Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

De ezt nem fogom megvédeni, mint álláspontot, mert nincs kedvem minden apró kis jeleneten ölre menni senkivel, aki történetesen másként látja éppen azt. Bocs. :)

Te legalább normális "hangon" és nem személyeskedve, régi dolgokat felhozva teszed, ami nagyon szép. Másoknak is követnie kéne a példád. Nekem is, de ez már túlment egy határon, amit tolerálok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát biztos hogy Joker cserélte fel, mert Gordon is megérkezett a másik helyszínre, akinek Batman azt mondta hogy Harvey után menjen.

 

Egyébként szerintem se hibátlan a film. Több Bruce kellett volna bele, a Coleman Reees szál pedig nem kellett volna bele, mert így "besűrült" a film. De több hibát annyira nem tudok felhozni.

Túlmisztifikálod hiányukat kérlek szépen. :) Tökéletes arányban voltak. :D

(nehogy komolyan vegyél, csak nem akarok bitó alá kerülni, hogy magam említsek ilyen dolgokat a továbbiakban) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem túl jó ez a film, hogy ilyen atrocitásokba fulladjunk miatta. :)

 

Mindenki leírta a véleményét (bár mondjuk egy-két embertől még várok több soros szösszeneteket, ha aludtak rá egyet), és fogadjuk is el. Jó most belemehetnénk, hogy szólásszabadság meg minden, de sztem ezeknek a párbeszédeknek már lehet nem lesz építőjellegű végkifejlete. Végszóként részemről megállapíthatjuk, hogy összességében mindenkinek nagyon tetszett A Sötét Lovag. :D

Ezt csak támogatni tudom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vitázunk. Ezen kár felhúzni magad és kiosztani mindenkit aki oldie véleménye ellen szól. Vagy most már mindig erre kell számítani? Ráadásul ő admin is, szóval le kell hogy állítson ha elvadul a helyzet.

Ez már nem vita. Ti ugyanúgy benne vagytok, sőt, jobban is, hogy eddig fajult. Te meg ** meg, fél éve egy ** szót sem szóltam be így.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy összeszokott baráti társaság ne kapjon már össze egy szimpla film miatt. Túlreagáljátok az egészet. Fórumtalálkozón is repülni fognak a söröskorsók? :)

Fórumtalin egyes itt hangos emberek alig szólalnak meg, és nem lehet hallani a hangjukat az asztal másik feléről :D Nem hogy söröskorsók :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt pl. leírta. Többször is. Olvass vissza.

Ti meg írjátok le, miért volt tökéletes és hibátlan film.

 

Jó poén kiemelni a mondatom első felét, akkor, amikor a másik tagmondattal van értelme. De sebaj, én most itt öt éves lettem, mert próbálok nem belekötni minden fűszálba :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez már nem vita. Ti ugyanúgy benne vagytok, sőt, jobban is, hogy eddig fajult. Te meg ** meg, fél éve egy ** szót sem szóltam be így.

Jézusom. Mi bajod van neked? :) Régen nem voltál ilyen agresszív.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vitázunk. Ezen kár felhúzni magad és kiosztani mindenkit aki oldie véleménye ellen szól. Vagy most már mindig erre kell számítani? Ráadásul ő admin is, szóval le kell hogy állítson ha elvadul a helyzet.

Én mondtam neki, hogy le nem tépem rólatok. :D

 

Másrészről ( komolyabban mondva) a stílusról van szó ahogy egyesek itt reagálnak más véleményére. Szóval ti, kedves elvakult Batman rajongók, aludjatok rá egyet erre az extázisra ami ma ért titeket, én is alszok rá egyet. :) Azonban remélem, hogy legközelebb normális reagálással is fogadni fogjátok ha valakinek valami nem tetszik. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van néhány dolog amit nem értek.

Spoiler:

Honnan tudta Brúsz a bálteremben hogy Jokiék Hárviért mennek?

Miért úszta meg Joki a rendőrségi robbanást mikor mindenki eltűnt aki körötte állt?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én mondtam neki, hogy le nem tépem rólatok. :D

 

Másrészről ( komolyabban mondva) a stílusról van szó ahogy egyesek itt reagálnak más véleményére. Szóval ti, kedves elvakult Batman rajongók, aludjatok rá egyet erre az extázisra ami ma ért titeket, én is alszok rá egyet. :) Azonban remélem, hogy legközelebb normális reagálással is fogadni fogjátok ha valakinek valami nem tetszik. :)

Én minden vagyok, csak elvakult Batman rajongó nem. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van néhány dolog amit nem értek.

 

Honnan tudta Brúsz a bálteremben hogy Jokiék Hárviért mennek?

Miért úszta meg Joki a rendőrségi robbanást mikor mindenki eltűnt aki körötte állt?

 

 

 

A DNS mintákról amiket találtak a kártyán

Na ez jó kérdés.

 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde: Nézd, ha visszaolvasod a hozzászólásaimat, akkor láthatod, hogy gyakorlatilag annyit írtam Oldie-nak, hogyha csak egy jó filmnek tartja a Batmant, akkor kár kielemezni minden fűszálát, mert ezt szerintem egészben kell látni. Erre jött Oldie azzal, hogy itt nem fogadják el mások a negatív kritikát. Ladával példálóztam, amire azóta is várom a választ, mindeddig hiába. Ha valaki nekem azt írja ide, hogy tetszett neki a Batman, de számára nem tökéletes, ahogy azt Oldie is tette egy hete kb., akkor semmi gond nincs, nem is szóltam egy rossz szót sem. Ami zavart, az az volt, hogy úgy éreztem, Oldie barátunk mindenbe próbál egy picit belekötni, és ez nem tetszett, hisz ezzel más örömét veszi el. Ő maga is bevallotta, hogy a túlzott Hype-olás nem tetszik neki - ez viszont szerintem nem a film hibája. Nekem eshetsz, de sajnos továbbra is jogtalannak érzem, hiszen Oldie volt az, aki leötévesezte a szintet, pedig én csak érvelni próbáltam amellett, hogy kár apróságokon fennakadni.

