utoljára. Megy a kalap-emelés a készitőknek.

 

22. Halálos hajsza (Running Scared - Németország/USA)

 

runninghh8.jpg

 

Sztori: Egy rosszul elsült drog-üzlet közben lelőnek egy zsarut? a gyilkos fegyvert Joey-nál rejtik el, akitől viszont ellopják, igy megindul a (ehhe) halálos hajsza.

Ok: Na ilyen cimmel, s ilyen sztorival valszeg már mindenki a turkáló-részlegbe vizionálja a filmet, pedig a múlt év legtökösebb mozija ez. Azért a történet szerencsére nem fullad ennyiben ki? jó pár karaktert és történeti szálat mozgat a produkció, de leginkább úgyis a tesztoszterontól feszülő akciókra és beszólásokra fogunk emlékezni. Sin City kedvelők előnyben?

 

21. Goya szellemei (Goya?s Ghosts - Spanyolország/USA)

 

goyafb9.jpg

 

Sztori: Életrajzi film a spanyol festőről, Francisco Goyáról.

Ok: Milos Forman az Amadeus rendezője végre megint brillirozott egyet. Pedig a kezdésnél még féltem: olyan laposan indit, ahogy a történelmi TV-filmek szoktak. Goya festeget, néha beszól, mer ő egy ilyen nagy egyéniség, néha az inkvizició szól be, mert ők meg szemetek és igy tovább? a szinészek jók (Javier Bardem fantasztikus játéka azért már a nyitó-percekben kiütközik), a diszletek szépek, de túl langyos ez egy Forman-produkcióhoz képest. Aztán kiderül a turpisság: ez a film nem is igazán Goyáról szól, hanem a korról, amiben élt. Van itt minden: Napoleoni háborúk, francia megszállás, brit felszabaditás stb.? hiába, ekkoriban nem igen lehetett unatkozni. Goya pedig mint valami háborús tudosító megfest minden borzalmat, ami körülötte zajlik. Forman ügyesen ugrál az egyre terebélyesedő történetben? néhol pár percen belül országokat ugrálunk át és vissza, de mégsincs azaz érzésünk, hogy kapkod. Remek és izgalmas képet fest a spanyol történelem egy izgalmas korszakáról? tehát nem, nemcsak azért érdemes megnézni ezt a filmet, mert Natalie Portmant meztelenül láthatjuk benne :lol:

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23. Slither (Slither - USA)

 

Sztori: Űrből jött gonosz csúszó-mászók rohannak le egy békés amerikai kisvárost. Ráadásul az egyik helyi lakos egy nyálkás-csápos szörnnyé és egyben a harmadik tipusú bélférgek központi tenyészetévé válik? szóval nagy a baj.

Ok: Jó B-filmet késziteni nem egyszerü dolog? úgy kell a marhaságokat adagolni, hogy mellette azért a humor is üljön, a szinészek is jók legyenek, s ha lehet az effektek is kellően emlékezetesek legyenek (értsd: ne lógjon ki a szinész a saját szörnymaszkja mögül). A Slither minden fronton maximálisan teljesit? nem is emlékszem mikor készült ilyen szórakoztató trash film utoljára. Megy a kalap-emelés a készitőknek.

Jesszus, ezt anno én is láttam DVD-n. Nagyon B, de nagyon szórakoztató. Bár a végében csalódtam (mind a két verzióban).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

November 24-én Battlestar Galactica Razor DVD bemutató. A film a Battlestar Pegasus történetét meséli el a Cylon támadástól addig a pillanatig, míg összefut a Battlestar Galactica flottájával.

 

 

Itt meg lehet szavazni, hogy milyen legyen a DVD borítója. Én a B-re voksoltam.

 

Csak nekem tűnik úgy, hogy egyre nagyobb tendencia a filmsorozatokból DVD filmet csinálni? Ugye készül két Stargate SG-1 DVD film, nemrég jött ki a Babylon 5 DVD film, itt van most a BSG DVD. Bár nem bánom, csak mintha új divat formálódna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21. Goya szellemei (Goya?s Ghosts - Spanyolország/USA)

 

Remek és izgalmas képet fest a spanyol történelem egy izgalmas korszakáról? tehát nem, nemcsak azért érdemes megnézni ezt a filmet, mert Natalie Portmant meztelenül láthatjuk benne :P

Ez igaz, de azt nem mondhatjuk el, hogy túlzásba viszi :P Na és persze ne felejtkezzünk meg arról, hogy aztán milyen rondára maszkírozták el szegényt.

