Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Filmtörténeti jelentőséggű tucatrendező. :lol:

 

Te úgy alapból látom nem rajongsz kifejezetten egy rendezőért se, csak egy adott rendező adott filmjét imádod, mint Lucas Sw-je, Cameron Aliense, vagy Spielberg JP-je.

Tehát egyik rendezőtől se vagy hasra esve...Jól látom? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te úgy alapból látom nem rajongsz kifejezetten egy rendezőért se, csak egy adott rendező adott filmjét imádod, mint Lucas Sw-je, Cameron Aliense, vagy Spielberg JP-je.

Tehát egyik rendezőtől se vagy hasra esve...Jól látom? :lol:

Jól látod. Nem az alkotókért rajongok, hanem az alkotásokért. Ez egyaránt igaz a rendezőkre és színészekre is. Ezért sem határozza meg számomra egy színész, vagy egy rendező neve azt, hogy megnézem-e a filmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Addict aki múlkor beregisztrált ide, hogy várja Avatart, írt egy érdekes cikket megint.

 

TIME cikkét lefordította:

"Nem tudtam megmondani, hogy amit a képen látok az igazi-e vagy sem - még úgyis, hogy tudom a majd 3 méter magas kék pöttyös alien nem lehet valódi. A jelenetek olyan megdöbbentőek és magával ragadóak voltak, hogy másnap reggel az a fura érzésem volt, hogy vissza akarok menni arra a bolygóra, minthacsak Pandora igazi volna.

 

Cameron nem volt meglepve. Azt mondja egy feltételezés szerint a "3D mozi annyira közel áll a valósághoz, hogy a memóriánkat sokkal jobban stimulálja, mint a 2D-s filmek." Szerinte a sztereoszkóp képek több neuront használnak. Lehetséges. Miután láttam a filmrészletet, teljesen el voltam ragadtatva, ez a szórakoztatás magasfoka."

http://promotertv.blog.hu/2009/03/20/hogy_...s_koltsegvetest

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a törénet már egy éves is elmúlt. Már akkor megmondták, hogy megváltoztatták. Ezt még a T3 írói készítették, aminek a scriptjét Nolan kivágta a kukába (elméletileg a harmadát használta csak fel, de abban nincs benne a vége). És már a forgatás megkezdése előtt átírták. Amúgy gratulálok a cikk írójának, szépen fogalmaz :lol:

A T4-ről naprakészebb infók vannak a filmuniverzumon. A filmdroid úgy egy éves lemaradással küszködik.

 

Szerk.: itt valami másabb kavarc van...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma dupláztam is, meg ismételtem. Újra megnéztem a Golyózáport meg a Halálos Hajszát. Frenetikus adrenalinmozi mindkettő. :lol: Az első ugye elégé komikus, míg a második a hihetetlen feszültségkeltésével és durvulásával operál. Remek bosszúfilmek no. :D

A Halálos Ítélet hiányzik egyenlőre a repertoárból Kevin Baconnal. Fene, hogy még DVD-n nem jelent meg. Már két éves film pedig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: a filmuniverzum legfrissebb híre szerint mi is le vagyunk maradva egy évvel :lol:

Ezért ítram, hogy valami más kavarc van itt. Bár lehet, hogy csak csutkakoma miatt vagyok ennyire előrerohanva, aztán már keverem azt, amit ő linkelget az AVPU fórumára, meg az, ami ténylegesen hír is volt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem egyáltalán nem olyan rossz. Kissé sötét és morbid, de mindenképpen meglepő lett volna.

Meglepő, de nem feltétlen jó. Ez olyan, mintha kiderült volna az ep3 végén, hogy Anakin tényleg meghalt, és Palpatine inkább egy klónt tett a páncél alá, nehogy tanítvány nélkül maradjon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt csiripelik a madarak, hogy az első Avatar trailer az új X-Men mozi előtt debütál Május 1-jén.

Ugye az is Fox mozi.

Májustól indulna be a nagy marketinghadjárat. Ami teljesen jó, hisz ez az optimális.

Legyen így!

Nálunk április 30-án lesz Wolverine, tervezi valaki moziba megnézni? Majd számoljon be, látott e Avatar előzetest :D

Én biztos megnézem a Rozsomák filmet. :) Bár nem biztos, hogy a magyar mozik is akkor adják az AVATAR trailerét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én biztos megnézem a Rozsomák filmet. :) Bár nem biztos, hogy a magyar mozik is akkor adják az AVATAR trailerét.

 

Na ennek örülök. Ha netán feltűnik az előzetes, majd számolj be róla :D

 

Real3D technikát amúgy az amerikai hadsereg és a NASA fejlesztette közösen az elmúlt években, Cameron meg NASA klubtag.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Halhatatlanok

 

 

No ettől óvva intek mindenkit akinek már a Watchmen magvas gondolatvilága se jött be, igaz a két film között van négy év és tetemes CGI trükkorgia különbség.

A lepusztult, noiros New York elég f*sza lett. Tetszenek a villanyautók, az ókori egyiptomi mitológiai lények......és ennyi. Nekem túl összecsapottnak tűnt a sztori. Inkább az egészet egy tesztfilmnek mondanám, de többet nekem nem adott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én biztos megnézem a Rozsomák filmet. :D Bár nem biztos, hogy a magyar mozik is akkor adják az AVATAR trailerét.

Legalább lesz egy beszámoló róla, ha adják :) Meg a filmről is, hogy milyen. Sajna annyi filmet kéne megnézni, hogy szerintem ez lesz az egyik, amit mégsem nézek meg moziban :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.