Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ezt a filmet találtam most. A leírás alapján nem tudom h megnézzem-e. :)

 

Leépített szépség

Miss Cast Away

 

Szereplők:

Eric Roberts, Stuart Pankin, Joyce Giraud, Charlie Schlatter, Michael Jackson

 

Egy szépségkirálynőkkel teli repülőgép lezuhan az óceán felett. A lányokat és a gép személyzetét egy lakatlan szigeten veti partra a víz. A szigeten található Noé bárkája, melynek vízre szállásának megakadályozására szólít fel a hologramként megjelenő Michael Jackson titkosügynök. Noét közben majmok rabolják el, akik azt szeretnék, hogy az özönvíz után a majmok faja uralkodjék a földön.

 

Azért ez erős nem? :)

 

Imdb-n 1,8. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem ezt nem nekem céloztad, mert ha igen, akkor javaslom, olvasd újra a hozzászólásaimat a témában... :)

 

Csak abban az esetben olvasd tovább, ha nekem írtad...

 

Nem azt írtam, hogy aki megnézi a 300-at, az meleg, hanem azt, hogy azért nem nézem meg, mert nem az én stílusom. Csak egy példát hoztam fel, nevezetesen azt, hogy a hetero sem megy buzibárba, ha egyszer hetero. Ha nem szeretem a no történet filmeket, nem fogok no történet filmeket nézni magyarán. Lefordítva. Amúgy pedig egy szóval sem mondtam, hogy a 300 szar film, vissza lehet olvasni, azt mondtam, NEKEM nem tetszik. Nem az én stílusom. Na most ha ezt ócsárlásnak meg mitudomén minek veszed, az már nem az én gondom. Mindenesetre remélem, hogy a lentebbi hsz nem nekem szólt, mert akkor bizony egy kissé el vagy tájolva... javaslom az általános iskola első osztályát, olvasási képesség elsajátítása céljából.

 

Más: Schwarzeneggertől csakis a Terminátort szeretem, Stallone-től nem is nagyon láttam filmeket, egyszerűen nem az én stílusom, van ilyen.

 

Egyébként a Transformerst sem láttam, pontosan ezért, de azzal tenni szeretnék egy próbát.

 

Sznobság. Erre ezt lehet mondani, mást nem.

Lefogadom, hogy az ócsároló illető simán megnézi ezeket a filmeket, csak nem tud magával mit kezdeni aztán darálja a hülyeségeit. A másikat meg "köcsögözi" ha említést tesz róla.

 

Szóval nyugodtan lehet nézni 300-at, buzi attól még nem lesz senkiből.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem ezt nem nekem céloztad, mert ha igen, akkor javaslom, olvasd újra a hozzászólásaimat a témában... :)

 

Csak abban az esetben olvasd tovább, ha nekem írtad...

 

Nem azt írtam, hogy aki megnézi a 300-at, az meleg, hanem azt, hogy azért nem nézem meg, mert nem az én stílusom. Csak egy példát hoztam fel, nevezetesen azt, hogy a hetero sem megy buzibárba, ha egyszer hetero. Ha nem szeretem a no történet filmeket, nem fogok no történet filmeket nézni magyarán. Lefordítva. Amúgy pedig egy szóval sem mondtam, hogy a 300 szar film, vissza lehet olvasni, azt mondtam, NEKEM nem tetszik. Nem az én stílusom. Na most ha ezt ócsárlásnak meg mitudomén minek veszed, az már nem az én gondom. Mindenesetre remélem, hogy a lentebbi hsz nem nekem szólt, mert akkor bizony egy kissé el vagy tájolva... javaslom az általános iskola első osztályát, olvasási képesség elsajátítása céljából.

 

Más: Schwarzeneggertől csakis a Terminátort szeretem, Stallone-től nem is nagyon láttam filmeket, egyszerűen nem az én stílusom, van ilyen.

 

Egyébként a Transformerst sem láttam, pontosan ezért, de azzal tenni szeretnék egy próbát.

Nem neked, hanem annak aki így győzi meg a másikat arról, hogy mennyire sz*r film. Oszt anélkül, hogy a másik megnézte volna a filmet, rögvest sz*rnak titulálja.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a filmet találtam most. A leírás alapján nem tudom h megnézzem-e. :D

 

Leépített szépség

Miss Cast Away

 

Szereplők:

Eric Roberts, Stuart Pankin, Joyce Giraud, Charlie Schlatter, Michael Jackson

 

Egy szépségkirálynőkkel teli repülőgép lezuhan az óceán felett. A lányokat és a gép személyzetét egy lakatlan szigeten veti partra a víz. A szigeten található Noé bárkája, melynek vízre szállásának megakadályozására szólít fel a hologramként megjelenő Michael Jackson titkosügynök. Noét közben majmok rabolják el, akik azt szeretnék, hogy az özönvíz után a majmok faja uralkodjék a földön.

 

Azért ez erős nem? :D

 

Imdb-n 1,8. :)

Hadd találjam ki... Eric Roberts a főmajom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rendes filmet is adnak benne?Akkor visszaszívom a pénzlenyúlást.Azt hittem csak olyanokat, hogy jön egy cápa és megijedsz stb..

Jaja, a cikk végén irják is, hogy le is vetitették nekik a HP végét és sokkal jobb, mint "normál" moziban nézni. :) A nagy mozifilmek mellett persze egy csomó természetfilm is megy az IMAX-ban, de azokra én se hiszem hogy pénzt fogok költeni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én arra lennék kíváncsi, hogy ezek az IMAX mogyik működnek-e az olyan szemű embereknél, mint én, aki a kettőből csak egyet használ. :)

Én is ebben a helyzetben vagyok sajnos..De szerintem ettől még hatásos lesz.

 

 

Én biztos elmegyek valamikor, és nem érzem parasztvakításnak.Aki még nem volt Imax moziban, az nem tudja hogy miről beszél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.