Nekem is tetszett a film, amit és akit kiemelnék, az persze Javier Bardem, akit valamiért nagyon nem csípek, de isteni színész, az tény :D

 

Hollywoodland oké volt, bár nekem kicsit unalmas :lol:

 

A többit nem láttam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen a Hollywoodland betudható amolyan rétegfilmek is... legalábbis, aki nem annyira kedveli a '40-es '50-es évek film-noirjait annak annyira nem fog bejönni szerintem.

 

Javier Bardemben egyetértünk: óriási és szerencsére a film jó nagy teret ad neki... imádtam azt a jelenetet, amikor feltünik, mint a franciák nagy barátja :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TMNT

Totál laikusként néztem meg a filmet, mert kíváncsi voltam rá... hát, nagyon nem fogott meg. Volt benne pár szép kivitelezés (például amikor kiköt a hajó a szoborral, az gyögyörű és giccstelenül szép) érdekes látvány (a tekik akár egy rakat élőszereplő mellett is jól mutattak volna, ugyanakkor az embereknél egyáltalán nem hajtottak a részletességre) néhány beszólogatás, és egy nagyon rövid, kitöltetlen cselekmény. Előnye, hogy egészséges arányban szerepelnek a teknőcök meg az emberek (a patkányról nem is beszélve) és a celluloidos filmeket megszégyenítő "operatőr" (például, amikor Raf meg Leo az esőben verekszik a fényreklám mögött a kép sarkában) hátránya viszont a szűken mért humor és a lapos történet.

350 forintba belefért.

 

Ja, és mellékes tapasztalat: amikor 4 óra körül felmozgólépcsőztem a Westend mozirészlegébe, a fölfele menő mozgólépcső állt és csak a lefele jövő működött. Aztán 6 körül már az sem működött, ellenben lelkesen szeelték, a jónépet meg a lépcsőház felé terelgették. Nem bírta a berendezés az iszonyat mennyiségű mozinézőt :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na már régóta összeakartam állitani egy 2006-os toplistát, de vártam rá, míg sikerül minden 'fontosabb' filmet láttamozni. Most, hogy közel 200 olyan filmet láttam, ami a múlt évben készült asszem kész a végleges lista? ide csak a mozifilmeket számoltam be, ezért maradt ki például a zseniális Dexter I. évad vagy a South Park 10. évadja. Tehát akkor az én top25-öm (annak is egyenlőre az utolsó öt helyzettje):

Várjuk a következő ötöt, Bomarr mester! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TMNT

Totál laikusként néztem meg a filmet, mert kíváncsi voltam rá... hát, nagyon nem fogott meg.

Ezek szerint a "Totál Marha Nudli Tökéletlenek" nem valami nagy szám. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr ha most vagy kész a 2006-os listával, akkor mikorra lesz meg a 2007-es? :D

Hátha ilyen ütemben haladok a 2007-es filmek megnézésével akkor majd valamikor 2009 felé :D Apropó: ami az új Harry Pottert illeti, meglepően jóra sikeredett... az elözetesek nem különösebben tüzeltek fel, ehhez képest az utolsó 20 perc a frenchise legerőteljesebb szegmense lett :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozom, jó film. HP-film kategóriában pláne. A dementorok kikupálódtak a 3. rész óta, a thesztrálok pedig remekül sikerültek. A JW-zenét hiányoltam nagyon, főleg a repülős részeknél. Az utolsó 20-30 perc pedig valóban turbós.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A moziünnep keretében sikerált három filmet is megnéznem.

 

L'ecsó: eredendően a Shrek 3-ra akartunk menni, de közölték, hogy arra már nincs jegy, így beültün erre, bár már láttuk az internetnek hála. Nagy vásznon is remek kis animációs film volt, sőt, néhány jelenettel még ki is bővült :D

 

Evan, a Minden6ó: nem láttam az első részt, de semmi jót nem hallottam róla. Egyedül haver dicsérte, és hát ő fűzött meg, hogy üljünk be erre is. Alkut kötöttünk, így beültem. Jól tettem. Nem tudom, milyen az első rész, de ezen a másodikan jót nevettem. Van benne néhány böszmeség, a sztori borzalom, a vége korántsem az, mint amit elvárna az ember és kellemesen szirupos, de a poénok azok jók. És egy vígjátékban nekem főként ez számít.

