Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Írtam mailt az InterComnak a csúszást illetően, és azt válaszolták hogy ez a stúdió döntése volt, hiába ragaszkodtak a júliusi dátumhoz(még a moziban látott trailereken is ez a dátum szerepel).

Akkor legalább tudjuk azt is, miért csúszik a CW is majd' egy hónapot.... 20th Century Fox come back!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hancock

 

Marha jó kis film. :D Ugyan elégé döcögősen indít de aztán belecsap a lecsóba és totál mást hozz ki a történet a film alatt mint amire sokan számítanak az előzetesek után. :D Dráma, ütős poénok....nekem tetszett. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem lesz szinkron!

Csak dvd-n lesz.

Bár én nagyon nem értelek Oldie, szinkronizált Jokert én el se tudnék képzelni. Másfelől várhatsz minimum novemberig hogy megjelenjen dvd-n a film, és addig négy hónap hátravan.

De miért nem jó neked feliratosan?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Feliratos volt az előző is. Én jobban szeretem a feliratos filmeket, gyorsan is olvasok. De Oldie indokait is megértem, mert jogosak.

Én is jobban szeretem őket és ürülök ha az lesz. Oldit viszont tényleg sajnálom. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ha találok a bemutató után egy nézhető mozis TéDéKá-t akkor az lesz az első. Szerencsére akadnak olyanok is amihez részleteket is mellékelnek így talán könnyebb lesz normálisat találni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem egy olyan filmnek amit nagyon várunk és tisztelünk, az a minimum, hogy moziban nézzük meg.

A TPM-et innen jó néhányan egy ramaty "Z" verziós változatban nézték meg először és csak aztán moziban. Az is egy nagyon várt film volt akkoriban és mégse rohant mindenki rögtön a moziba hogy szuper minőségben lássa először. Ha jól tudom te is köztük voltál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A TPM-et innen jó néhányan egy ramaty "Z" verziós változatban nézték meg először és csak aztán moziban. Az is egy nagyon várt film volt akkoriban és mégse rohant mindenki rögtön a moziba hogy szuper minőségben lássa először. Ha jól tudom te is köztük voltál.

Igen mert nem bírtam várni négy hónapot. És más sem.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen mert nem bírtam várni négy hónapot. És más sem.

Hát én biztos nem a türelmetlenség miatt nézném meg az itthoni bemutató előtt. Egyszerűen nincs igényem első mozis nézésre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A TPM-et innen jó néhányan egy ramaty "Z" verziós változatban nézték meg először és csak aztán moziban. Az is egy nagyon várt film volt akkoriban és mégse rohant mindenki rögtön a moziba hogy szuper minőségben lássa először. Ha jól tudom te is köztük voltál.

 

Azért van egy kis eltérés három hét, és négy hónap között...Rohantunk volna Amerikába csak azért hogy megnézhessük a filmet?

És az a verzió annyira nem volt rossz minőségű, mostanában úgy 3-4 hónap elteltével jönnek ki nézhető minőségű filmek. Amik 2-3 héten belül kerülnek ki a netre azok nézhetetlen szutyok sz*r verziók, lehetetlen élvezni őket. Én inkább megvárom az IMAX verziót (ha lesz). :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.