Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Hát én a Predator helyébe messze elkerülném ezt a bolygót. Bolygót, melyen John Rambo tevékenykedik. :) Persze ameddig Chuck Norris a szabadságát tölti. :D Szóval a Föld nem "játszótér". A temetőjük. :D

 

Node némi komolysággal is rendelkezvén....szerintem jó filmet fogunk látni. Én legalábbis remélem, hogy némi lelkizés azért lesz benne, de mint a korábbi Rambo filmekre jellemzően, ez is a "lehetetlen" akciókról fog szólni, mert ha túl komoly lenne akkor furcsa mód valami "saját burleszké" válna. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor elöszőr megláttam az öreg Stallonét Rambo szerelésben(csak 60 éves már) szánalmasnak tartottam.De most már nem.Furcsa mód a trailer alapján tetszik.Még az is lehet, hogy moziban nézem meg.

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, fákkal és lávafolyóval (bár a minőség miatt nem látszik, a rendező fákat is említ a jelenetben. De a lávafolyó tisztán kivehető). Mindenki Tatooine-nal jön... :lol:

Akkor inkább Mustafar vagy Geonosis.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, nemrég érkeztünk meg a Beowulfról és majdhogynem mindketten az állunkat kerestük valahol a széksorok között.

Kérem szépen a Real-D alázza a sima mozikópiát. Nem kicsit, nagyon. :)

Ehhez még hozzátársul, hogy a film 3D-ben ment és annak láttán az ember köpni-nyelni nem tudott. Nah röviden ennyi egyenlőre. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Animált mese :) Nézhető, aranyos, már ha az lehet egy néhol horrorisztikus sztori, de tényleg a technika volt a lényeg, szerintem nem maradt egy üres hely sem, időben kellett foglaltatni a neten helyet :( Egy élmény volt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Maga a film milyen volt? :D

Ha hasonlóságot kéne keresnem akkor én leginkább a hősiességében a 300-hoz tudnám hasonlítani, plusz megspékelve egy temérdek fantasy legendával. :(

Nem tudom, hogy ha sima mozikópiáról kéne nézznem, mennyire fogott volna meg a film, de per pillanat ezt a filmet 3D-nek szánták. Erre tökéletes példát mutattak a "kamera" kezelések. A nagytotál képektől kezdve az úsztatott kameramozgatásig szinte minden majd leugrott a mozivászonról. Egyedüli negatívum talán az ezzel a technikával kapcsolatosan, hogy gyors, keresztírányú mozgások megjelenítésére nem alkalmas, illetve erősen elmosódottá teszi a jelenetet. De ezen kívül mindenre. :D

Kisszívemmel rögvest a film után beleképzeltük magunkat egy 3D-s Star Warsba és megegyeztünk abban, hogy egy pod race verseny, illetve némi aszteroidafogócska milyen pöpecül nézhet is ki így a vásznon . :D

Szóval aki kíváncsi a filmre az még a kicsit borsós jegyár mellett is nézze meg, mert egy élményt hagy ki máskülönben. :) Az animált szereplők főleg a nappali jeleneteknél nagyon realisztikusak, bár némi csiszolás itt-ott ráfért volna a kifejezésükre. Még jelenleg se tudom teljes mértékben eldönteni, hogy melyik tetszik jobban a karakterek ábrázolásmódjában, a Final Fantasy vagy pedig a Beowulf.

Innentől bizakodva várom az Avatart, merthát ugye az is egy ilyen full 3D-s mozinak igérkezik. :)

Szerkesztve: - Oldfighter
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aliens vs Predator Requiem TVSpot, benne a predatorok bolygójával:

 

Elég hangulatos lett ez a kis tv spot. A bolygóról meg annyit, hogy egész hangulatosnak néz ki így első ránézésre, de szerintem rendes minőségben sokkal jobb lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.