Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Megnéztem ma a Death Proof-t.Szerintem ez Tarantino legrosszabb fílmje.Nem is csodálom, hogy megbukott.Olyan szinten elhúz jeleneteket, hogy néha majdnem elaludtam.Kurt Russell sem egy nagy szám.A két kocsi ér valamit benne a hörgős V8-asokkal.

Remélem a Planet Terror jobb lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Planet Terror a vicces zúzós horror. Sztem vicces lett, én fel tudtam rajta nevetni többször is.

Ezzel egyet értek. Olyan mint a Hullajó. Idétlen, véres zombihent mai kivitelben. Már csak a kivágott tíz percre lennék kiváncsi :D

A Proofot még nem láttam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem ma a Death Proof-t.Szerintem ez Tarantino legrosszabb fílmje.Nem is csodálom, hogy megbukott.Olyan szinten elhúz jeleneteket, hogy néha majdnem elaludtam.Kurt Russell sem egy nagy szám.A két kocsi ér valamit benne a hörgős V8-asokkal.

Remélem a Planet Terror jobb lesz.

Hát én is valahogy így voltam vele. Voltak benne szép jelenetek, de összeségében nem volt nagy szám. Kurt viszont sztem nagyon nagy volt. Viszont a legvégén azt hittem agyvérzést kapok... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Death Proofban ami ér valamit az a végén az autós-üldözés meg a közepén a "gázolás"... egyébként meg röhej, hogy pont egy Tarantino filmben legyenek ennyire unalmasak és idegesitőek a párbeszédek. A Planet Terror viszont 10/10-es film nálam :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Death Proofban ami ér valamit az a végén az autós-üldözés meg a közepén a "gázolás"... egyébként meg röhej, hogy pont egy Tarantino filmben legyenek ennyire unalmasak és idegesitőek a párbeszédek. A Planet Terror viszont 10/10-es film nálam :D

Remélem hamar megjelenik itthon dvdn. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.