 

Ha egy kicsit túlontúl személyeskedő lett a hozzászólásom, akkor elnézést, lehet egy picit elragadtattam magamat. A lényeg, amit szeretnék is leszögezni: nem baj, ha valakinek nem tetszik a film, vagy tetszik, de csak egy jó film, az összes, amit kértem, hogy ilyenkor a fűszálas hibák felemlegetésétől (rendezői baki, rossz hang, parkoló autók, stb.) tekintsen el, mert mások élvezetét rombolja.

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van néhány dolog amit nem értek.

Spoiler:

Honnan tudta Brúsz a bálteremben hogy Jokiék Hárviért mennek?

Miért úszta meg Joki a rendőrségi robbanást mikor mindenki eltűnt aki körötte állt?

 

Ezek bizony jó kérdések! Az elsőre én sem találtam nagy hirtelenjében választ, a második meg inkább tipikus filmes fogás...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha egy kicsit túlontúl személyeskedő lett a hozzászólásom, akkor elnézést, lehet egy picit elragadtattam magamat. A lényeg, amit szeretnék is leszögezni: nem baj, ha valakinek nem tetszik a film, vagy tetszik, de csak egy jó film, az összes, amit kértem, hogy ilyenkor a fűszálas hibák felemlegetésétől (rendezői baki, rossz hang, parkoló autók, stb.) tekintsen el, mert mások élvezetét rombolja.

Innentől mindenkit le fogsz támadni aki kérdezni mert olyanról amit nem értett a filmben, hogy miért van/volt az ott, illetve miért hiányzott???????

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Innentől mindenkit le fogsz támadni aki kérdezni mert olyanról amit nem értett a filmben, hogy miért van/volt az ott, illetve miért hiányzott???????

Nyilván nem. De az a parkoló autós erőltetés elég izzadságszagú volt. Főleg azzal az 'ugyan' -al. Szerinted nem? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TDK

 

Spoiler:

Az első kérdésre:

Az speciel furcsa egy jelenet, mert az áldozatok kivégzését egyszerre látjuk, de a bírónőt már alkonyatkor felrobbantják, a főkapitányhoz sietnek oda a leghamarabb, és pedig már ott este van, a bálon meg szintúgy, nem lehet tudni, Wayne honnan szerezhetett tudomást róla, hogy nem megölni, hanem Harveyért érte jönni akarnak. Alfred nem is üzenhetett neki, mert ő a pijákat osztogatta. Max biztonsági kamerákból vonhatott le Wayne következtetéseket, de gondolom nem mindig azokat sasolta.

 

A második kérdés, szimplán annyi lehet a magyarázat, hogy egyedül Joker tudhatta, hogy közvetve honnan jöhet robbanásból lökéshullám, és a robbanás pillanatában nem látjuk tényleges pozicióját. Ő akár fedezékbe is húzódhatott egy asztal mögé. Talán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyilván nem. De az a parkoló autós erőltetés elég izzadságszagú volt. Főleg azzal az 'ugyan' -al. Szerinted nem? :)

Szerintem nem, mert abból indultam ki, hogy bezony az úttestről darálta le őket. De ezek után kiderült, hogy tévedtem. Ennél azért súlyosabb dolgok hangoztak el 'arról' az oldalról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

A DNS mintákról amiket találtak a kártyán

Mert mikor került hozzá a kártya? Gordonka nem adta oda neki.
Na ez jó kérdés.
Most minek kell gúnyolódni? Nem értem és kérdeztem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog, letámadtalak? Nyugtass meg: Ugye nem :)

 

Oldie, ezekre "haraptam rá": (nem nagyon látok köztük kérdést...sőt)

 

IDÉZET - Oldfighter

 

>Parkoló autók voltak üresen.<

 

Az úttest közepén?????? Ugyan.

 

Dehogy akadok fent, csak a nagy hypolásban ilyenekre nem számítottam. Jönnek a tökéletességgel aztán tessék.

 

>Pontosan.Ha rajta van a maszk mindenkivel úgy beszél.Ez nem hiba.<

 

Már aki ezt elfogadja Nálam ez rendezői baki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az volt a kérdésed, hogy mindenkinek neki fogok-e ugrani, aki nem ért valamit a filmben és kérdezni mer. Eddig egyedül ezekre haraptam rá, és azért, mert ezek nem a történettel kapcsolatos problémák, (mint pl. amit Rog felvetett), hanem olyan dolgok, amik erősen kötözködős szagúak. De miért folytatjuk ezt? Én már lezártam...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert mikor került hozzá a kártya? Gordonka nem adta oda neki.

Most minek kell gúnyolódni? Nem értem és kérdeztem.

Spoiler:

A kártya ha jól tudom a bírónő papírjaiban volt. De lehet, hogy tévedek.

 

Nem gúnyolódtam, csak tényleg nem tudtam rá a választ, azonban jó kérdés mert én is szerettem volna ezt megtudni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.