Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Gondolom a mostani negyedik részre gondolsz. Még nincs sajna. Amúgy a "trilógiát" az elmúlt napokban töltöttem le. :P

Váááá hát persze hogy a negyedikre gondoltam. :P Iszonyat nagy kaszálós film! Jó az ilyen itthon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valahogy kikerűl engem Rambo.Múlt héten lekéstem.Elmentem az Arénába odaértem 2 percvcel kezdés elött, de annyian violtak a pénztárnál, hogy már nem érte meg sorba állni.Tegnap is majdnem elindultam, de akkor kezdődött a vihar.Lehet, hogy sose látom ezt a filmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekünk most hétvégére a New York bandái jutott. :P

Egész jó kis akció-vígjáték, remek karakterekkel. :P Azonban a nagy hepajt nem értem, miért volt annak idején olyan rendkívüli alkotás, nekem olyan nem a "hűdenagyfilm" benyomását kelti.

A színvilága viszont ragyogó. :P

 

Továbbá kisszívemnek megmutattam az Ideglelést. :P Szegénykém majdnem bealudt rajta, szóval valami "komolyabbal" kell majd tesztelnem. :D

Szerkesztve: - Oldfighter
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézesd meg vele a két Motelt. :P

Hú de utálom őket.

Áh, azon meg én fogok kiakadni. :P Nem bírom a vérszaftos horrorfilmeket. :P

 

No majd ha kijön a Cloverfield DVD-n akkor tuti nem ússza meg, hogy közösben megnézzük....akár ötször egymás után. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Továbbá kisszívemnek megmutattam az Ideglelést. :D Szegénykém majdnem bealudt rajta, szóval valami "komolyabbal" kell majd tesztelnem. :D

Hát legközelebb majd nem nappal nézünk ilyen filmet, különben is mondtam már, hogy a szörnyes, zombis, és a többi horrorokat nem csípem, az ijesztgetős filmek más kategória :D:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát legközelebb majd nem nappal nézünk ilyen filmet, különben is mondtam már, hogy a szörnyes, zombis, és a többi horrorokat nem csípem, az ijesztgetős filmek más kategória :D:P

No ebben pedig egy darab szörny, de annyi nem volt. :P:D

De oks, legközelebb majd éccaka mozizunk? Bírni fogod? :P:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No majd ha kijön a Cloverfield DVD-n akkor tuti nem ússza meg, hogy közösben megnézzük....akár ötször egymás után. :D

Azt szívesen meg is nézem :D De nem ötször egymás után :P

Egyébként javítok, a szörnyes filmek alól kivételt képeznek a Godzillás és más hasonlók, amit nem horrorok, pusztán rombolós, pusztítós, katasztrófás filmek :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemrég néztem meg az 1408-at. Abban nem szörnyek hanem szellemek vannak és szerintem még klausztrofób is. Paráztam is tőle pedig nem mondhatnám hogy elő szokott velem olyan fordulni amikor filmet nézek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemrég néztem meg az 1408-at. Abban nem szörnyek hanem szellemek vannak és szerintem még klausztrofób is. Paráztam is tőle pedig nem mondhatnám hogy elő szokott velem olyan fordulni amikor filmet nézek.

Megvan és jó, hogy mondod. :D Nagyon jókat hallottam róla. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek szerint bekerül a "kisszíveddel majd megnézeted" filmek közé? :D

Igen. :D Igazság szerint már terveztem is a közös nézést, csak kiment a fejemből a film. :D Mostanság a töltögetős koromat élem és lassan elkéne egy titkárnő a háznál aki rendszerezgeti a dolgokat. :P Kisszívem már múltkor ugyan kiválogatta a "közösen nézős" filmeket, de úgy tűnik a nyugdíjas korunk is kevés ahhoz, hogy a lista végére érjünk. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Apropó Rambo: hétvégén megnéztük a biztonsági másolatot, aztán meg Mel Gibson Apocalyptoját. Azért nem semmi, hogy hogy tolják fel folyamatosan az ember ingeküszöbét évről évre... emlékszem anno az Apocalypton hogy kivolt mindenki borulva hogy milyen durva, pedig a Rambo után nézve feltünöen vérszegény és visszafogott :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De azért ugye szóltok, ha lesz valami hír a Rambo DVD-ről? :D Oldi szerintem Te fogod először megtudni. :D

Az biztos, hogy a legdurvább a többi közül. Remélem valami überfa*a DD hangot kap. Mondjuk tuti nem kenődnék a falra ha meglepnének a DTS-el is. Ámbár lehet, hogy a hangtól mégis a falon kötök ki. :D

Annyi szent, hogy a bemutatótermekben tesztlemezként fog pörögni a lejátszókban. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Apropó Rambo: hétvégén megnéztük a biztonsági másolatot, aztán meg Mel Gibson Apocalyptoját. Azért nem semmi, hogy hogy tolják fel folyamatosan az ember ingeküszöbét évről évre... emlékszem anno az Apocalypton hogy kivolt mindenki borulva hogy milyen durva, pedig a Rambo után nézve feltünöen vérszegény és visszafogott :D

Ez tetszik! " Biztonsági másolat". :D

 

Én is rendkívül adok a "biztonságra". :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az biztos, hogy a legdurvább a többi közül. Remélem valami überfa*a DD hangot kap. Mondjuk tuti nem kenődnék a falra ha meglepnének a DTS-el is. Ámbár lehet, hogy a hangtól mégis a falon kötök ki. :D

Annyi szent, hogy a bemutatótermekben tesztlemezként fog pörögni a lejátszókban. :D

Már a kamerás cucc is jól szól, remélem nem spórolják le a DTS-t. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.