Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Úgy tűnik, hogy Sly nem áll meg a Rocky és a Rambo feltámasztásánál -mint arról már korábban is szóltak pletykák- hanem visszatér a Függő Játszma folytatásával. Én személy szerint jobban örülnék Cobretti hadnagy feltámasztásának, valahogy az a film jobban bejött. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyúrnék rá, azon a héten legkésőbb 9-kor alvás  :) De azért néha ki lehet bírni az ilyet :)

Én egyszer voltam úgy, hogy zsinórban megnéztem három egymástól teljesen független filmet moziban, és hiába volt mindhárom jó a maga műfajában, a harmadik végére már nem tudtam volna megmondani, hogy miért tetszett az első.

Egy-egy film után muszáj valamennyi szünetet beiktatni, mert oda az élvezete annak, hogy lehessen rajta kicsit elmélkedni, emészteni - és ez talán az olyan filmeknél is igaz lehet, amelyek nem különösebben gondolkodtatóak.

Így viszont abba a 12 órába már legfeljebb csak 3-4 film fér bele.

Persze azért ki lehetne próbálni, mert ha jól tudom, április 18. péntekre esik... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy tűnik, hogy Sly nem áll meg a Rocky és a Rambo feltámasztásánál -mint arról már korábban is szóltak pletykák- hanem visszatér a Függő Játszma folytatásával. Én személy szerint jobban örülnék Cobretti hadnagy feltámasztásának, valahogy az a film jobban bejött. :)

Slyban most már teljes mértékben bízom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így viszont abba a 12 órába már legfeljebb csak 3-4 film fér bele.

Persze azért ki lehetne próbálni, mert ha jól tudom, április 18. péntekre esik... :)

Igen, akkorra esik. Nagyon tetszik, de attól nem valószínű, hogy megyek, minimális esélyt adok csak. Persze a filmek között kell némi szünet is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Uh, nekem valahogy Eric Bana hitelesebbnek tűnt Hulk-ként mint Norton. Norton nagyon lefogyott. :)

 

Más. Kint van már az Ironman szinkronos trailerje is. Pár hang elégé "sántít", de a főszereplőnek jól áll a szinkronos hanghordozás. :) Mozibanézős-kötelezős lesz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Uh, nekem valahogy Eric Bana hitelesebbnek tűnt Hulk-ként mint Norton. Norton nagyon lefogyott. :)

Bana nekem is jobban tetszett, és abban is igazad van h Norton iszonyatosan lefogyott...

Bár nekem elég ha Hulk-ként NAGY! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az vasemberke szinkrós trailerje úgy tűnik elkezdett csuklani. :)

 

http://www.pcdome.hu/blog/rohamoszti/991/v...kronos_elozetes

 

A faszariak képesek voltak kispórolni az autóban dumálós részt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Összevetettem a Hulk és a Vasember trailerjét. Hááát százszor jobban bejön a Vasember. :) Némileg hitelesebb az alakítás, bár egy trailerből ilyet levonni nagy felelőség, de ugyanakkor persze nincsenek túl nagy elvárásaim. Azok a betétdalok remélem viszont megmaradnak. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Két film lesz a HP7-ből

Biztos a pénz miatt, de azért egyetértek a két filmmel, túl sokat kéne kivágni egy szimpla két órás filmhez a könyvből.

Csak főcímben olvastam el, szóval ha van a cikkben egyéb érdekesség, és valaki elolvassa, akkor szóljon :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sweeney Todd-al egy a baj, hogy broadway musical és mint az összes ilyenben itt is borzasztó középszerüek a betét-dalok. A Karácsonyi lidércnyomáshoz nem is hasonlitható ilyen szinten... még szerencse, hogy a zenén kivül abszolut kiemelkedő film.

Na, ma végre láttam én is! A dalok tényleg felejthetőek, de egyébként az egész film valami hátborzongatóan hatásos. Mondjuk én a nyaknyiszálós részeknél az első után már helyből becsuktam a szemem, mert az enyhén szólva gyomorforgató volt, de egyébként az egész történet tragikuma és a kiemelkedő színészi alakítások miatt mégis nagyon tetszett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Baromság... mármint a cikk. Ne dőlj be neki, az sg megint okoskodik, vagy csak nincsenek rendes fordítóik. Nem kapott még semmiféle AVP3 zöld utat. Egy meg nem erősített anoním forrás kotyogott valamit, hogy mivel sikeres az AVPR, így lehetséges talán megeshet esetleg valószínű, hogy lesz valamikor egyszer csak majd AVP3. Ennyiről van szó, de ezt már az AVPR premierje előtt tudni lehetett. A kérdés az, hogy Strause tesókák megkapják-e újra (elméletben benyújtották a számlát a következő részre, 130 milla, ennyiből akarják... szvsz ez, és az, ahogy beszélnek a FOX-ról végérvényesen elkapálta őket), illetve a jövőben játszódik-e majd a sztori (pillanatnyilag ez is kérdéses már, holott az AVPR előtt már majdnem biztosnak tűnt). Szóval, nincsen zöld út. Ha lesz, azt nem az sg.hu-tól fogjuk megtudni (hanem mondjuk az AVPUniverzumtól) :)

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért szépen terebélyesedik a Warner: egyrészt ők forgalmazzák a Clone Warst másrészt most hogy a New Line Cinema hivatalosan is befuccsolt a Hobbit filmek is az ő logójuk alatt fognak kijönni.

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Titokzatos folyó

 

Hű ,ez egy nagyon jó kis film volt, ideje is volt már ezt is bepótolni. ;) Eastwood remek melót végzet megint a számomra, csak úgy árad az "életszag" a filmből. :P

 

'tös! :)

Szerkesztve: - Oldfighter
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig elvileg nem is csíped a való életről szóló filmeket ;)

De ez egy valóban jó film volt, anno nekem is tetszett.

Nem is azt mondtam, hogy olyan mint a való élet. :P Egy film sose lehet olyan, mert nem arra született. Arra ott vannak a dokumetumfilmek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért szépen terebélyesedik a Warner: egyrészt ők forgalmazzák a Clone Warst másrészt most hogy a New Line Cinema hivatalosan is befuccsolt a Hobbit filmek is az ő logójuk alatt fognak kijönni.

Mennyien megélnek egy filmből?Van Gyártó, forgalmazó, moziüzemeltető stb.Ezért olyan drágák a jegyek?MIért nem egy cég végzi ezt?Mondjuk van Warner aki gyártja is és forgalmazza is, plussz mozijai is lennének.Olcsóbban kijönnének.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma olvastam, hogy tegnap meghalt Anthony Minghella (rákműtét utáni komplikációban) ;) Szerettem a filmjeit.

Rajta kívül pedig Arthur C. Clark író is :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az sg-re kirakják a meg nem erősitett pletykákat is... remélem ez is azok egyike. Az imdb mindenesetre még nem tud új Rambo filmről (helyette egy Notorious cimü TV filmről tudnak amit az USA-ban forgat) és bár jó volt a negyedik remélem ez igy is marad. Ez a lányát mentő Rambo csak rontaná a nimbuszát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.