Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Kiadták már ezt a kutya harcost DVD-n? Egyébként a Descentet csak ajánlani tudom oldie. Poénok ugyan nincsenek benne, de attól még nagyon jó kis horror.

Igen, 990 ért meg lehet venni....vagy hasonlóan hozzám -tom nem a reklám helye :D - le lehet tölteni. :D

Én anno a Descent "testvérfilmjét" láttam, a Cave-et. Sokan lehúzták, de nekem bejövős film volt.

Amúgy nem kell humorosnak lennie, de ebben a Dog Soldiersben nagyot ütöttek a beszólások. :D

Amúgy tervezem még ezen az angol fronton megnézni újból a 28 nappal később-et, illetve a folytatását, amit még nem láttam, de érdekel, a 28 héttel későbbet. :D

Tényleg érdekes, hogy az angolok mennyivel többet törődnek a karaktereik bemutatásával. Mondhatni "szerethetővé" vagy éppen "utálatossá" teszik őket, de semmikép se semlegessé. :D Persze vannak amcsi hasonszőrű filmek melyek jól kezelik ezt a fajta filmes fogást, lásd a Romero zombifilmjeit ( Holtak....), de mégis az angolok hozzáadnak némi pluszt, ebben az esetben az abszurd poénokat. :D

Persze én sose vártam el, hogy a karakterek kidolgozásával menjen el egy látványfilm (számomra az akció-horror ebbe a kategóriába tartozik) de ha már foglalkoznak vele, akkor azt angol mintára tegyék. A jelenlegi meglátásom szerint, megnézve a fent említett filmet, melyből kiindult ez az egész beszélgetés. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

AVP2 - 5/10

Hát tényleg elég kis gyengus lett. Ha kihagyták volna az embereket, akkor jó lett volna. Dehát a trailerben lelőtték a poént h

lebombázzák a várost, szal az sem volt meglepetés
Az elsőben a predator pozitív karakter volt, itt nem éreztem igazán. Nagyon mozgott a kamera. Nem használták ki a lehetőségeket. Ennyi Alien, és csak egy Predator...kár. És a végén a "cliffhanger"...de rossz. Hát nem hittem volt, de jobb az első. :D

 

Rambo - 8/10

Nagyon állat lett. Mostnéztem meg, és úúú. Hát Stallone azért tud. Nekem a Rocky is bejött, és ebben sem csalódtam. Szépen felvezetett történet, a végén egy iszonyatos írtással!A lelkizős részek is bejöttek. Sztem nagyon ott volt a film. Már szedem a soundtracket! :D

Jöhet Cobretti. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért kéne a Predatornak pozítiv karakternek lennie???? Arra meg gondolom megvolt az ok, hogy csak egy Predi jött tisztogatni. Nem akart túl nagy feltűnést, de azért az érdekes közjáték volt amikor felakasztotta és lenyúzta a trailerben is mutatott rendőrt. :D Ugye, az "ősi" ösztönök. Minden nyomot azért nem tűntet el. Már ami nem az ő dicsőítését hírdeti. :D

A kamerakezelési problémát megértem, bár nálam nem okozott gondot. A kép se volt sz*r, igaz, egy digitális teremben néztem és azért még a sötét részek is kivehetőek voltak.

Nekem tetszett a vége, ......remek utalás a jövőre tekintve. :D

 

 

A Rambot én is várom és jókat hallottam róla. :D

Mostmár valaki beszámolhatna a Cloverfieldről is, mert sokan "istenítik" azt is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kell, de azért valljuk be, az első részben erősen pozitív karakter volt, aki összefogott az emberekkel, csak fegyverest ölt stb...itt meg...nem csak... :D

Meg mekkora vicc már hogy a csávó

átszakítja az Alien hátulról, szinte a kevlart is, de őőő azért túléli. Na neeeee. :D Szóval azért voltak itt vicces dolgok.
:D

 

Miért kéne a Predatornak pozítiv karakternek lennie????
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt se ölt ártatlanokat. :D Legalábbis az ő szemszögéből. Nem csak tisztogatni jött, hanem a "hobbisportját" is alaposan űzte. :D

 

A srácnak meg csak a vállát szúrta át :D Fontos szervet nem ért a döfés.

 

Nem kell, de azért valljuk be, az első részben erősen pozitív karakter volt, aki összefogott az emberekkel, csak fegyverest ölt stb...itt meg...nem csak... :D

Meg mekkora vicc már hogy a csávó

átszakítja az Alien hátulról, szinte a kevlart is, de őőő azért túléli. Na neeeeee. :D Szóval azért voltak itt vicces dolgok.
:D
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha meghal valamelyik színész akit kedvelek akkor előszedem azokat a filmjeimet amikben szinkróztak és elütögetem valahogy velük az időt. Ma ezzel foglalkoztam, holnap megnézem a Bérgyilkosokat, aztán valamikor a Zorro álarcát, a Hetediket és a három bővített GyU-t igaz az utóbbi négyet pont mostanában néztem meg legutóbb.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ízelítő A Cloverfieldből. A hivatkozás elsődlegesen a "Monster revealid" vidire utal. Pár snitt erejéig látható a szörny. :D

 

http://movies.yahoo.com/movie/1809873032/ video/6228183;_ylt=Ary1fYY0Psa1AaRpvClxoFBfVXcA#6228183

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Thing-A Dolog

 

 

Egy régi klasszikus, régi filmes fogásokkal és sajna jelentősen eltérő sztorivezetéssel mint a könyv. Ez nem is lenne baj, csakhogy az ötletet már más film is ellopta -erről már ejtettem pár szót korábban is, és csak megerősíteni tudom, hogy én egy sivatagos filmre is emlékszem melyben egy pókszerű lény garázdálkodott és hasonlóképp nyírták ki mint a Dolog könyvváltozatában.

Rossznak nem mondanám a filmet, de tényleg inkább klasszikus filmről beszélek mint egy vérbeli horror-ról. :lol: Minden esetre valszeg formabontó lehetett a maga idejében. :)

 

"Levezetéskép" még megnéztem délután a Sólyom végveszélyben-t. :) Újat nem tudok róla mondani, nagyszerű háborús film még mindig. :)

Szerkesztve: - Oldfighter
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor kábé 14 évesen megnéztem akkor nagyon bírtam de amikor tavaly újra megnéztem akkor meg már nem jött be. Furi.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ízelítő A Cloverfieldből. A hivatkozás elsődlegesen a "Monster revealid" vidire utal. Pár snitt erejéig látható a szörny. :lol:

 

http://movies.yahoo.com/movie/1809873032/ video/6228183;_ylt=Ary1fYY0Psa1AaRpvClxoFBfVXcA#6228183

Csak saját felelőségre!

 

 

 

 

És ezt is! :)

Túl nagy poént nem lőnek le a videók, tudjuk, hogy szörny lesz a Cloverfieldben, ezekben a vidikben meg látszik is belőlük valami.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.