Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ilyen nálam is volt, hogy az első kb 10 perc alatt megutáltam a filmet.Mégpedig az Amerikai pitét.Mindenki mondta milyen jó film adta tv mondom megnézem.Elkezdem nézni, erre az elején egy házibuliban két tinédszer ránéz egy képre amin egy hölgy van, és azt mondja az egyik a másiknak: "De megbasznám."Ez annyira durva volt nekem, hogyazonnal tv kikapcs.Egsezrüen nem illett ez a durva szöveg oda.Ja éds hozzá kell tenni, hogy pedig nekem elég mocskos szám van néha, és még így is sokkolt.Azóta nem vagyok hajlandó megnézni, akárki győzköd is.

 

A 300 engem sem érdekel de ha fent lesz torrenten egy letöltést megér.Maga a story nem érdekel.Perzsák stb...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát azt a sz*rságszériát én is rühellem.

Káromkodós filmnek ott ven nekem a Vaklárma bár az már más tészta. Azon mindig szétröhögöm magam. :)

 

"- Megvakultam mert valami részeg állat belevezette a kocsit egy tűzcsapba! Egy életre megvakultam, ő meg kapott hat hónapot felfüggesztve! De én azt mondtam b*ssza meg , le van sz*rva ott ahol van, b*ssza meg!

"- Egyre ocsmányabb a stílusod!"

"- Na és, b*ssza meg! Le van sz*rva!"

"- Most meg mi van?! Valami bajod van b*szd meg?! A feleséged kirúg b*szd meg! A főnököd kirúg b*ssza meg! B*sszák meg az egészet, mi b*szd meg?!"

"- Ez az b*szd meg!"

 

:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 300 pedig épp az akart lenni aminek a rendező megálmodta. A DVD extráiban tökéletesen elmondta a lényeget. :)

Én a mai napig várom azt a werkfilmet, amiben egy rendező közli, "hogy nem igy akartam, nagyon rossz lett ez a film, és mindenkit utálok a stábban; ne is lássam őket többet" :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennél nagyobb hülyeséget is ritkán lehet olvasni, Hogy :

" ...Ezért nem nézzem meg a 300-at"

 

Mindegy. Nem tudod mit hagysz ki.

Bocs, rosszul fogalmaztam, szóval nem a Sin City hangulata miatt nem nézem meg a 300-at, hanem azért, amit az első mondatban írtam. A trailer nem jött be, és amit hallok róla, hát bocsi, de nekem finoman szólva sem kell egy "Tesztoszteronfilm", mert ezeket utálom... lehet, hogy vannak, akiket feldob a vég nélküli öldöklés, történet nélkül (és még a történelmi kereteket sem tartja, ahogy hallottam...) néhány jó beszólás, meg hangorkán, nekem ez kevés a jó filmhez. Ha nekem valaki azt mondja, hogy nézzem ezt meg, mert bár nincs története, de full akció, és "pop-corn múúúvi" akkor eleve kizárom, hogy én ezt valaha a büdös életben meg fogom nézni, egyszerűen azért, amiért egy heteroszexuális ember nem megy be a Kék osztrigába. Nem az én műfajom, és ezért lehet naívnak vagy kicsinyesnek gondolni, de nem akarom kínozni magam ezzel a filmmel, ennyi... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát: Azért a 300 messze nem annyira zúzos film, mint amennyire mondják. A két órás filmben jó ha nettó tiz perc akció akad és akkor talán már sokat is mondtam. Másrészről a Thermopülai csata szinte üvölt a mitikus, felnagyolt feldolgozásért... és ezaz üvöltés már egészen korán értő fülekre talált: gyakorlatilag az ókor óta divat túlmisztifikálni ezt az ütközetet és épp ezért egyáltalán nem baj szerintem, hogy nem a történelem hanem a legenda felől közelitették meg a filmesek. Gondolom Zrinyi Szigeti veszedelmét sem hajitod csak azért a sarokba, mert nem elég történelem-hű és túlspilázza, túlheroizálja a témát... néha kellenek az ilyen "larger than life" sztorik is.