 

Ocean's 13: derült égből villám, úgy esett múltkor az ölembe a 11 és a 12. Megnéztem őket, és annyira tetszettek, hogy ezen az ünnepen a 13-at vétek lett volna kihagyni. A 11 frenetikus volt, a 12 ahhoz képest lagymatag, de a vége kárpótolt (azért a Julia Robertses szerencsétlenkedést kihagyhatták volna). A 13 pedig szerintem olyan jó, mint a 11. Trükkös, csavaros, humoros, felsorakoztatva jobbnál-jobb karaktereket. Talán ez az egyik gyengepontja is, mivel annyi szereplő van, hogy elég nehéz őket mozgatni. De nagyjából boldogultak az alkotók és nem siklanak el senki mellett túlságosan, sőt, sikerült néhány új arcot is betenni.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Várjuk a következő ötöt, Bomarr mester! :D

Köszi... itt is van :D

 

20. Wilderness (Wilderness ? Egyesült Királyság)

 

wildernessaj2.jpg

 

Sztori: A javitóintézetben addig szekálnak egy srácot, míg öngyilkos nem lesz. A bűnösöket beutalják egy kicsinyke brit szigetre, ahol átnevelő túrát akarnak tartani, ám hamar kiderül, hogy a sziget nem lakatlan.

Ok: A brit újhullám egy újabb darabja, s akárcsak közvetlen elődje a ?Descent? ez sem fukarkodik a durvulásokkal, nomeg a vaskos hangulattal. Az izom-agyú bagázs sorsa ugyan nem kétséges, de legalább izgalmas? harcuk a természet ellen, majd várható elállatiasodásuk kellően jól levezényelt ahhoz, hogy a képernyő elé szegezze a nézőt. S szerencsére Bessett elég erősen tartja a gyeplőt ahhoz, hogy egy pillanatra se csússzon át a produkció a B-kategóriába. A keménykedés mellett jó adag feszültséget is fenn tud tartani, s ez nagy szó. A 2006-os év legjobb horrorja.

 

19. A karib-tenger kalózai 2 - Holtak kincse (Pirates of the Caribbean: Dead Man?s Chest - USA)

 

pirates2yi3.jpg

 

Sztori: Jack Sparrow és társai ezúttal Davy Jones szívét akarják megszerezni, de persze ehhez Jonesnak is lesz pár szava?

Ok: Effekt-filmekkel ugyan alaposan elvagyunk látva, de olyanokkal, amiken valóban eltátjuk a szánkat, már nem igen. A langyos múlt nyári szezonnak épp ezért úgy kellett a ?Karib-tenger 2?, mint éhezőnek a falat kenyér. Az első részhez képest ugyan jól érezhetően elmentek a fantasy irányba, de én nem bántam: a Kraken felbukkanásai igazi mozis pillanatok? ahogy a hajó legénység küzd az óriási csápok ellen, úgy éreztem tényleg érdemes volt feltalálni a nagy vásznat. Ugyan Orlando és Keira kettőse arcpirítóan halovány, mégis a film olyan jól tudott szórakoztatni, ahogyan egyetlen más ?megaprodukció? se a múlt évben? a gyenge harmadik rész pedig csak tovább növelte a szememben a film ázsióját.

 

18. Az álom tudománya (La science des réves - Franciaország)

 

alomtudomanyavz4.jpg

 

Sztori: Stéphane, apja halála után Párizsba költözik, s máris szerelemre lobban a szomszéd leányzó iránt? szerelmük beteljesülését csupán az akadályozhatja, hogy Stéphane nem nagyon tud különbséget tenni az álomvilág és a valóság között.

Ok: Sok ok van rá, amiért ezt a filmet szeretni lehet: szereplői olyan igazinak hatnak, hogy akár a szomszédban is lakhatnának; s ugyan humoruktól nem fogjuk visítva a térdünket csapkodni, de azt az apró kis mosolyt végig ott tudják tartni a szánk szélén? s még lehetne sorolni az erényeket, de végül úgyis az álomjeleneteknél kötünk ki, hisz ez a legmarkánsabb ?újdonsága?. Sose gondoltam volna, hogy a szocializmusban elterjedt ügyetlen ?stop-motion? mesélést még viszont fogom látni az új évezred egyik nagyobb költségvetésü filmjében? csakhogy a kartonból kivágott házak, a szaggatva mozgó matchboxok és a csapból ?folyó? nejlon itt a humor része. S Gondry képes úgy összepasszintani ezeket az elemeket, hogy a látvány végül üditően fantáziadúsra sikeredjen. A franciák tehát pixelek helyett WC-gurigákkal dolgoznak, de hihetetlen milyen jól csinálják :D

 

17. Apocalypto (Apocalypto - USA)

 

apocalyptozp4.jpg

 

Sztori: Jaguár Mancsot, a békés falusi mayát a nagy városba tuszkolják, hogy kivégezzék, de ő inkább úgy dönt, hogy lelép és menetközben kinyir pár vadászt is.

