Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Asszem a jövő évre módosítanom kell a fontossági sorrendet, már ami a megnézendő filmeket érinti. Ezt fogom várni a legjobban:

 

http://www.apple.com/trailers/paramount_va...ight/large.html

 

:):):clap2:

Na ez engem is érdekelne.Nem is tudtam, hogy lesz róluk egy film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jessica Alba kinyír.... :clap::D

Nemrég néztem meg a Good Luck Chuckot, és bármennyire gyengus volt /bár nézhető/ Jessica sokkal inkább nézhetővé tette, hogy enyhén fejezzem ki magam. :D

Főleg a bugyis jeleneteken érzékenyültem el. :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az amcsi hivatalosan, de más országokba is eljut elméletben addigra.

 

Krande: azért ennek a filmnek kijár a mozis megnézés elsőnek. Láthatatlanban is jobbnak igérkezik az AVP-nél.

 

Frankón néz ki ez a predalien. Végre egy újabb príma kis dög a dogalien óta.

 

Ráadásul ez királynő és lesz egy új funkciója! (Ami mondjuk nem nyerte el a tetszésemet, de majd a moziban elválik, hogyan sül el.)

 

Én meg nagyon remélem hogy karácsonykor.Mindenhol az van hogy akkor lesz a bemutató.Vagy az csak az amerikai?
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na és a RiplAlien? Hát azon sz*rrá röhögtem magam. :lol:

Amennyiben arra a randa fehér színű szemekkel megáldott kis hányadékra gondolsz, hát én azon sírni tudtam volna. Először attól, hogy ilyet bemertek tenni egy Alien filmbe, aztán meg a röhögéstől, mert amit az művelt, az arra ingerelt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amennyiben arra a randa fehér színű szemekkel megáldott kis hányadékra gondolsz, hát én azon sírni tudtam volna. Először attól, hogy ilyet bemertek tenni egy Alien filmbe, aztán meg a röhögéstől, mert amit az művelt, az arra ingerelt.

Így van, rá gondolok. Az inkább volt az Alien filmek paródiája, mint félelmetes lény...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom...általában egy sci-fi horrort nézve, nem szokott megszakadni az ember a röhögéstől. :lol: És nem a jelmez milyensége volt a jókedv tárgya, hanem maga lény....űbergagyi, azon csak nevetni lehetett. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom...általában egy sci-fi horrort nézve, nem szokott megszakadni az ember a röhögéstől. :) És nem a jelmez milyensége volt a jókedv tárgya, hanem maga lény....űbergagyi, azon csak nevetni lehetett. :)

Pontosan. Az egy szar volt, egy fos, egy hányadék. Az alienek megcsúfolása. Egy alien klón filmben tökéletesen megállta volna a helyét. Ha egy Pitch Blackben, vagy Karnoszaruruszokban, vagy akármilyen Alien által ihletet műben látom, azt mondom: "nagyon frankó, bár lerí róla, hogy az alienek ihlették". Az alien filmben iszonyúan festett.

 

Oldi: az speciel se jelmez, se műanyag nem volt :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Bourne-ultimátum

 

Nálam az év filmje! Persze ehhez kell az első két rész is meg hogy szeressük az ügynökös filmeket, de nagyon komoly befejezése az egész történetnek. Gondosan elvarrt szálak, nem szájbarágós és mindenféle sallangtól mentes. Én igencsak nagy '24' néző lettem az elmúlt időben, ahol már tényleg sokféle módon verték át a nézőt és sokszínű ötlettel álltak elő az ügynökös témákban. Ezek után jó néhány mozifilm már csak erőlködésnek hatott számomra, amik csak másolják Jack Bauer kihívásait. Mégis itt van Jason Bourne (mindegyik neves ügynök nevének kezdőbetűi JB?:)) és képes újat vagy inkább fogalmazzunk úgy, hogy mást nyújtani.

Ha a Die hard 4.0 vagy az új James Bond csak fele ennyire lettek volna jók...:lol:

Régen izgultam így film alatt, talán az ep3 volt utoljára ami (persze hatványozottan) hasonló feszültséget generált nálam.

 

Erősen ajánlott A Bourne-rejtély és A Bourne-csapda megnézése az Ultimátum előtt.

 

100%

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.