Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Az audiokommentárokból kitünik, hogy Bruckheimer nagyon "profi", hihetetlen hozzáértéssel tud beszélni a filmkészités szervezői részéről... de ugy egyébként a filmek 'lelkéhez' nem sokat ért... a nevéhez köthető kevés számú jó film (például a Sólyom végveszélyben), föleg a rendezőknek köszönhető. Mert ha nem egy Ridley Scott, hanem egy Michael Bay áll a kamera mögé abból olyan fertelem lesz mint a Pearl Harbor... Bruckheimer ide vagy oda.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis The Dark Knight:

"Bruce a Wayne Művek egyik garázs épületét használja majd a barlang helyett. The Dark Knight című film sztorija ott folytatódik, ahol a Batman Begins utolsó jelenete befejeződött. Bruce barátunk egy gyönyörű belvárosi lakásban fog lakni, mivel a kastély még nem épült (újra) fel. Szerintem barlangról pedig csak akkor érdemes beszélni, ha a kastély már kész. És mivel Bruce deszkákkal szögelte be a kutat, kötve hiszem hogy barlangászni szeretne, mivel az egyetlen bejárat a vízesésnél van. Zuhany (aranyeső) pedig biztos van abban a luxuslakásban. A film elején Bruce még az első Batman jelmezt (Batman Begins-es cuccot) viseli, és a történet folyamán kifejleszt egy új, jobb holmit, ami felváltja majd a Begins-es rucit. A Batpod-nak pedig nagyon durva hangja van."
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki nem csípi Bay filmjeit annak jóhír hogy a jelen állás szerint Mike Newell fogja rendezni a Prince of Persia-t.Na neki aztán tényleg nincs sok jó filmje.

Engem mondjuk egy olyan film, aminek Prince of Persia a címe, már alapból nem nagyon érdekelne, még akkor sem ha Scorsese rendezné... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap megnéztem a szellemlovast. Szerintem tök jó volt! Simán megállja a helyét a képregényfilmek között, sőt, az egyik legjobb.

 

Remélem lesz folytatás. Eva Mendes pedig..... :para:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eva Mendes pedig..... :para:

Hát, szerintem ő volt az egyetlen értékelhető pontja a filmnek. Bár úgy hallom, a rendezői változat (vagy SE, a lényeg, hogy kibővített) jobb. Én viszont csak a mozisat láttam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, szerintem ő volt az egyetlen értékelhető pontja a filmnek. Bár úgy hallom, a rendezői változat (vagy SE, a lényeg, hogy kibővített) jobb. Én viszont csak a mozisat láttam.

9 percet hozzáraktak, de sajnos ugyanolyan rossz maradt, mint a moziban volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 percet hozzáraktak, de sajnos ugyanolyan rossz maradt, mint a moziban volt.

Hát akkor ezek szerint rosszúl hallottam. Kivétel, ha az a 9 perc Eva Mendes sztriptíz show. Azzal fel lehetne dobni a filmet :para:

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma megnéztem A herceg menyasszonyát (a múlt héten vettem fel, de csak most volt rá időm), és teljesen jó volt. Jó kis történet, remek humor, váratlan fordulatok - megfelelő arányban. És tényleg stílusban eléggé hasonlít a Csillagporhoz. Tetszett. Nem is értem, hogy nem láttam ezt már előbb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.