Ok: Mel Gibson egy interjúban azt találta mondani, hogy ő igazából csak egy üldözős filmet akart csinálni autók nélkül. Kicsit kutakodnia kellett, mire rátalált arra a témára/környezetre, amit a filmesek addig messziről kerültek: igy jöttek képbe a mayák, s már indulhatott is a hadd-el-hadd a ?zöld pokolban?. Az Apocalyptot szerintem vétek túl komolyan venni? elvégre Jaguár Mancshoz képest még Rambo is csak egy kiscserkész: hiába lőnek át a mellkasán már az elején egy nyilat, simán lesprintel egy fekete párducot, leugrik egy vizesésről, s még arra is vannak erőtartalékai, hogy az őt üldöző vadászokat lekaszabolja. Mel Gibson lehet, hogy egy kicsit őrült, de nagyon tetszik, amit csinál: a maya városi képek egyszerüen szenzációsak? a forgatag, a különféle kasztok elkülönülése? teljesen átjött a hangulata, függetlenül attól, hogy van-e köze a ?valósághoz?. Számomra külön öröm az eredeti nyelv használata? örülnék, ha rendszert csinálnának belőle. Remek kis inyencség ez, amit azért ajánlott üres hassal megkóstolni :D

 

16. Volver (Volver - Spanyolország)

 

volvermc7.jpg

 

Sztori: Röviden ez a film a nőkről szól? esetleg bővebben: a spanyol nőkről.

Ok: Nohát mik vannak? egy Almodóvar film, amiben se transzfesztita, se buzi, se leszbikus? öregszik a mester, vagy mi? Mindenesetre jól áll neki. Életpályája talán legkedvesebb filmjét rakta le ugyanis a Volver-el. Humor és dráma szétválaszthatatlanul összegabalyodik itt, akárcsak az életben. S Almodóvar gondos kezei alatt még egy olyan antitálentum, mint Penélope Cruz is brillirozni kezd: ahogy rázendit egy nótára az étteremben, az valami egészen tündéri. Akárcsak maga az egész film, ami ezuttal tényleg nem akar többet, mint életszerű derűt adni a nézőközönségnek. S hogy ebben a derűs filmben gyilkolnak is, sőt még egy szellem is akad? Akik ismerik Almodóvart tudják, hogy ő az ilyesmiken nem akad fent és túlságosan spanyol ahhoz, hogy máris szomorkodni kezdjen? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr ha most vagy kész a 2006-os listával, akkor mikorra lesz meg a 2007-es? :D

Azt tegyük hozzá, hogy ezekből pl. a Goya szellemei nálunk idén májusban ment a moziban, szóval szerintem itt a készítés időpontja számít, így akár a 2007-es filmek listája jövő nyáron lehetséges kb. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, és mellékes tapasztalat: amikor 4 óra körül felmozgólépcsőztem a Westend mozirészlegébe

Mi gyorsan lemondtunk arról, hogy bármit megnézzünk, miután egy órával előtte már csak kb az első sorba volt jegy. Inkább semmit, minthogy kényszerből valami hülyeséget, mert csak arra van jegy. Helyette maradt a homemoviezás :D

Egyébként meg mi volt az a marhaság, hogy nem lehetett előre jegyet rendelni?? Tavaly lehetett, meg előtte való években is, akkor előre rendeltem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lenti listához:

Az álom tudománya egy bűbájos film, nekem is tetszett, de nem tudott annyira elbűvölni, mint Gondry egyik előző filme, a Makulátlan elme....

Valami hiányzott belőle az elbűvöléshez, de azóta sem jöttem rá, hogy mi :D Anno nagyon vártam, így egy hajszálnyi csalódás volt bennem megnézés után.

 

Volver imádnivaló, tavalyi moziünnepen néztük meg haverral, neki is nagyon tetszett. Ez a film nőkről szól, nem csak nőknek :D

 

Apocalyptot kéne már végre megnéznem :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyiptom :D Egyik kedvenc töris korszakom az ókori egyiptomiak, nekem ezért volt jó, hogy ott játszódik.

Így viszont értelmét veszti a sorozatot összefogó cím :D Imhotep nélkül, ajaj, inkább lenne valami más az egész, az a kari nagyon hiányozni fog :D

No azért remélem, hogy valami ütős kis kalandfilmet sikerál összehozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.