Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Éppen puszit ad neki a predalien :)

Mármint valóban, mert ez a predalien-királynő így fog szaporodni. Csókkal közvetlen implantálja a petéket, szóval sztornózva lesz a tojás meg az arcmászó.

 

A sátorban levő szétdurranó néninek mi a baja? :D
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen puszit ad neki a predalien :)

Mármint valóban, mert ez a predalien-királynő így fog szaporodni. Csókkal közvetlen implantálja a petéket, szóval sztornózva lesz a tojás meg az arcmászó.

Ja de én a trailerben szereplő nénire gondotam, de ez is érdekes. Most jön két film is, és máris klisét csinálnak egy dologból: sátorban ordító néni... :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja de én a trailerben szereplő nénire gondotam, de ez is érdekes. Most jön két film is, és máris klisét csinálnak egy dologból: sátorban ordító néni... :D

A Cloverfieldben valami vírus fog elszaporodni a szörny felbukkanásával. Állítólag. :S

De még majd utánanézek és akkor okosabbak leszünk :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kisebbek nem voltak? :)

Ez a Starship Troopers 3 akar lenni? Mert szerintem a remek rész már most elfelejthető... :)

Sajna nem voltak :D Nem tudom miért így rakta be őket :S De a http://www.starshiptroopers3.net/ elérhető nagyobb méretben is. :D

 

Nem tudom miért kéne felejtősnek lennie? A második részt azt igen, el lehet felejteni, de mint ahogy a rendező is mondta ez a film az első részre fog hajazni. :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Húú az első hentelős film amit láttam.Még a Ryan elött.Ebben láttam előszőr széttépett testeket.Nekem tetszett.A maga bárgyú módján bemutatta milyen szörnyű egy háború.Remélem a 3. ugyanolyan jó lesz mint az első.Rico visszatér.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajna nem voltak :D Nem tudom miért így rakta be őket :S De a http://www.starshiptroopers3.net/ elérhető nagyobb méretben is. :)

 

Nem tudom miért kéne felejtősnek lennie? A második részt azt igen, el lehet felejteni, de mint ahogy a rendező is mondta ez a film az első részre fog hajazni. :oops:

Nekem nem nagyobbak, kisebbek kellenek :D

Éppen a 2. rész miatt nem tudok bizalmat szavazni a 3-nak. Azért az 1. rész mögött mégis egy Paul Verhoeven állt, aki azért nagyobb név a szakmában, mint Edward Neumeier elsőfilmes rendező, akinek a második rész csodálatos sztoriját is köszönhetjük. És ennek a sztoriját megint ő írta. De egye fene, ha Jolene Blalock is kap egy zuhanyzós jelenetet, akkor megnézem :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg szeretném vásárolni a Sólyom végveszélyben című filmet dvd-n.Voltam már sok helyen(Media Markt, Saturn, Elektroworld), de sehol nincs.Hol tudnám ezt a filmet megvenni?Van még valami nagy dvd-film áruló cég?

Megrendelheted az Xpress-ről 3990 Ft-ért. Ha személyes átvételt kérsz, akkor a VII. kerületi boltjukban át is veheted.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.