Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Fűrész 4 videó:

http://www.sg.hu/cikkek/54929/a_betiltott_furesz_4_video

 

 

Azt hittem már nem lehet fokozni az ocsmány brutális részeket.De még engem is meg lehet lepni.Megkérdezném azért az alkotókat, hogy ez minek?Hogy jobban eladják?

 

Az elsőnek volt egy lélektanialg durva hatása.De most már ez a divat hoolywoodban.A Rambo is ilyen lesz.Új divat jön?

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fűrész 4 videó:

Hát megvallom őszintén, én még egyiket sem láttam, és ezután a videó után nem is most fogom elkezdeni.

Én úgy vagyok vele, hogy szeretem, ha van értelme a filmnek. De hogy egymás után dobják ki ezt a "mócsingolós" sorozatot, ez nekem már sok.

Inkább nézek Dextert! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a jó. Kevesebb a trancsír-pancs és van értelme.

 

Szerintem ezt a Fűríszt meglesem hogy lássam hová emelkedik (:D) a színvonal. :)

Hát tutira nem a béka feneke fölé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Láttam ma a Haláli hullák hajnala című "fergeteges" alkotást, hát rég unatkoztam ennyire filmen.Hazajövök, megnézem hogy megkapta-e az 1.0-s értékelést a film az imdb-n, erre meg 8.0-n áll a mutató.Rottentomatoes szerint 90%-on..És állítólag túlmutat a Hot Fuzzon is.Hát ezalapján már azt nem nézem meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag így fog kinézni a JJ. Abrams féle Szabadságszoborfejletépő szörny, nekem tetszene így:

 

http://f.freeblog.hu/f/i/l/filmbuzi/files/...ield-szorny.jpg

Mutáns Godzilla :)

Nem rossz, bár nekem valahonnét ismerős... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk nem hivatalos a kép, csak egy rajongó csinálta állítólag.

Tudom, abból a cikkből linkeltem be én is a képet. Csak szerintem elég profi concept ahhoz, hogy egy rajongó csinálja. Szerintem ez egy a sok concept közül, ami a készítői berkeken belül készült.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Láttam ma a Haláli hullák hajnala című "fergeteges" alkotást, hát rég unatkoztam ennyire filmen.Hazajövök, megnézem hogy megkapta-e az 1.0-s értékelést a film az imdb-n, erre meg 8.0-n áll a mutató.Rottentomatoes szerint 90%-on..És állítólag túlmutat a Hot Fuzzon is.Hát ezalapján már azt nem nézem meg.

A Hot Fuzz sokkal jobb szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Új Aliens vs Predator Requiem trailer. Ez nem annyira véres, de már több spoilert tartalmaz.

http://media.filmweb.no/trailere/fox/FOX20...76/ovwsnjx6.mov

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.