Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Tök mindegy, mit üvölt, de véleményem szerint Rambo elbújhat vérspriccelés és folyó vérmennyiség tekintetében Sweeney Todd mögött :P:lol:

Még nem is láttad Mr. Rambot! :P No majd szépen le leszel ültetve majd elé. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy is volt az pár hónapja Ody???

 

Majd sörrel és haverokkal nézed meg? :P

 

Mégse volt olyan gagyi mi? :P

Az a kép nagyon gáz volt Ramboról anno, de különösebben nem is érdekelt. Sörrel néztem, de haverok nélkül. :P Bulifilm. De persze az év flmje cím csak a jelenlegi állapot....a nagyágyúk később jönnek. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még nem is láttad Mr. Rambot! :lol: No majd szépen le leszel ültetve majd elé. :P

Elég volt néhány előzetes hozzá :P No majd ha a többi több tucat filmet megnéztük, amik be vannak már tervezve, talántán :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Láttad már, MissKarrde? :P

Már én is nagyon szeretném látni, talán a jövő héten menni fog.

Igen, pénteken láttam :lol: Mindenképpen érdemes megnézni, ha bejönnek a musicalek és persze a sötét hangulatú sztorik :P A zene oké, bár egy-két daltól eltekintve nem mászott a fülembe a muzsika, de hallgatható, főleg ezekkel a színészekkel :D A színészek remekek, az egész film kicsit valószerűtlen hatást kelt a nem túl valóságosnak tetsző díszleteivel, helyeivel, no meg a szinte szappanoperába való fordulataival, de hát milyen legyen egy musical? :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor pár hónapja megnéztem a trailerjét rögtön eszembe jutott Transformersből a maszturbálós duma és összevontam a kettőt. Akkor jókat röhögtem ezen a poénon. :lol:

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor pár hónapja megnéztem a trailerjét rögtön eszembe jutott Transformersből a maszturbálós duma és összevontam a kettőt. Akkor jókat röhögtem ezen a poénon. :lol:

Valami hasonló idiótizmussal játszik ebben a filmben is. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, pénteken láttam :P Mindenképpen érdemes megnézni, ha bejönnek a musicalek és persze a sötét hangulatú sztorik :lol: A zene oké, bár egy-két daltól eltekintve nem mászott a fülembe a muzsika, de hallgatható, főleg ezekkel a színészekkel :D A színészek remekek, az egész film kicsit valószerűtlen hatást kelt a nem túl valóságosnak tetsző díszleteivel, helyeivel, no meg a szinte szappanoperába való fordulataival, de hát milyen legyen egy musical? :P

Tim Burton-től nem is várok mást, mint egy teljesen valószínűtlen történet álomszerű bemutatását :P És teljesen belefér, hogy ez most egy rémálom :D Egyébként is, a musical-ek jöhetnek, mert szeretem a zenét, és Johnny Depp is jöhet minden mennyiségben! Egy másik Burton-musical, A halott menyasszony is nagyon tetszett, ahol ő volt a főhős szinkronja, és a zene is jó volt.

Szóval nagy érdeklődéssel várom a filmet :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Halott menyasszony nekem is tetszett, moziban néztem anno :lol:

Burton filmjei egy-két kivétellel mindig jöhetnek nálam is, nem is szólva az általad felsoroltakkal :P

 

Á, hogy én mennyire drukkoltam Marion Cotillardnak :P Mivel láttam, és engem teljesen lenyűgözött :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sweeney Todd-al egy a baj, hogy broadway musical és mint az összes ilyenben itt is borzasztó középszerüek a betét-dalok. A Karácsonyi lidércnyomáshoz nem is hasonlitható ilyen szinten... még szerencse, hogy a zenén kivül abszolut kiemelkedő film.

 

Ez az idei Oscar egyébként szép nagy meglepetés: magát az átadót nem néztem, de a dijazott filmek/szinészek mind valóban kiemelkedőek. No country for old men, mint legjobb film, Javier Bardem, mint legjobb mellékszereplő! Remek! :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az a vénemberes csak ímmel-ámmal jött be. A színészek jól játszanak benne de szerintem az a psycho hapi lehetett volna psychóbb is. Csak dumált járkált vezetett érmézett meg még lődözött egy párat a gázpisztolyával és annyi.

Félig-meddig untam az egész filmet.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem óriási meglepetés a "No country..." győzelme. Abszolut nem az az Oscar-kompatibilis film. Nincsenek benne látványos érzelmek, nagy drámák, se monumentalitás, se valami elnyomott kissebség/fogyatékosok... teljesen messze áll az Oscar témáktól, ráadásul tele van nihilizmussal. Inkább amolyan réteg-film. Én szinte tutira vettem, hogy az Atonement-et választják, mert az tényleg tipikus Oscar film (jó értelemben) és nyert is volna valszeg ha nem lenne minden izében brit. A legjobb film dija pedig csak nagy ritkán vándorol külföldre. De most ezzel nincs is baj imho... a 'No country...' nagyon megérdemelte.

