Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Az ünnepek alatt, csak háromszor sikerült megnézni a Batman Beginst. Valami szenzációsan megcsinált gyönyörűség ez. Az SW után ez lett a kedvencem, pedig az 'eredetit' ki nem állhatom.

 

A világok harca után a Dark Knight lesz a legközelebbi film, amiért moziba fogok látogatni. Megnézzük együtt, Bomarr? :P

 

I like Bat!!!! :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kit érdekel? Értsd jól! :cool:

Téged érdekelt mert te kérdezted hogy minek írtam.

Azt meg ki mondta hogy nem értettem jól? Nagyon jól tudtam hogy mire gondoltál. Már viccelni se lehet?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet viccelni, de ilyen sz*r poénnal ne jöjjünk már elő. :cool: Legalábbis nekem ne. Szerintem evidens mire gondoltam ezzel, Te meg jösz a baseball ütővel. Lehet, hogy azt is jelenti, de semmi köze az eredeti felvetésemhez. Ne haragudj, de ezt most nem tudom értékelni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem evidens mire gondoltam ezzel, Te meg jösz a baseball ütővel.

Most írtam hogy evidens volt nekem hogy mire gondoltál arról meg nem tehetek hogy nem vetted a lapot.

Az meg nézőpont kérdése hogy kinek sz*r és kinek nem és azt se vártam hogy értékeld.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Off: a Bat magában nem csak ütőt jelent, és a baseball előtaggal specializálodik csak? :cool:

 

On: megnéztem az ünnepek alatt a Legenda vagyok-ot, hát a végét nem díjaztam. A CGI-n nem akadtam ki, jók voltak az elgondolások, és a kutya is szimpatikus volt. :D Csak úgy éreztem, mintha a levegőben hagytak lógni pár kérdést.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bat magában nem csak ütőt jelent

OFF

Azt jelenti csak a baseball jutott először eszembe róla most meg jól ki is ütöttem vele magam de inkább hagyjuk ezt az egészet.

ON

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még nem láttam a Batman begins-t, mert az előzmények után egyszerűen az egész témára nem voltam kiváncsi, de most már isten bizony megszerzem valahonnan és meg fogom nézni, mert kedvet csináltatok hozzá.

Nagyon érdemes megnézni! Remek történet, látvány és zene! Eszméletlen jó film. :cool: A korábbi batman filmeket pedig felejtsd el. Közük sincs ehhez.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most írtam hogy evidens volt nekem hogy mire gondoltál arról meg nem tehetek hogy nem vetted a lapot.

Az meg nézőpont kérdése hogy kinek sz*r és kinek nem és azt se vártam hogy értékeld.

Hát ha evidens volt mire gondoltam, akkor legalább valami értékelhetővel állhattál volna elő, nem ilyen hülyeséggel. :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Könyörgöm hagyjuk ezt a témát mert így nem terelődik el róla a szó és az nem tesz jót senkinek se. Egyszerűen hiba volt elkezdenem az egészet.

Meg bármennyire hülyén hangzik is Ody még dupla szívességet is tett nekem azzal hogy letolt de az már egészen más témájú. :cool:

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem meg ilyen módon nem lehet mások humorérzékét beszabályozni :cool:

Én kinek mi a sz*r.

Most mindig be fogsz írni valamit, ha netalán kritikát fogalmazok meg? :D Beszélgettünk Rog-al, én szilárdan képviseltem az álláspontomat. Nem kisgyerek már, aki ilyen alap dolgokat ne tudna feldolgozni, és helyre rakni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én Odyval értek egyet, a 21. század egyik legjobb filmje.Ha alapból nem Katie Holmes-al kezdték volna, tökéletes lenne.

Nekem az SW után a második kedvencem lett. Darkos, a képi világ nagyon jó, és a zene az valami fenomenális! Sok helyen lúdbőröztető az összhatás.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.