Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Azt nem is akarják elérni, amit a Batmannél. Ez nem reboot, bár kezelhető annak is, de mégis, folytatása a Nemesisben elért dolgoknak.

Na majd egyszer biztos megnézem DVD-n. Így az előzetesek alapján nem áll össze.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát arra a sok hanyatt döntésre. :P Mondjuk a Starship Troopersben egyáltalán nem zavart. :P

Jaj már, ha egyszer fiatalok és még tombolnak a hormonok, mivel foglalkozzanak az űrön kívül? :P

Hmm... nekem ez a trailer határozottan tetszett :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Watchmen-Őrzők

 

Skaccok, nálam megvan a trónbitorló a képregényfilmek újoncától. Nagyon jó kis film volt, remek karakterábrázolásokkal, látványos jelenetekkel, kissé talán túlerőltetett morális kérdésekkel......de szerintem így is remekül működött a film, anélkül, hogy egy sort is elolvastam volna a képregényből. Pár dolog megválaszolatlan kérdés maradt csupán, de talán majd a négy órás DVD-n rajta lesz a válasz. ;) Külön jó pont volt, hogy a Soha többé háborút láttam előtte. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is tetszett a film, de túl sok elemzést erről sem írok, nem az én műfajom az elemezgetés ;) Az elején azért picit megijedtem, hogy túlzásba viszik az eksönök lassítását, de szerencsére határon maradtak. A megválaszolatlan kérdésekre meg ott a képregény :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Watchmen-Őrzők

 

Skaccok, nálam megvan a trónbitorló a képregényfilmek újoncától. Nagyon jó kis film volt, remek karakterábrázolásokkal, látványos jelenetekkel, kissé talán túlerőltetett morális kérdésekkel......de szerintem így is remekül működött a film, anélkül, hogy egy sort is elolvastam volna a képregényből. Pár dolog megválaszolatlan kérdés maradt csupán, de talán majd a négy órás DVD-n rajta lesz a válasz. ;) Külön jó pont volt, hogy a Soha többé háborút láttam előtte. :)

Na, ez biztató. Remélem hamarosan én is látom majd. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár dolog megválaszolatlan kérdés maradt csupán, de talán majd a négy órás DVD-n rajta lesz a válasz. ;)

Na, ez végleg meggyőzött arról, hogy meg se próbáljam a moziverziót megnézni... mondjuk nem is érdekel :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megmondom őszintén engem nem igazán érdekelnek ezek a képregény filmek. szóval nem nézek utána. :)

Nyah...a Star Trek nálad csak dvdn max, mert a feeling nem jön át, a Terminator hidegen hagy, az X-men meg ilyen képregényfilmek nem érdekelnek...akkor

Mi az amit idén moziba akarsz látni? ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megmondom őszintén engem nem igazán érdekelnek ezek a képregény filmek. szóval nem nézek utána. :)

Akkor miért kérdezed? :)

Pedig némelyik egész szórakoztató, ezek főleg arra valók, de hát ízlések és pofonok ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ez a Batman fiaskó mi volt nálad? :)

Amúgy kenterbe üti a Watchmen. :D Nálam legalábbis. :)

A Batman pont azért tetszik mert abszolút nem volt olyan szinte képregényes stílus mint a többi hasonló fajtársa. Az meg, hogy mi mit ver kentrbe egyéni ízlés kérdése. Nyilván Te Watchment fogsz nézni, én meg maradok a Batmannél. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A képregények többsége laza hangvételéről, látványfelvonultatásról, és maximum közepes történetről szól. Azért a Batmant összehasonlítani ezekkel elég nagy felelőtlenség... teljesen más kategória a kettő.

 

A Batman történetnek a cselekménye a Dark Knightban összetettebb volt mint a legtöbb mostani filmnek, a karakterábrázolások pedig messzefelülmúlták a szokásos adagot.

 

Igazából a Batman filmnek csak annyi köze volt a képregényfilmekhez, hogy egy képregény adta az alaptörténetet, de semmi egyéb.

 

Ez olyan, mint a Clone Wars sorozatot és a Star Wars filmeket hasonlítanánk össze. Az alaptörténet mindkettőnél ugyanaz, de teljesen eltérő módon fejtik ki a mondanivalót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én moziban akarom nézni a Watchmen-t, mert kíváncsi vagyok rá. De csak is egy okból, mert baromira látványosnak ígérkezik.

 

A TDK-hoz én se nagyon hasonlítanám, nem egy sújcsoport a kettő. A Watchmen kizárólag látványfilm, ezt mindenhol írják, a TDK egy "kicsit" többről szól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát elég érdekes véleményeket olvashattatok akkor az Őrzőkről. :S

Tény és való az akciózás piszok látványos, brutális benne ( amolyan 300 klón) de két és fél órából kb negyven perc a bunyó, a többi meg morális fejtegetés az emberi létről, atomháborúról, pusztulásról. Messze lekörözi a Sötét Lovag egysíkú hangvételét és jóval túltesz annak majdhogynem giccses befejezésénél ( kompos jelenet). Itt kemény drámával zárul a történet, aki olvasta a képregény úgyis vágja. De igaz, már ebből kifolyólag sem érdemes összehasonlítani. A Sötét Lovag ehhez képest matinéműsor. De ezt is persze személyes véleményből írom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem gondoltam volna, hogy ennyire jobban tetszett számodra a Watchmen, mint a TDK :)

Voltak pedig fenntartásaim, hogy nálam kimaradt a képregény és tudva mennyire összetett a háttérsztori, de ahogy peregtek az események és minél mélyebben váltak ismerté a szereplők, úgy kezdtem egyre-jobban élvezni a filmet. :) Egészben csupán a felirat volt negatívum, mert apró is volt, meg homályos és olykor világos háttér elé volt vetítve. Az tuti, hogy el fogom olvasni a regényt és még jópárszor meg fogom majd nézni DVD-n a full filmet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.