 

A közönségfilmeket meg gondolom azért kerülik a dijak, mert mostanában rossz közönségfilmek készülnek :lol:

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja a másik nagy meglepi nekem az a Once betétdal győzelme. Egy ír musicalről van szó, aminek semmi köze a szirupos amerikai musicalekehez amikor a postás és a kuyta is együtt szteppel a betétdal közben az utca közepén... visszafogott, emberi és nagyon szép... már azt kissebb csodának tartottam, hogy bekerült a jelöltek közé, nade hogy nyerjen is! :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végignéztem a gálát, nem volt sok meglepetés.Talán a Bourne Ultimatum 3 győzelme ami igazán meglepett.

Bomarr: Nagyon örültem hogy az a szám nyerte el a legjobb betétdal címet, a többi jelölt számomra kritikán aluli volt.

 

A pali aki megnyerte a férfi főszereplő díjat az ki?Ez volt a második Oscar győzelme, de még életemben nem hallottam róla.A No Country győzelmeinek külön örülök, Javier Bardem nagyon megérdemelte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az idei Oscar egyébként szép nagy meglepetés: magát az átadót nem néztem, de a dijazott filmek/szinészek mind valóban kiemelkedőek. No country for old men, mint legjobb film, Javier Bardem, mint legjobb mellékszereplő! Remek! :P

Jaja, volt pár meglepi, de ezek jó értelemben voltak lepetések :lol: Én néztem a díjátadót, szerencsére nem volt unalmas, eddig az előző kettőt láttam, és mindenképpen jobb volt azoknál, gálaszinten is. Nem húzták el, hat előtt pár perccel ért véget, emlékszem, tavaly tovább tartott. No igen, itt nem voltam több perces könnyes köszönőbeszédek, ami szerintem csak jót tett a show-nak. Na jó, a főszereplőnőnk nem bírta ki teljesen, de legalább gyorsan elmondott pár aranyos mondatot, és lépett is a színről :P Azt hiszem, a kamerások nem is rá voltak beállítva, pedig hát a GG meg a Bafta után maximális esélye volt (oks, rontott rajta a honnanvalósága).

Ami még tetszett, hogy a betétdalnál a nyertes pár hölgy tagja nem tudta elmondani a köszönöbeszédét, de a szünet után a műsorvezető visszakísérte a színpadra :P Ilyen se nagyon szokott lenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A pali aki megnyerte a férfi főszereplő díjat az ki?Ez volt a második Oscar győzelme, de még életemben nem hallottam róla.

Pedig ő az "Utolsó mohikán" :P Daniel Day-Lewis neve a '90-es években viszonylag ismert volt, föleg az 'Utolsó mohikán' meg az 'Apám nevében' miatt, de azóta csak nagy ritkán tünik fel komolyabb szerepekben. Legutobb Scorsese "New York bandáiban" játszott nagyon jól egy óriási bajusz mögé bujva... ezt az új filmjét még egyenlőre nem láttam, de jó szinész ugyhogy látatlanban is megérdemli :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem, a kamerások nem is rá voltak beállítva, pedig hát a GG meg a Bafta után maximális esélye volt (oks, rontott rajta a honnanvalósága).

Igen a franciákat nem nagyon szeretik dijazni odaát, de most helyesen tették, hogy ezen változtattak :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát sajna éppen ez az Bomarr, hogy a réteg filmek nyernek. A nem vénnek való vidék pedig nem egy nagy blockbuster. Most majd szerintem csakis a gálának köszönhetően fog nézőket vonzani Európában.

Azt meg nem is értem, hogy miért mondod azt, hogy nincs sikeres közönségfilm. Elég lenne vetni egy pillantást a bevételi listákra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A pali aki megnyerte a férfi főszereplő díjat az ki?Ez volt a második Oscar győzelme, de még életemben nem hallottam róla.

Daniel Day-Lewis. Aki jobban tudja, segítsen ki, mert szégyenszemre nem emlékszem, hogy ír vagy angol születésű-e, de az rémlik, hogy Írországban él a feleségével, aki nem mellesleg rendező, és az író Arthur Miller lánya. Ritkán szerepel filmekben, legutóbb pont a felesége filmjében játszott, Jack és Rose balladája volt a címe, kis mozi. A bal lábam című filmmel nyert már egyszer, érdemes megnézni, mert jó film (egy fogyatékos festőről szól), pár filmje: Ártatlanság kora, Utolsó mohikán, New York bandái, Apám nevében. A bandás filmjét még nem láttam. Tulajdonképpen egy színészóriás :lol:

 

Utólag is elnézést, ha valahol hülyeséget írtam, ezt fejből pötyögöm be :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt meg nem is értem, hogy miért mondod azt, hogy nincs sikeres közönségfilm. Elég lenne vetni egy pillantást a bevételi listákra.

Egy szóval se mondtam, hogy nem készülnek sikeres közönségfilmek :P

 

Ha pedig az Oscar miatt többen ülnek be a "No country..."-ra már megérte dijazni :lol: Az Oscar feladata szerintem pont az lenne, hogy az értékes és jó filmeket dijazzák. Most ugy érzem idén teljesitették ezt a feladatot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.