Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ez is valami 3D-s okosság lesz? Úgy látszik hamarabb fog teret nyerni ez a technika, mint Lucasék gondolták. :lol: Egyébkét tényleg elég gyerekes feelingje van ennek a filmnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez japán és a '60-as évekből származik, amikor még örültek ha egy jelenet animációja három fázisból lett összerakva :lol: Maga a film viszont nagyon gáznak tünik igy az elözetes alapján... a Watchowski fivérek (vagyis mostmár csak testvérek, mert az egyikük nő lett) igazán csinálhatnának valami értelmesebbet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem mondod hogy ez japán? :D Szégyen...

 

Na jó... ahhoz képest nem annyira gáz, hogy majd' 50 éves. :D Watchowskiék követik el? Hát akkor azért néz ki buzisan az egész. :lol:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem mondod hogy ez japán? :D Szégyen...

Japán a II. világháború után totális gazdasági válságba került... az első animációs filmek amik a '60-as években születtek azért készültek olyan minimál-animációval, mint ez is, mert csak erre volt pénz és mégis ezzel is képesek voltak aztán hosszú-távon olyan hazai ipart kialakitani, amit meglehet nézni hol tart most: gyakorlatilag mára Japán az egyetlen hely, ahol minőségi hagyományos animációs sorozatok készülnek olyan szinten amikkel sehol se tudják a lépést tartani. Ennek a megalapozásához az ilyen Speed Race-szintü cuccok kellettek, ami tény, hogy nem a rajzfilmkészités magasfoka, de én szégyennek se nevezném. Arra teljesen jó volt, hogy a japán kissrácokat elszorakoztassa... én csak pár részt láttam, de szerintem teljesen vállaható (ami itt bevan szurva az csak a főcim természetesen).

 

EDIT: most láttam a kiegészitésedet... igy tárgytalan, amit irtam :lol:

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.