 

Ott van ellenpéldának a 'The 300 Spartans' cimü 1962-es film... na az például a történelmi oldalról közelit és valami piszkosul unalmas és béna pár tömeg-jelenetet leszámitva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oks Donát, értelek. Nem a te stílusod. :) Ez esetben a Transformerst se nézd meg, mert ugyanolyan sz*r. :S

 

 

Bomarr: Nem egészen erre értettem :) A nyálcsöpögtetéseket én is rühelem az extrákban, de én arról beszéltem amit a rendező felvázolt az elképzeléseiről. Tökéletesen kijelentette, hogy nem szándékozott történelmi filmet csinálni. Sok saját dolgot vitt a filmbe ami ellentmond a történelmi hűségnek. Na erre alapoztam a korábbi megjegyzésemet :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr: Nem egészen erre értettem :) A nyálcsöpögtetéseket én is rühelem az extrákban, de én arról beszéltem amit a rendező felvázolt az elképzeléseiről. Tökéletesen kijelentette, hogy nem szándékozott történelmi filmet csinálni. Sok saját dolgot vitt a filmbe ami ellentmond a történelmi hűségnek. Na erre alapoztam a korábbi megjegyzésemet :)

Hát igen, mondjuk durva is lett volna, hogyha egy olyan filmet, amiben ilyen-olyan szörnyeket gyaknak történelmi filmnek készült volna :P Nekem bejött ez a koncpeció. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

amiért egy heteroszexuális ember nem megy be a Kék osztrigába

Hehe, lol, valami ilyesmit mondott az egyik haverom is erre a filmre.

Na de azért van abban a filmben olyan jelenet is, amit csak a Nudibárban láthatsz :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hehe, lol, valami ilyesmit mondott az egyik haverom is erre a filmre.

Na de azért van abban a filmben olyan jelenet is, amit csak a Nudibárban láthatsz :)

Hát ennyi erővel mindenkit köcsögnek lehet titulálni aki a nyolcvanas években Schwarzenegger filmeket nézet :S Szánalmas.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ennyi erővel mindenkit köcsögnek lehet titulálni aki a nyolcvanas években Schwarzenegger filmeket nézet :S Szánalmas.

Hát éppen ez az, hogy Schwarzi, meg Stallone filmjeiben ugyan ez volt a hangsúlyos, azokat meg lazán megnézik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát éppen ez az, hogy Schwarzi, meg Stallone filmjeiben ugyan ez volt a hangsúlyos, azokat meg lazán megnézik.

Sznobság. Erre ezt lehet mondani, mást nem.

Lefogadom, hogy az ócsároló illető simán megnézi ezeket a filmeket, csak nem tud magával mit kezdeni aztán darálja a hülyeségeit. A másikat meg "köcsögözi" ha említést tesz róla.

 

Szóval nyugodtan lehet nézni 300-at, buzi attól még nem lesz senkiből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én nem érzem magam attól sznobnak mert nemcsípem mondjuk Jean Claude Van Damme filmjeit.

Nem is kell így érezni, csak ne magyarázd meg, hogy mennyire sz*r két perc ránézés után :)

 

Amúgy az Időzsaru szerintem ütős kis mozi volt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

csakis a Ford Fairlane üthet a legnagyobbat. :)

Ahhoz még nem volt szerencsém. Talán majd vmikor meglesem. :)

 

Az Időhekust én is bírom de még a "Tökéletes katona" és a "Tökéletes célpont" is bejön igaz utóbbi nem annyira mint az előbbiek.

Karatézósból meg a "Véres játék" olyan ami még tetszik.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, végre megnéztem az Amerikai falfirkát. Aranyos kis lötyögtető mozi, elmesélt nekem egy olyan kultúrkört amit azelőtt bevallom egyáltalán nem ismertem. Igazából egy hatalmasnagy vallomás a film, főleg a végén a fényképes rész...

A balesetes versenyző, az író, meg az üzletember szerintem eléggé Lucas arcai... legalábbis utólag vissznézve

Egyszermegnézős, de egyszer kötelező megnézni.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Na idefigyeljetek, Ti sz*rkeverő f*szkalapok" :) Nézd meg Rog, tuti nem fogsz csalódni.

 

-Elnézést! Megtudná mondani merre van a kínai mozi?

-Menj vissza Michigenbe, s*ggfej!

-De mi Wisconsinból jöttünk!

-Aham...én meg az apám f*rkából. Na tünés.

 

:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.